Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kaplan English Kanada

Kaplan English Dil Okulları

Vancouver - Toronto

Kaplan dil okullarının Kanada’da bulunan tek merkezinde Amerika’daki okullarındaki programın aynısı sunulmaktadır. Vancouver’da kendine ait bir binada eğitim veren okul Toefl, GRE ve GMAT hazırlıkta pek fazla alternatifi olmayan bir okuldur. Full-Time olarak bu kursları yapabileceğiniz sadece birkaç okul vardır Vancouver’da. Kaplan Vancouver bu kursları Amerika’daki merkezlerine göre daha ekonomik olarak sunmaktadır. Kurs sonrası dilerseniz Kaplan University Placement Departmanı tarafından Kanada veya Amerika Üniversitelerine lisans veya yüksek lisans programlarına geçiş yapabilirsiniz.

Dünyanın en büyük dil okulları zincirlerinde birisi olan Kaplan okullarının Toronto ve Vancouver merkezleri küçük ama samimi bir ortamda dil kursu yapmak isteyenler için ideal merkezlerdir. Türk öğrenci sayısının çok az olduğu merkezler özellikle çok az sayıda Türk öğrencinin bulunduğu okullarda eğitim yapmak isteyenler için idealdir. Okulların öğrenci sayısı yaz aylarında 200, kış aylarında ise 100 civarındadır. Türk öğrenci sayısı ise 3-5 öğrenciden fazla değildir. Bu nedenle Kaplan Toronto ve Vancouver merkezlerini tercih eden Türk öğrencilere okul fiyatlarından yüzde 20 civarında indirim vermektedir. 

Kaplan International Toronto ve Vancouver merkezinin popüler programları; Genel ve Yoğun İngilizce, İşİngilizcesi, İngilizce ve Staj, Toefl hazırlık, Akademik sömestr ve yıl dil kursları.

Vancouver Kaplan English Dil Okulu

Vancouver Kanada’nın dağlarla sahil arasında kalan nefes kesen doğal güzellikler sahip büyüleyici bir şehirdir. Kolaylıkla ulaşabilecek kayak merkezleri, plajları, milli parkları ve hoş iklimiyle boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz ve İngilizcenizi pratik yapabileceğiniz bir ortam sağlar Vancouver. Kaplan Dil Okulları Vancouver öğrencilerine Whistler ve Grouse Dağlarında kayak, Victoria ve Tofino’da balina izlemek, Buz Pateni, Futbol ve Binicik, Buz Hokeyi Maçları, Rafting gibi etkinlere organize eder. Okulun ferah derslikleri, öğrenci salonu, internet erişimli multimedya bilgisayar merkezi vardır.

Toronto Kaplan English Dil Okulu

Toronto Kanada’nın kültürel başkentidir. Londra veya New York gibi kültürel şehirlere oranla çok ekonomiktir. Tiyatro ve Sinema dünyasında çok önemli bir merkezdir Toronto. Toronto Film Festival dünyanın en önemli sinema olaylarından birisidir.  Dünyanın en büyük şelalelerinden “Niagara” şelalesi şehre sadece 1 saat uzaklıktadır.  Kaplan Toronto okulunun 10 dersliği, modern multimedya bilgisayar merkezi vardır.

Toronto’da yapılabilecek bazı etkinlikler; Monreal, Niagara Şelaleleri ve Ottawa gezileri, CN Towers gezisi, Hokey, Beyzbol, Basketbol, Futbol ve Lekros gibi sportif faaliyetler, Toronto Hayvanat Bahçesi, Art Gallery gezileri vs.

Kaplan English Kanada Dil Okulları Toronto ve Vancouver

Kaplan English Kanada Dil Okulları Toronto ve Vancouver

Kaplan English Kanada genel ingilizce, Toefl ibt hazırlıkta Kanada’nın en iyilerinden birisidir. Kaplan English Kanada’da Toronto ve Vancouver şehir merkezlerinde İngilizce eğitimi verir. Kaplan English dil okullarına kayıt olan Türk öğrenciler Kanada’lı aile yanı veya yurtlarda konaklama yaparlar.


Kaplan English Toronto ve Vancouver Kanada Dil Okulları Fiyatları

Kaplan English Toronto ve Vancouver Kanada Dil Okulları Fiyatları

12 hafta : 5120 CAD

24 hafta: 8960 CAD

(EĞİTİM + MATERYAL + KAYIT ÜCRETİ DAHİL)

Haftalık Aile yanı konaklama : 345 CAD 

Yurt Konaklaması Haftalık : 640 CAD

Aile Yanı -Yurt Yaz Ek Sezon Haftalık : 35 CAD

Konaklama Bulma : Aile yanı 215 Yurt : 270 CAD

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım