Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ILSC Toronto Vancouver Montreal Dil Okulları Kanada

ILSC Dil Okulları Kanada- Vancouver, Toronto, Montreal

Kanada’da butik dil okulu sayısı ve kalitesi İngiltere’dekileri aratmaz. Bir de Kanada’dakilerin İngiltere’ye oranla çok daha ekonomik olması ve konaklama seçeneklerinin fazlalığı ve kalitesi düşünüldüğünde Kanada’nın “Butik” Dil okullarında eğitimin tadına doyum olmaz. Bu okulların en önemlilerinden birisidir ILSC okuları.

Vancouver, Toronto, Montreal şehir merkezlerine eğitim veren okulun en büyük özelliklerinden birisi Avrupalı öğrenci sayısının fazla olmasıdır. Vancouver merkezinde 1000 civarında öğrenci vardır ve Kanada’nın en büyük dil okuludur. Toronto okulu ise 600-700 öğrenci ile ILAC okulundan sonra 2. sıradadır büyüklük olarak.

ILSC Montreal ise hem İngilizce hemde Fransızca kursları için ideal bir merkezdir. ILSC dil okulları Genel ve Yoğun İngilizce kursları en az 2 en çok 52 haftaya kadar devam eder. Yoğun İngilizce kurslarına katılanlara çok farklı alanlarda “elective” kurs seçeneği sağlanır.

Bazı “elective” kursları; Toefl,Toeic, Delf, Cambridge Exams, Canadian Studies, English and Films, English and Yogo, Global Social Issues, Current Ivents, Journalism, Media, Acting, Art,Film Making, Business English, Marketing English, Event Management, Travel, Hospitality, Advertising, Design, E-Business

ILSC dil okulları Türk öğrenciler için özel fiyatlar uygulayan nadir Kanada okullarından birisidir. En kaliteli kursları ekonomik olarak izlemek isteyenler ILSC tam size göre…


ILSC- International Language Schools of Canada- Kanada İngilizce Dil Okulu


ILSC Vancouver, Toronto, Montreal şehirlerinde İngilizce dil kursu veren en iyi İngilizce dil okullarından birisidir. ILSC dil okulları Kanada haftada 20-30 ders programlar verir. Özellikle 30 ders seçen öğrenciler İngilizce kursları yanı sıra 30 farklı alanda seçmeli derslere katılabilir.

ILSC Dil okulları Türk öğrenciler için ILAC sonrası en çok talep gören İngilizce dil kurslarıdır.

ILSC ve Greystone Kolej Okulları Kanada merkezli bir okul olup 30 yılı aşkın bir süredir Kanada’da eğitim vermektedir. Özellikle Kanada da eğitim almak isteyen bir aday için alternatif 3 büyük şehirde eğitim imkanı sunması ve bu dersleri içerik olarak çeşitlendirmesiyle bilinen ve 55 farklı ülkeden öğrenciyi misafir eden bir kurumdur. Aynı zamanda 2000 li yıllara gelindiğinde okulumuz alternatif bir lokasyon ile dil eğitim programlarında çalışma izni veren ve yine ana dili İngilizce olan Avustralya kıtasında okul açarak buralarda uluslarası öğrencilere ILSC kalitesinde eğitim hizmeti sunmaya başlamıştır. ILSC okulları öğrencilere sadece dil eğitim değil aynı zamanda onların kariyerlerini oluştururken neler yapacaklarını yönünde yönlendirerek ve ihtiyaçları olan İngilizce programları gerek grup gerek ise bireysel programlamalar ile sunmaktadır. Aynı zamanda ülkede daha kısa süreli kalıp mesleki eğitim düşünen adaylar için ise dil programları sonrasında alternatif eğitimler üreterek Mesleki alanda gelişim sağlmaları için Greystone College programları ile hem eğitim hem çalışma fırsatını Kanada ve Avustralya ülkelerinde sunmaktadır. 

ILSC Kanada İngilizce Dil Kursları Fiyatları

ILSC Kanada İngilizce Dil Kursları Fiyatları

24+4 toplam 28 Hafta İngilizce Kursu Sabah : 7082 CAD

24+4 toplam 28 Hafta İngilizce Kursu Öğleden Sonra : 5906 CAD

ILSC Kanada dil okulları Konaklama Fiyatları

Haftalık Aile yanı konaklama : 275 CAD 

Yurt Konaklaması Haftalık : 550 CAD

Aile Yanı -Yurt Yaz Ek Sezon Haftalık : 25—50 CAD

Konaklama Bulma : Aile yanı 215 Yurt : 250 CAD

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım