Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kaplan International Pathways Foundation

Kaplan International Pathways Foundation İngiltere

Kaplan International Pathways Foundation İngiltere’nin en iyi üniversitelerine hazırlık yada direk 1. Sınıftan başlama fırsatı sağlar. Kaplan International İngiltere’de en iyi ilk 30 üniversite içerisinde yer alan Bristol, Birmingham, Essex, Brighton, Bournemouth, Glasgow, Liverpool, Nottingham, York gibi üniversitelerin kampüslerinde Eğitim verir. Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği Kaplan International Pathway kampüslerde öğrencilere yurt konaklama fırsatı verir. Türk öğrenciler Kaplan International İngiltere Üniversite kampüslerinde üniversitenin kendi öğrenilerinin yararlandığı her türlü kampüs olanaklarından yararlanırlar.  

Kaplan International Pathways Foundation İngiltere Programları

Kaplan International Pathway Foundation- İngiltere Üniversiteleri Hazırlık Kursları

Türk lise mezunları  İngiltere’nin en iyi üniversitelerine direk giriş için akademik ve İngilizce dil açısından yeterli değil ise Kaplan Foundation Pathway Certificate programları sayesinde Bristol, Queen Mary London, Royal Holloway London,  University of Wesminister, Univesity of York , University of Essex vs gibi üniversitelerin lisans programlarına geçiş yapabilirler. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinin Art and Design, Business, Law, Social Sciences, Science and Engineering lisans eğitimlerine hazırlık eğitimi veren Kaplan International Pathway’e girmek için lise mezunu olmak ve 5.5 IELTS İngilizce yeterlilik sahibi olmak yeterlidir.

 

Kaplan International Pathway International Year One Programları

Kaplan International bazı İngiltere Üniversitelerinde Türk öğrencilere hazırlık eğitimi okumadan direk 1. Sınıftan eğitime başlama fırsatı verir. Üniversitenin 1. Yılından eğitime başlayan öğrenci 3 yılda İngiltere üniversitesini tamamlar ya yüksek lisans eğitimine başlar yada 2 yıllık oturum ve çalışma hakkını kullanır. Kaplan International Year 1 programını tamamlayan öğrenciler direk 2. Sınıftan üniversitenin programlarına devam eder. Kaplan Year One programları ; Art and Design, Business, Law, Social Sciences, Science and Engineering alanlarında verilir. Kaplan Year one programları; University of Brighton, Essex, Glasgow, Liverpool, Nottingham Üniversitelerinde düzenlenir.

 

Kaplan International Pathway Pre-Master Programları

İngiltere’de Türk öğrenciler yüksek lisans eğitimine büyük ilgi gösterirler. İngiltere’nin en iyi üniversitelerine yüksek lisans eğitimine katılmak için 4’lü not ortalaması üzerinden en az 3.0 , İngilizce yeterlilik sınavı IELTS ‘de ise en az 6.5 hatta bazı iyi üniversitler 7.0 isterler. Eğer Türk öğrenciler bu kriterleri karşılayamaz ise Kaplan Pathway Pre Master programlarına 3-6-9 ay katılarak en iyi İngiltere Üniversitelerine master – yüksek lisans programlarına katılabilirler. Bu pogramalara katılmak için IELTS  5.5  yeterlidir. 

Kaplan International Pathway İngiltere Merkezleri

University of Bristol International Foundation

University of Birmingham Foundation Pathways

University of Brighton International College

Bournemouth University International College

University of Essex International College

University of Glasgow International College

University of Liverpool International College

University of Nottingham International College

University of York International Pathway College

Nottingham Trent University International College

University of West of England Bristol International College

University of Wesminister London

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz yüksek lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım