Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ILAC Toronto Vancouver İngilizce Dil Okulu

Kanada'da İngilizce Dil Eğitimi

Kanada İngilizce Dil Okulları

Kanada'nın iki resmi dili olmasından dolayı isteyenler ESL (İngilizce Dil Kursu) isteyenler de FSL (Fransızca Dil Kursu) programlarına katılabilir. Bu yüzden Kanada lisan eğitimi açısından dünyanın en cazip ülkelerinden biri olmaya başlamıştır. Dil eğitim kalitesi ve maliyetlerin diğer ülkelere göre daha düşüktür. Pek çok insan Kanada'da İngilizce programlarını seçerler. Çünkü ülke çapında yaygın pek çok kurs bulunur.

Kanada yıllar boyunca İngilizce eğitim metotlarını geliştirerek son derece modern ve cazip hale getirmiştir. Fransızca Dil Kursları çoğunlukla Quebec eyaletinde bulunmaktadır.


ILAC Dil Okulları Kanada- Toronto, Vancouver

ILAC- International Language Academy of Canada- Kanada’nın en iyi dil okullarından birisidir. Toronto merkezinde kış aylarında 5000, yaz aylarında ise 10000 civarında yabancı öğrenci dil eğitimi yapmaktadır. Vancouver okulunda ise kış aylarında 3000 yaz aylarında 5000 civarında öğrenci vardır.

ILAC Dil Okulları ekonomik ve kaliteli bir eğitimi çok farklı ve zengin sosyal etkinlikler ile sunan ve bu tarzı ile örnek alınan bir dil okuldur.  Okulun Türk öğrenci danışmanları Türk öğrencilere her türlü konuda yardımcı olmaktadırlar.


ILAC Dil Okulu 24 Hafta Eğitim Örgün Eğitim
10,000 CAD yerine 6.620 CAD!

ILAC sadece Kanada’nın değil dünyanın en iyi İngilizce dil okuludur. İngilizcesi Diploma ya da Üniversite programları için yeterli olmayan öğrencilere 24 hafta çok özel bir paket sunan ILAC dil kursları 6.620 CAD en iyi fiyat dengesi yakalayan okuldur.

24 hafta İngilize programına katılan öğrenci eğer İngilizce seviyesini 2-3 ay sonra Upper-Intermediate seviyeye getirir ise İngilizce kursuna ödemiş olduğu ücreti DİPLOMA programlarına transfer yapabilir.

ILAC Kanada’nın en iyi dil okullarından birisidir. Vancouver ve Toronto’da eğitim veren ILAC dil eğitimi yanısıra Kanada Üniversitelerine giriş için İngilizce Hazırlık programı (Pre-Degree Certificate Programs), Kanada Lise Bitirme Programları (Foundation Program) sunmaktadır.

Üniversitelere giriş için İngilizce Hazırlık programı (Pre-Degree Certificate Programs) 4 aydan oluşmaktadır. Bir üniversite veya kolejde herhangi bir lisans, yüksek lisans veya master programına girmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır.

Hazırlık programına katılabilmek için ILAC Advanced 3 (14. seviye) ya da eşdeğer bir seviye gereklidir. Kanada’nın önde gelen üniversiteleriyle anlaşmalı olan ILAC ‘da yapılan bir dil hazırlık sonrası öğrenci Toefl sınavlarına başarılı olur ve aşağıda listesi olan üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programlarına geçiş yapabilir.

Kanada Lise Bitirme Programları (Foundation Program) ise 9 aydan oluşmaktadır. 9 aylık eğitim programı esnasında öğrenci hem İngilizcesini Kanada üniversitelerinin istedikleri seviyeye getirir hem de akademik olarak Üniversitelerin müfredatına daha uyumlu olur.

ILAC 9 aylık programında öğrenci aynı zamanda kendi ülkelerinde aldıkları derslere bağlı olarak 4, 6 ya da 7 lise kredisi alarak kredilerini tamamlayıp, Kanada Lise Diploması da elde eder ve en iyi Kanada üniversitelerine girişte avantaj elde eder.

Programa katılabilmek için ILAC Advanced 3 (14. seviye) ya da eşdeğer bir seviye ve öğrencinin ülkesinde lise son sınıfı bitirmiş olması gerekmektedir. Bu programlara katılan öğrenciler, ILAC Hazırlık Programlarının kabul mektubu yanı sıra, Üniversitenin şartlı kabulü ile vize başvurularını yapmakta ve vize alması daha rahat olmaktadır.

ILAC Üniversite hazırlık programlarının ayda bir başlangıç tarihi vardır. Kanada Lise Bitirme Programlarında ise öğrenciye aynı şekilde her ay başlama imkânı sunulur ve aldığı lise kredileri doğrultusunda özel program oluşturulur. Hazırlık yılını tamamlayan öğrenciler aşağıdaki Üniversitelerin 1. sınıfından eğitimlerine başlayabilir.

ILAC, Üniversite hazırlık programlarına katılan öğrencilerine Akademik başarı bursu vermektedir. Yıl icerisinde ILAC´da öğretmenlik yapan 5 kişilik bir jüri tarafından öğrencilerin başarılarına bakılarak, Üniversite Yerleştirme Programlarından birine katılan öğrenciler arasından seçilen ilk iki öğrenciye sırasıyla 10.000 ve 5.000 $ lık burslar verilmektedir. Ayrıca Üniversitelere giriş için İngilizce Hazırlık programını A ortalama ile bitiren her öğrenciye 500 $ lık burs sağlanmaktadır.

ILAC, ekonomik kurs ücretleriyle Kanada’da eğitime açılan kapınızdır. Hazırlık yılını tamamlayan öğrenciler aşağıdaki Üniversitelerin 1. sınıfından eğitimlerine başlayabilir.

ILAC İngilizce Dil Programları

• Genel İngilizce

• Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)

• İş İngilizcesi

• Üniversite Geçiş- Pathway- ILAC Kanada ‘da 65 üniversite ile anlaşmalıdır. İngilizcesi yeterli

olan öğrenciler 65 üniversiteye sınavsız geçiş yapabilir.

• Sertifika ve diploma programları


ILAC Kiss Online İngilizce Programları
12 Hafta 1200 CAD!

ILAC College ÇALIŞMALI DİPLOMA Programlarına kabul için İngilizce Seviyesi B2- yani orta altı olanlar dilerlerse 12 veya 24 hafta ILAC Online İngilizce programı yaparak İngilizcelerini yeterli seviyeye getirebilirler. 12 hafta Online İngilizce Kursu 1200 CAD, 24 hafta ise 2400 CAD’dan başlar.

Devamını Oku

ILAC Toronto Vancouver Kanada Dil Okulları

ILAC- International Language Academy of Canada  Toronto ve Vancouver

ILAC İngilizce dil okulları Kanada’nın en kaliteli ve en çok uluslararası öğrenci barındıran okullarıdır. Türk öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ILAC Toronto ve Vancouver kampüslerinde binlerce öğrenci İngilizce kursu yapar. ILAC College Kanada sadece İngilizce kursları değil aynı zamanda 1-2 yıllık sertifika ve diploma programları verir. ILAC College Diploma programları; Business, IT, Marketing gibi alanlarda verilir ve programı takip eden Türk öğrencilere Kanada’da çalışma hakkı verir. ILAC College Kanada’nın en iyi İngilizce dil okuludur.

Kanada’nın en seçkin dil okullarından olan ILAC International Language Academy of Canada’nın yüz yüze dil eğitim programları Toronto ve Vancouver kampüslerinden alınabilmektedir.

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk destinasyonlarından olan Toronto’nun merkezinde bulunan ILAC, toplu taşımaya yakınlığı, yaşam, iş ve eğlence merkezlerine ve doğal güzelliklere olan yakınlığı ile öğrencilere kaliteli eğitimin yanı sıra ferah bir yaşam da sunmaktadır. Kampüsündeki 90’dan fazla derslik ile uluslararası öğrenci dengesini çok iyi kuran ILAC, 100’den fazla bilgisayarı ve hızlı internet ağı ile de öğrencilere üst düzey bir eğitim sunmaktadır.

Vancouver kampüsü ise temiz ve güvenli şehir ortamı, önemli toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile öğrencilere ulaşım ve yaşam zorluğu çekmeden eğitim alma imkanı sunuyor. Tıpkı Toronto kampüsü gibi şehrin yaşam, iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığı ile de öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirme noktasında büyük katkı sağlamaktadır. Vancouver kampüsünde bulunan 73 derslik ve 100 bilgisayar ile hem teknolojik yeterlilik hem de öğrenci dağılımı açısından kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Vancouver kampüsü aynı zamanda ETS ruhsatlı bir TOEFL IBT sınav merkezidir. Yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrenciler dil eğitimi ardından okul kendi kampüslerinde de sınava girebilmektedir.

ILAC ile eğitim alan öğrenciler kampüslerinin merkezi lokasyonları, okulun büyüklüğü ve dolayısıyla uluslararası öğrenci dağılımının çok iyi olması nedeniyle İngilizce’yi yalnızca sınıflarda değil, kurdukları arkadaşlıklar ile sosyalleşerek de öğrenme imkanları bulunmaktadır.

ILAC International Language Academy of Canada bünyesinde öğrenciler genel İngilizce dersleri yanı sıra pek çok farklı kategoride de eğitim alabilirler. İş alanındaki dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için Business English, dil eğitimi sonrası yüksek öğrenime geçmek isteyen öğrenciler için University Pathway programları ve akademik sınavlara hazırlanmak için Cambridge (FCE, CAE, CPE) ve IELTS Preparation kursları da eğitim seçenekleri arasındadır.

Genel İngilizce eğitimleri her hafta pazartesi başlamaktadır. Özellikle sınav hazırlık ve Pathway programları için belirli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Öğrencilerin seviyelerine göre eğitim süreleri belirlenmektedir.

ILAC College aynı zamanda Kanada’daki yüksek öğrenim kurumlarının neredeyse 95%’i ile Pathway anlaşmasına sahiptir. ILAC’tan alacağınız Pathway bitirme sertifikası ile anlaşmalı olunan kurumlara herhangi bir akademik İngilizce yeterlilik sonucu olmadan okuldan kabul alabilirsiniz.

Her yurtdışı eğitim programında olduğu gibi dil eğitiminde de kontenjanları ve fiyatları yakalayabilmek önemlidir. Bir sonraki sayfadaki tabloda 2024 yılı aylık promosyonlu fiyatları görebilirsiniz. Promosyonlar her ay değişiklik gösterebileceğinden güncel fiyat bilgisi almak ve size en uygun program süresini belirlemek için mutlaka uzman eğitim danışmanları ile iletişime geçiniz.


Devamını Oku

ILAC- International Language Academy of Canada Toronto ve Vancouver Programları


ILAC, Avrupa, Güney Amerika ve Asya’dan 45 farklı ülkeden 15000 tam-zamanlı öğrencisiyle Kanada’nın lider dil okulu

ILAC Toronto ve Vancouver: Şehir merkezinde mükemmel yerleşim yerleri, çok geniş ulaşım imkanları, alışveriş merkezleri, gündüz ve gece eğlenceleri

CLC, CAPLS ve CEC ağı üyeliği

ILAC İngilizce dersleri – ESL (17 seviye)

ILAC TOEFL, TOIEC ve Cambridge sınavı hazırlık, İş İngilizcesi ve akademik hazırlık, TESOL sertifikası kursu

ILAC Resmi TOEIC sınav merkezi; TOEFL sınavına doğrudan başvuru yapma imkânı

4 bilgisayar odası: 90 adet bilgisayar, ücretsiz ve hızlı Internet bağlantısı

Diğer özellikler: Film izleme salonu, öğrenci salonu, TOEFL laboratuvarı ve kafeterya

Konaklama: Kanadalı ailelerin yanında tek veya çift kişilik odalarda kalma imkânı veya öğrenci yurtları

Etkinlikler: Eğlenceli geziler, doğa gezileri, partiler

Öğrencilerin sorunlarıyla ilgilenen çeşitli ülkelerden danışmanlar

ILAC Pathway Kanada Üniversitelerine Hazırlık; Lisans, Yüksek Lisans ve MBA

- ILAC ESL + George Brown College

- ILAC ESL + Seneca College

- ILAC ESL + Malaspina University 1 senelik Executive MBA Programı 

- ILAC ESL + University of Windsor 

- ILAC ESL + Brock University ESL + Brock University

- ILAC ESL + Thompson Rivers University

TESOL 4 hafta, 100-saat, +10 saat pratik, onaylı sertifika programı

ILAC COOP STAJ programı

ILAC Yaz ve kış kampları


 


ILAC Toronto ve Vancouver İngilizce kurs fiyatları

ILAC Toronto ve Vancouver İngilizce kurs fiyatları

 

ILAC DİL EĞİTİMİ

Program Adı

Program Süresi

Registiration Fee

Materyal Ücreti

Eğitim Ücreti

Toplam Program Ücreti

Intensive English (Haftalık 30 saat)

12 hafta

$180 CAD

$240 CAD

$3,468 CAD

$3,888 CAD

16 hafta

$320 CAD

$4,624 CAD

$5,124 CAD

24 hafta

$480 CAD

$6,576 CAD

$7,236 CAD

32 hafta

$640 CAD

$8,768 CAD

$9,588 CAD

Power English (Haftalık 38 saat)

12 hafta

$240 CAD

$3,960 CAD

$4,380 CAD

16 hafta

$320 CAD

$5,280 CAD

$5,780 CAD

24 hafta

$480 CAD

$7,560 CAD

$8,220 CAD

32 hafta

$640 CAD

$10,080 CAD

$10,900 CAD

 

ILAC International Language Academy of Canada ile alabileceğiniz tüm İngilizce eğitimlerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

ILAC International Language Academy of Canada

General English

(Genel İngilizce)

Cambridge English: FCE, CAE, CPE

(Cambridge Sınav Hazırlık)

IELTS Preparation (IELTS Sınav Hazırlık)

Business English

(İş İngilizcesi)

University Pathway

(Yüksek Öğrenim Öncesi İngilizce Hazırlık)

 

 

Devamını Oku

ILAC Kiss Online İngilizce Kursu

ILAC Education Group, dört ana gruptan oluşmaktadır. Bunların içerisinde ILAC Language Academy ile dil eğitimi ve üniversite pathway programı, kendi kariyer koleji ve anlaşmalı olduğu kurumlar ile yüksek öğrenim imkanı ve İngilizce sınav merkezi bulunmaktadır.

ILAC Language Academy, Kanada’nın en çok tercih edilen dil okullarındandır. ILAC Language Academy öğrencilerine hem Kanada’da yüz yüze hem de kendi ülkelerinde online eğitim imkanı sunmaktadır.

Online dil eğitimi programı olan ILAC KISS eğitimi, Zoom üzerinden yapılmakta olup öğrencilere kendi evlerinin rahatlığında Kanada’dan dil eğitimi alma imkanı sunmaktadır. Yüz yüze alabileceğiniz her türlü dil eğitimini ILAC KISS programı ile online olarak da alabilirsiniz. Uluslararası öğrenci dağılımı oldukça başarılı olan ILAC KISS eğitimlerinde başlangıç seviyesinden proficiency düzeyine kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Aynı zamanda öğrenciler Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Genç ve Yetişkin Dil Programları, Üniversite Pathway Programları ve IELTS&TOEFL gibi Sınav Hazırlık Eğitimlerini ILAC KISS üzerinden alabilirler.

Öğrenciler genel İngilizce eğitimlerine her pazartesi, Pathway programlarına ise programın ana başlangıç tarihlerinde başlayabilirler. 


ILAC Kiss Online İngilizce Kursu

ILAC Kiss dünyanın en büyük  online İngilizce dil kursudur. ILAC Kiss online canlı zoom sınıf dersleri sunar. Türk öğrenciler ILAC kiss online ile kurslarına Türkiye’de başlayabilir ve ILAC Toronto ve Vancouver’de yüz yüze eğitime devam edebilirler.

 

ILAC KISS-ONLINE DİL EĞİTİMİ SÜRELERİ VE FİYATLARI

Program Süresi

Registiration Fee

Materyal Ücreti

Eğitim Ücreti

Toplam Program Ücreti

4 hafta

110 CAD

$40 CAD

$640 CAD

$790 CAD

12 hafta

$120 CAD

$1,440 CAD

$1,670 CAD

16 hafta

$160 CAD

$1,920 CAD

$2,190 CAD

24 hafta

$240 CAD

$2,880 CAD

$3,230 CAD

 

ILAC KISS Online İngilizce Eğitimi Ders Saatleri

ILAC KISS ders saatleri Türkiye saati ile verilmiştir.

Slot 1

Slot 2

16:30 – 19:30

20:00 – 23:00

 

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım