Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

International House | St. Edwards School

International House | St. Edwards School

St Edward’s School, Londra’ya bir saat uzaklıktaki küçük, güvenli, kültür ve tarih dolu şehir; Oxford’da bulunur. 1963’te kurulmuştur ve İngiltere’nin en prestijli yatılı okullarındandır. Oxford’un merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindeki okul, tarihi bir ortamda, son teknolojik bir öğretim ve spor tesislerini bir araya getirmiştir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

12-17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler tek kişilik ya da maksimum 4 kişilik paylaşımlı odaları olan ev şeklinde yurtlarda kalır. Kız ve erkek öğencilerin binaları ayrıdır. Banyolar paylaşımlıdır. Çoğu odanın kendi banyosu vardır.

Aktiviteler

Murder Mystery Night, geleneksel akşam yemeği, University Challenge.

Geziler: Oxford, Londra, Bath.


Bilmeniz Gerekenler

English Active ve English Plus programlarında sabah 9 ile öğlen 12 arasında İngilizce dersi, öğleden sonra 2 ile 3 buçuk arasında programın ekstra dersleri olur. English Plus’ta konuşma, dinleme becerilerini geliştirmeye yoğunlaşılır. English Active’de kendi alanlarında profesyonel koçlar eşliğinde yoğun etkinlikler ( Sanat, dans, drama, futbol, fotoğrafçılık, teniz gibi) olur.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Oxford şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 4 Temmuz – 8 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım