Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

La Trobe University Melbourne

La Trobe University – La Trobe Üniversitesi

Bölge: Melbourne Bundoora kampüsü merkez olmak üzere,Bendigo’da, Albury Wodonga’da,Mount Buller’de de kampüsleri vardır.

Öğrencilerin Demografik Yapısı: 24.000 öğrencinin,2.700 si uluslar arası öğrencidir.3000 kadar çalışan vardır.

Konaklama Seçenekleri: Bundoora kampüsünde öğrenci yurdu mevcuttur.Ayrıca kampüs çevresinde,tek ve çift olarak konaklama imkanlı, konforlu üniversite pansiyonu mevcuttur.Kampüs dışında da 10-15 dakikalık mesafelerde özel sektör tarafından sağlanan konaklama imkanları da mevcuttur. Diğer kampüslerde de,kampüs içi ve dışı konaklama imkanları mevcuttur.

Kampüste Dil Kursu İmkanı: La Trobe Üniversitesi İngilizce Dil Kurslarına her ay başlanabilir. Üniversite eğitimi için dili yeterli olmayan öğrenciler hazırlık kurslarını üniversitede yapabilirler. Ayrıca, üniversitenin “ foundation” kursları bulunmaktadır.

Sunulan Dereceler: Lisans ve Lisansüstü

Popüler Bölümler: Antropoloji, Arkeoloji, Dil, Sinema, Tiyatro, Politika, Sosyoloji, Filozofi, Tarımsal bilimler, Biokimya, Botanik, Bilgisayar Mühendisliği, Elektirik Mühendisliği, Genetik, Mikrobiyoloji, Muhasebe, Ekonomi, Finans, Pazarlama, Hukuk, İnsan Kaynakları Yönetimi, Turizm.

Okul Hakkında: 1964 yılında kurulmuş olan üniversite, Avustralya’nın en büyük ve en hızlı büyüyen devlet üniversitesidir. Üniversitenin tüm programları, Avustralya Federal Hükümeti tarafından tanınmaktadır.

Website www.latrobe.edu.au/international/


La Trobe Üniversitesine Genel Bir Bakış

La Trobe Üniversitesi 1964 yılında kurulmuştur ve bu gün Avusturalya`nın en büyük, kabul gören ve en hızlı büyüyen üniversitelerinden biridir. Bu ününü verdiği iyi eğitimle ve bünyesinde yapılan araştırmalarla kazanmıştır. Verdiği tüm eğitimler uluslar arası akreditasyon otoriteleri tarafından tanınmaktadır. La Trobe Üniversitesi Commomwealth Üniversiteler Birliğinin bir üyesidir.

La Trobe Üniversitesi programları Avusturalya hükümeti tarafından tanındığı gibi yurtiçi ve yurtdışı pek çok büyük özel işletmeler tarafından da tanınmaktadır. Bu eğitimler dünyanın herhangi bir yerindeki en iyi üniversitenin verdiği eğitimle aynı standartlardadır.

La Trobe Üniversitesi kampüsleri, güney-doğu Avusturalya`da Victoria eyaletindedir. Victoria eyaletin başkenti olan Melbourne Avusturalya`nın ikinci büyük şehridir. Dört farklı mevsimin yaşandığı Victoria`nın çok yumuşak bir iklimi vardır. Bunun yanı sıra büyük şehirlere ek olarak Victoria, altın kusalları, yağmur ormanları, zengin tarım alanları, yarı çöl toprakları ve karlı tepeleriyle ziyaretçilerine çok çeşitli seçenekler sunar.

Üniversite, 60`dan fazla ülkeden gelen 1.700 uluslar arası öğrenci olmak üzere 22.000 öğrenciye ve 4.000 personele sahiptir. La Trobe Üniversitesi, Victoria eyaleti içerisinde 8, 3 tane uluslar arası öğrencilere eğitim sunan olmak üzere 11 kampüsü vardır. Bundoora Campus, 3 milyondan fazla nüfusu olan modern bir şehir olan Melboure`dedir. Bendigo Campus, Melbourne`den arabayla bir saat mesafedeki 85.000 nüfuslu kırsal kesim kasabasındadır. Albury/Wodonga Campus, Melbourne`den arabayla 3 saat uzaklıktaki 98.000 nüfuslu kırsal şehirdedir.

Devamını Oku

La Trobe Üniversitesi Melbourne

La Trobe öğrencilerine bir çok fırsatı aynı anda sunmaktadır. Bunlar birbirleriyle yarattıkları uyum sayesinde öğrencilere inanılmaz dengede bir eğitim sunmaktadır. Akademik başarı, kariyer fırsatları hazırlayan programlar, dünyanın bir çok yerinden okula katılmış olan başarılı akademisyenler ve eğitmenler ve çok uluslu bir ortamda eğitim alma imkanı sağlar.

 

1964 de kurulan La Trobe,  Avustralya’nın en büyük ve en prestijli okulları arasında yer alır. Üniversitenin  3,000’den fazla çalışanı ve yaklaşık 26,000 öğrencisi vardır.

 

Ana Kampüs

200 hektarlık doğal bir parkta kurulmuş olan kampüs,Melbourne şehrine sadece 14 kilometre uzaklıktadır. Melbourne şehri Avustralya’nın kültür ve ticaret merkezidir. Çok yakın bir zamanda dünyanın yaşam standartları en yüksek şehirleri arasında gösterilmiştir. Kampüs tam bir yaşam alnı şeklindedir; restaurantlar, kafeler, mağazalar, bankalar,  postane ve sinema…

 

İngilizce Merkezi

İngilizce merkezi bir çok alanda İngilizce eğitimi sunmaktadır; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce (EFS). Akademik İngilizce yani EFS programı lisans ve yüksek lisans eğitimlerine devam edecek olan öğrencilere sunulmaktadır.  Bu programı başarıyla bitiren öğrenciler La Trobe University’de ki eğitimlerine başka bir sınava grimelerine gerek kalmaksızın devam edebilmektedirler.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Başarılı öğrencilerine burs imkanı sunan La Trobe Üniversitesi, Avustralya’nın dinamik ve eğlence dolu ruhu ile bilinen Sydney’e yakın bir konumda bulunuyor. La Trobe Üniversitesi’ndeki vahşi yaşam alanlarıyla iç içe doğa parkları, su yolları, kafeler, kütüphaneler, spor alanları gün boyunca ders dışında zaman geçirmek isteyen öğrencilerin vazgeçilmezi oluyor. Öğrenci kulüpleri ile özellikle boş zamanlarını değerlendirmek isteyen öğrencilerine odaklanan La Trobe Üniversitesi, online eğitimleri ile de öğrencilerine rahat bir eğitim fırsatı veriyor.

La Trobe Üniversitesi Bölümleri

Aboriginal Studies

Accounting

Adult Education

Ageing And Aged Care

Agricultural Science

Anatomy And Physiology

Animal Veterinary Biosciences

Anthropology

Applied Linguistics

Archaeology

 Art History

 Art Therapy

 Arts

 Asian Studies

 Audiology

 Australian Studies

 Biochemistry And Molecular Biology

 Biology

 Biomedical Engineering

 Biomedical Science

 Biotechnology

 Botany

 Business

 Chemistry Chinese Studies

Cinema Studies

 Civil Engineering

 Computer Science

 Computer Systems

 Counselling

 Counselling Psychology

 Deaf Studies And Auslan

 Dentistry

 Dietetics

 Early Childhood Education

 Economics

 Educational Leadership And Management

 Educational Studies

 Electronic Engineering

 English

 Environmental Education

 Environmental Health

 Environmental Management And Ecology

 Environmental Science

 Ergonomics, Safety And Health

 European Studies

 Event Management

 Exercise Physiology

 Family Therapy

 Finance

 Fraud Investigation

 French Studies

 Games Technology

 Gender, Sexuality And Diversity Studies

 Genetics

 Global Business Law

 Global Communications

 Greek Studies

 Health Administration

 Health Information Management

 Health Policy

 Health Promoting Palliative Care

 Health Promotion

 Health Sciences

 Hindi Studis

 History

 Human Nutrition

 Human Resource Management

 Indonesian Studies

 Information Systems

 Information Technology

 International Development

 International Relations

 Islamic Finance

 Italian Studies

 Japanese Studies

 Journalism

 Latin American Studies

 Law

 Legal Studies

 Linguistics

 Management

 Management Information Systems

 Marketing

 Mathematics And Statistics

 Media Studies

 Medicinal Chemistry

 Microbiology

 Middle Years Teaching

 Midwifery

 Nanotechnology

 Nursing

 Occupational Therapy

 Oral Health

 Orthoptics

 Outdoor Education

 Outreach And Community Education

 Paramedicine

 Pastoral Care

 Pharmacy

 Philosophy

 Photojournalism

 Physical Education

 Physics

 Physiology

 Physiotherapy

 Planning

 Podiatry

 Politics

 Politics, Philosophy And Economics

 Primary And Secondary Teaching

 Primary Teaching

 Prosthetics And Orthotics

 Psychology

 Public Health

 Public Interest Law

 Rehabilitation Counselling

 Religion And Spirituality

 Science

 Science

 Science

 Secondary Teaching

 Social Work

 Sociology

 Space Science

 Spanish Studies

 Special Education

 Speech Pathology

 Sport Management

 Telecommunications Engineering

 Tourism And Hospitality Management

 Visual And Creative Arts

 Wildlife And Conservation Biology
 Zoology

Devamını Oku

La Trobe Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

La Trobe Üniversitesi aşağıdaki disiplinlerde eğitim programları sunar;

Sanat ve Sosyal Bilimler
İşletme, Hukuk ve Yöneticilik
Eğitim
Mühendislik
Sağlık Bilimleri
Bilim ve Bilgisayar


La Trobe Üniversitesinin, Lisansüstü programları şunlardır;

Graduate ve Postgraduate Diplomaları, Master by Coursework, Master by Research, Professional Doctorates ve Doctor of Philosophy.


La Trobe Üniversitesi Araştırma Çalışmaları

La Trobe Üniveristesi, Avusturalya`daki en aktif ve üretici araştırma üniveristelerinden biridir. Tüm fakültelerinde gesiş çaplı ve çok çeştili alnalarda araştırma çalışmaları yürütülmektedir. Bu araştırma çalışmaları Asya, Avrupa ve Amerika`daki yaklaşık 100 üniveristeyle yapılan anlaşmalar ve exchange programlarıyla zenginleştirilmektedir. Bunların pek çoğu personel değişimi ve araştırma aktivitelerine katılım olarak gerçekleştirilmiştir.


Üniversite ayrıca pek çok özelleşmiş araştırma merkez ve enstitülerine sahiptir. Bunlar;

African Research Institute
Applied Coputing Research Institute
Asian-Australian Centre forthe Study of Bioactive Medicinal Plant Constituents
Australian Institute for Primary Care
Australian Research Centre in Sex, Health and Society
Biotechnology Research Centre
Brain-Behaviour Research Centre
Centre for Conservation Genetics
Centre of Research for the Advancement of Rural Health
Centre for Rural Education
Centre for the Study of Mothers` and Childrens` Health
Centre for Scientific Instrumentation
Institute of Asian Studies
Institute of Latin American Studies
National Institute for Deaf Studies
Research Centre for Electron Spectroscopy and Surface Science
Victorian Centre for the History and Philosophy of Science
Victorian Institute of Earth and Planetary Sciences


La Trobe Üniversitesi araştırma merkezleri ve enstitüleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için www.latrobe.edu.edu.au/acad/centinst.html adresi ziyaret edilebilir.

La Trobe Üniversitesi Eğitim Metodları

Öğrenciler, Avusturalya üniversitelerinin eğitim metodlarını kendi eğitim aldıkları üniversitelerinkinden daha değişik bulabilirler. La Trobe üniveristesinde öğrencilerin derse katılmaları, fikirlerini rahatlıkla açıklamaları ve tartışmaları konusunda cesaretlendirilirler. Öğrenciler ayrıca kütüphaneyi etkili bir şekilde kullanmayı da öğreniler. Lisansüstü eğitimlerde, mühendislik, sağlık bilimleri öğrencileri her hafta, seminerlere ve pratik derslere katılırlar. Sanat, işletme ve sosyal bilimler öğrencilere daha az resmi derslere katılır daha çok bireysel çalışma ve araştırma çalışmalarına katılırlar.

La Trobe University Yaşam Masrafları

Bir öğrencinin yıllık yaşam giderlerini tahmin etmek kesin olarak tahmin etmek zor olmakla beraber bir öğrencinin yıllık ihtiyacı tahimini olarak 13.000- 16.000 AUD arasındadır. Eğer öğrencinin ailesi varsa, eşi için ayrıca 10.000 AUD ve her çocuk içinde 5.000 AUD yanında parasının olması gerekmektedir.


Yiyecek

Yiyecek masrafları kişilerin yemek alışkanlıklarına göre değişiklik gösterir. Et ve et ürünleri sebze ve meyveye göre biraz daha pahalıdır. Bir kişi için haftalık yemek masrafı yaklaşık 50-70 AUD`dır. Hemen hemen tüm kampüslerde yemek yemek için çeşitli yerler bulunmaktadır. Mesela Bundoora kampüsünde kafeteryalar, pizza cafe, Asya restoranı, coffee shops, healthy food shop ve sandwich barları bulunmaktadır.


Giyim-Kuşam

Avusturalya`da giyim öğrencilerin kendi ülkelerinden biraz daha pahalı olabilir. Genellikle öğrenciler Avusturalya`da spor giyinirler. Bununla birlikte öğrencilerin yanlarında resmi bir kaç takım elbise getirmeleri yararlı olur. Victoria`da kışın hava genellikle soğuktur ve bunun için öğrencilerin kışın kendilerini sıcak tutacak giysiler getirmeleri iyi olur.


İngilizce Dil Yeterliliği

Uluslar arası öğrenciler La Trobe Üniversitesinde eğitim yapmak istiyorlarsa İngilizce dil seviyelerini aşağıdaki sınavların istenen skorlarıyla belgelemek zorundadırlar.


IELTS minimum 6.5
TOEFL yazılı test minimum 575, bilgisayar testi minimum 230
La Trobe Üniverisitesinin İngilizce hazırlık kursunu tamamlamış olmak

Devamını Oku

Lokasyon

La Trobe Üniversitesi Avustralya'nın Melbourne Bölgesi’nde bulunmaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım