Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İtalya Üniversitelerine Hazırlık Eğitimi

İtalya Üniversitelerine Hazırlık Eğitimi

İtalya’da üniversite eğitimi yapmak isteyen Türk öğrenciler en çok, tıp, mimarlık, mühendislik, moda,tasarım vb lisans programlarını tercih ederler. Adı geçen programlar İtalyan Devlet üniversitelerinde İngilizce ya da İtalyanca olarak verilir. İtalyan Devlet Üniversitelerine hazırlık eğitimi veren birkaç tane özel dil okulu vardır.

 

Scuola Leonardo Da Vinci Dil Okulu Milan

 

İtalya’nın en iyi dil eğitimi veren okulu Milan’da eğitim vermektedir.

İtalya’da Tıp eğitimi yapmak isteyen Türk öğrenciler International Medical Admissions Test- IMAT – Preparation Course programını İngilizce dilinde verir.

Yaz aylarında 3 hafta süren program; Universities of Bari, Milan, Pavia, Rome La Sapienza, Rome Tor Vergata, and Seconda Università of Naples gibi önde gelen İtalyan Tıp Fakültelerine öğrencileri hazırlar. IMAT, International Medical Admissions Testi İtalyan yüksek öğretim ve araştırma Bakanlığı tarafından Cambridge Assessment’s Admissions Testing Service’e hazırlatılmaktadır.

3 hafta süren IMAT Hazırlık programı ücreti; 1800 Euro civarındadır.

IMAT Hazırlık kursunun içeriği; Thinking Skills- Math and Physics 63 ders, Biology 40 ders, Chemistry 30 ders ve genel kültür 7 ders olarak verilir.

Scuola Leonardo Da Vinci Milan IMAT Hazırlık kursu Temmuz ve Ağustos aylarında düzenlenir.

 

 

 

Dilit Italian School Italyan Devlet Üniversitelerine Hazırlık Okulu

Dilit (Divulgazione Lingua Italiana)  1974 yılında Roma’da kurulmuş bir özel İtalyanca dil okuludur. İtalya Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim veren okul International House okullar birliğinin bir üyesidir. Dilit Roma İtalyanca dil okulu Perugia University CELI sınavları merkezi ve Siena Üniversitesi CILS sınavı merkezidir.

Dilit Roma tarafından verilen İtalyan Devlet Üniversitelerine hazırlık kursu; Architecture, Engineering, Medicine, Veterinary Studies, Dentistry, Pharmacy and Fine Arts alanlarında verilir. 18 yaş ve üzeri Türk lise mezunu öğrenciler bu kurslara katılabilir.

 Dilit İtalyan Üniversitelerine hazırlık kursları 2 bölüm halinde düzenlenir;

İlk bölümde İtalyanca kursu verilir. Öğrencinin anlama, konuşma, okuma , yazma ve kelime hazinesi gelişimine ağırlık verilir.

İkinci bölümde ise öğrenci daha çok spesifik konulara odaklanır. Bu bölümde öğrenci Italian University Entrance Examinations sınavlarında karşılaşacağı konularda dersler izler. Örneğin ; mantık, fizik, matematik, kimya, genel kültür dersleri izler.

Dilit Italyan Devlet Üniversitelerine hazırlık kursuna en az 18 yaşında lise mezunları katılabilir. Öğrencinin B1 ve üzeri İtalyanca dil bilgisi olması gerekir. Program 6 hafta sürer. Haftada 20 ders verilir. Kurs temmuz ayında düzenlenir. 6 hafta süren program ücreti 2200 Euro civarıdır.

 

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz yüksek lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım