Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ILAC Pathway Kanada Üniversiteleri Hazırlık

ILAC Pathway Kanada Üniversiteleri Hazırlık

ILAC College Kanada ‘da 65 üniversite ile anlaşmalıdır. İngilizcesi yeterli

olan Türk öğrenciler 65 üniversiteye sınavsız geçiş yapabilir.

 

ILAC Pathway Kanada Üniversitelerinde herhangi bir lisans, yüksek lisans- mastır programına girmek isteyen uluslararası öğrenciler için hazırlanmıştır. Hazırlık programına katılabilmek için ILAC Advanced 3 (14. seviye) ya da eşdeğer bir seviye gereklidir. Kanada’nın önde gelen üniversiteleriyle anlaşmalı olan ILAC College ‘de yapılan bir pathway hazırlık sonrası öğrenci Toefl IELTS sınavlarına girmeden Kanada Üniversitlerine geçiş yapabilirler. ILAC Pathway Üniversite hazırlik programlarına katılan öğrencilerine akademik başarı bursu vermektedir. Yıl icerisinde ILAC´da öğretmenlik yapan 5 kişilik bir jüri tarafından öğrencilerin başarılarına bakılarak, Üniversite Yerlestirme Programlarından birine katılan öğrenciler arasından seçilen ilk iki öğrenciye sırasıyla 10.000 ve 5.000 $ lık burslar verilmektedir.

 

ILAC College Pathway Kanada Üniversitelerine hazırlık program fiyatları İngilizce kurs fiyatları ile aynıdır. 6 aylık bir hazırlık eğitimi ücreti 7000 kanada doları dır.

 

ILAC Kanada dil okullarına en az 8 hafta süre ile katılan tüm Türk öğrenciler ILAC University Placement hizmetinden ücretsiz yararlanabilir.

 

Türk öğrenciler eğer ILAC Pre Advance seviyesinde İngilizce sahibi ise direk Pathway programına katılabilir. Öğrenciler İngilizce seviyelerine öğrenmek için ILAC ingilizce seviye belirleme testini yapabilirler. Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi Beginner ile High Intermediate arasında ise öncellikle ILAC İngilizce kurslarına katılmalıdırlar.

ILAC Pathway Kanada Üniversite hazırlık programına; lise son sınıfı öğrencileri ve mezunlarına lisans eğitimine hazırlık , 4 yıllık Türkiye üniversiteleri mezunlarına yüksek lisans hazırlık eğitimi için katılabilirler.

Ilac pathway üniversite hazırlık eğitimine her 2 haftada bir katılmak mümkündür. ILAC Pathway programını başarı ile tamamlayan öğrenciler sertifika alabilirler. 

Devamını Oku

ILAC Pathway Üniversite hazırlık eğitimine başvuru için

-        Lise diploması lisans eğitimi başvuruları için

-        Üniversite diploması yüksek lisans başvuruları için

-        En az 2.5 not ortalaması gerekir.

 

ILAC Pathway programına en az 4 ay önceden başvuru yapılmalıdır. Başvuru esnasında en az 1500 kanada doları depozito ödenmelidir. 

ILAC Kanada Üniversitelerine Yerleştirme Hizmeti

  1. İlk adımda ILAC İngilizce testi yapılmalı ve öğrencilerin seviyeleri tespit edilir
  2. Uygun görülen aday ILAC Pathway programına kayıt yaptırır
  3. Öğrenci hangi Kanada üniversitelerinde hangi bölümlere başvurması gerektiğine  karar vermeli
  4. ILAC Pathway başvuru formu doldurulmalıdır
  5. Öğrencinin diploması, transkript ve diğer belgeleri ILAC üniversite yerleştirme departmanına gönderilmelidir.
  6. ILAC ve Global Visions başvuru belgelerini inceler ve eksikler varsa giderilmesini sağlar.
  7.  ILAC University Pathway ve Global Visions eksiksiz yapılan başvuruları üniversitelere gönderir ve kabul mektupları alınır 

1. İlk adımda ILAC İngilizce testi yapılmalı ve öğrencilerin seviyeleri tespit edilir 2. Uygun görülen aday ILAC Pathway programına kayıt yaptırır 3. Öğrenci hangi Kanada üniversitelerinde hangi bölümlere başvurması gerektiğine karar vermeli 4. ILAC P

Kanada lise bitirme programları  ise 9 aydan oluşmaktadır. 9 aylık eğitim programı esnasında öğrenci hem İngilizcesini Kanada üniversitelerinin istedikleri seviyeye getirir hem de akademik olarak Üniversitelerin müfredatına daha uyumlu olur.

ILAC 9 aylık programında öğrenci aynı zamanda kendi ülkelerinde aldıkları derslere bağlı olarak 4, 6 ya da 7 lise kredisi alarak kredilerini tamamlayıp, Kanada Lise Diploması da elde eder ve en iyi Kanada üniversitelerine girişde avantaj elde eder. Programa katılabilmek için ILAC Advanced 3 (14. seviye) ya da eşdeğer bir seviye ve öğrencinin ülkesinde lise son sınıfı bitirmiş olması gerekmektedir.

 

Bu programlara katılan öğrenciler, ILAC Hazırlık Programlarının kabul mektubu yanı sıra, Üniversitenin şartlı kabulü ile birlikte vize başvurularını yapmakta ve vize alması daha rahat olmaktadır.  Kanada lise bitirme programına 11 ve 12 sınıfta katılmak en doğru tercihtir. ILAC Kanada lise bitirme program Toronto’daki Braemar College ile birlikte düzenlenir. Kanada lise eğitimine Eylül, Kasım, Şubat, Nisan ayında başlanır.

 

 

ILAC Üniversite hazırlık programlarının ayda bir başlangıç tarihi vardır. Kanada Lise Bitirme Programlarında ise öğrenciye aynı şekilde her ay başlama imkanı sunulunur ve aldığı lise kredileri doğrultusunda özel program oluşturulur. Hazırlık yılını tamamlayan öğrenciler aşağıdaki Üniversitelerin 1. sınıfından eğitimlerine başlayabilir.

 

 

 

ILAC Pathways Kanada Foundation Üniversiteleri

University of The Fraser Valley

Kwantlen Polytecnic University

New York Institute of Technology

Royal Roads University

Thompson Rivers University

University Canada West

University of Northern British Columbia (UNBC)

Vancouver Film School

Vancouver Island University

Centennial College

George Brown College

Georgian College

Humber College

Huron University College at Western University

King’s University College at Western University

Lakehead University

Lambton College

Laurentian University

Niagara College

St. Lawrence College

Toronto Film School

Trent University

University of Ontario Institute of Technology (UOIT)

University of Windsor

Wilfred Laurier University 

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz yüksek lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım