Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ILAC Kiss English Online

ILAC Kiss Online İngilizce Kursları

ILAC Kiss ile Dünyanın en iyi Online İngilizce Kursları

ILAC Kiss Online İngilizce nedir?

Günümüzde İş yoğunluğu nedeniyle ve teknolojinin giderek önem kazanması sebebiyle İnternet üzerinde İngilizce dersleri önem kazanmaktadır. Evinizde, iş yerinizde ya da seyahat esnasında haftada sadece bir internet bağlantısıyla günde ILAC Kiss Online ile  2-3 saat alacağınız İngilizce dersleriyle dilinizi istediğiniz seviyeye rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Evinizin Konforunda Canlı - Zoom Video Sistemi ile, Kanada'da İngilizce Kursunun 24 Haftası Sadece  3230 Kanada Doları.

ILAC Kiss Online Derslere Kayıt Yapan Herkes ILAC College Kanada İngilizce, coop, diploma programlarında Kanada’da devam edebilirler. ILAC Kiss Online Kurslarına katılan Türk öğrenciler Kanada’daki ILAC İngilizce dil okulu, sertifika/diploma ve Üniversite pathway programlarına özel indirimler ile kayıt olabilirler.

ILAC Kiss Online İngilizce kursları Covid 19 virüsü esnasında Kanada’nın en iyi İngilizce dil kursu ILAC College tarafından başlatıldı ve dünya genelinde büyük başarı elde etti şu anda on binlerce öğrenci ILAC Kiss Online Zoom derslerini takip ediyor.  ILAC College Kanada ILAC Kiss İngilizce dersleri aynı gerçek sınıflarda olduğu gibi İngilizce eğitim fırsatlarını öğrencileriyle buluşturdular.

 

ILAC (INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA) Dünyanın en iyi İngilizce dil okullarından birisi olarak ILAC KISS - ONLINE- ZOOM VIDEO CONFERENCE eğitimine Covid 19 sonrası en hızlı geçen dil okulu olmuştur.

ILAC İngilizce dil okulu Kanada toplam 7,000 öğrencisi için yüzlerce ZOOM - VIDEO Conference sınıfı oluşturarak Kanada’lı CELTA ve/veya TESOL sertifikasına sahip uzman öğretmenleriyle 12-15 kişilik sınıflarda İngilizce eğitimine devam etmektedir. 

Devamını Oku

ILAC Kiss Online İngilizce Dersler Nasıl Verilir?

ILAC Kiss Online İngilizce Dersler Nasıl Verilir?

ILAC Kiss Online İngilizce dersleri ZOOM üzerinden aynen bir sınıf dersinde olduğu gibi verilir. Gerçek bir sınıf ortamı ILAC Kiss ZOOM üzerinden yaratılır. İngilizce kursu izleyen Türk, Güney Amerika’lı, Asya’lı, Avrupa’lı, Orta Doğu’lı öğrenciler aynı zoom sınıfı ortamında kendi seviyelerinden bir sınıfa katılırlar. Öğrenci aynen gerçek sınıf ortamı gibi Native Kanada’lı yada Amerika’lı , İngiliz bir öğretmen ile dersleri izler.

 

ILAC canlı video ZOOM konferans derslerine kayıtlar 8-12-16-20-24-32- 48 hafta olarak yapılabilir. 12 hafta ücreti; 1670 Kanada Doları . 24 hafta kayıt yaptıran öğrenci sadece 2190 kanada doları, 48 hafta kayıt yaptıran 3230 Kanada Doları’dır.  ILAC Kiss Online kurslara kayıt yaptıran öğrencilerimiz için en güzel haber ise; canlı kurslara kayıt olan öğrenci ILAC Toronto ve Vancouver kampüslerine İngilizce, Coop, Diploma programlarında özle indirimler ile devam edebilirler. Ayrıca ILAC Kiss programlarına katılan öğrenciler ILAC Kanada’dan alacakları katılım sertifikası ile Kanada öğrenci vizesinde diğer öğrencilere göre daha şanslı olurlar. ILAC Kiss Online İngilizce programına katılan ve başarı ile tamamlayan sertifikalarını alana öğrenciler Kanada Vize başvurularında bu belgeyi ekleyerek Kanada vizesi şanslarını artırırlar.

Kanada’nın en büyük ve en fazla ödüle sahip olan dil okulu ILAC sınıflarında uyguladığı eğitim, materyal ve sınav sistemini Canlı Zoom Eğitiminde de birebir uygulamaktadır.  Seviyeniz online sınavla belirlendikten sonra seviyenize en uygun sınıflara yerleştirileceksiniz. 

ILAC eğitim sisteminde toplam 17 seviye bulunmakta olup seviye atlama sınavları 2 haftada bir online yapılmaktadır. 

ILAC Online English Test ile seviyenizi ücretsiz ölçebilir, danışmanlarınızla sonucunuzu paylaşıp kaç hafta İngilizce eğitime ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

https://www.ilac.com/online-test/

ILAC Canlı derslerinizi Kanada saatinde ILAC öğrencileri ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerle alıyor olacaksınız.  ILAC’ın kullandığı canlı eğitim platformu aynı zamanda birçok kolej ve üniversite tarafından kullanılmaktadır. Tüm öğrencilerin kamera ile bağlandığı sistemde öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sınıf ortamındaki gibi iletişimde olmaya devam edebilecek, sorularınızı sorabilecek, sınıf içi etkinliklerde aktif olarak yer alabileceksiniz.

ILAC Canlı eğitim haftalık 20 ders eğitim olarak takip edilir. 

 

Devamını Oku

ILAC Kiss Online İngilizce kimler içindir?

ILAC Kiss Online İngilizce kimler içindir?


ILAC Online Kiss dersleri yoğun iş ya da eğitim hayatı olanlar ve İngilizcesini geliştirmek için yurtiçi veya yurtdışında kurslara gitmek için zaman bulamayan iş adamları, yöneticiler, çalışanlar, öğrenciler, ev hanımları için ideal bir ders ortamı sunar. Ayrıca, şehrinde yabancı öğretmen ile ders alma fırsatı bulamayanlar ILAC Kiss Online sayesinde ana dili İngilizce olan öğretmenlerle ders izleme fırsatı bulurlar.  ILAC Kiss sayesinde ILAC Kanada Dil Okulları İngilizce eğitim kalitesi, evinize veya işyerinize veya istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. ILAC Kiss Online derslerini başarı ile tamamlayan öğrenciler ILAC Kanada’dan sertifika alırlar ve Kanada’da İngilizce, coop, diploma yada üniversite programlarına katılmak isterler ise ILAC College’den özel indirim alırlar ve Kanada eğitim vizeleri başvurularında avantaj elde ederler. 


ILAC Kiss Online İngilizce avantajları nedir?

- ILAC Dil okulları Kanada Müfredatı ile aynı olması

- Esnek ders saatleri

- Sınıf derslerinin bire bir aynı olması

- Uluslararası bir zoom sınıfı ile ders fırsatı.. Avrupa, Güney Amerika, Asya vs ülkelerden öğrenciler ile aynı sınıfta eğitim

- Çok uygun ücretler ile İngilizce eğitimi

- Zaman kaybı yaşanmaması

- Etkin öğrenim

- Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle ders imkanı

- Konuşma ve anlama gelişim garantisi

- Her yerden ders yapabilme fırsatı

ILAC Kiss Online İngilizce ile öğrenci; 

İngilizce KONUŞUR

İngilizce ANLAR

İngilizce DÜŞÜNÜR

İngilizce OKUR

İngilizce KELİME ÖĞRENİR

İngilizce YAZAR

İngilizce YORUMLAR


ILAC Kiss Online İngilizce Ne Kadar Süre Ders Almam Gerekir?

Genel İngilizce kursları 6 ana seviyede verilmektedir. Beginner, Elemantary, Lower Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced. ILAC Kiss Online dersleri her seviye için verilmektedir. Ancak, dersler konuşma ağırlıklı olduğu için iyi “elementary” ve üstü seviyelerde daha başarılı neticeler alınmaktadır. ILAC Kiss ile Genel İngilizce dersi izleyen öğrenciler genelde 12 hafta ders izleyerek bir seviye tamamlayabilirler. 


Toefl IBT veya IELTS dersi izleyen öğrenciler ise en az “intermediate” seviyede genel ingilizceye sahip olmalıdırlar. Toefl IBT veya IELTS dersleri öğrencinin ihtiyaçına göre haftada 20 ders verilir. 


Devamını Oku

ILAC Kiss Online İngilizce Kursları Nelerdir?

ILAC Kiss Online İngilizce Kursları Nelerdir?

 

Genel İngilizce (Beginner-Advanced) 

Genel İngilizce programına başlangıç ve ileri düzey seviyedeki (1 – 9 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır.  Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

 

ILAC Kiss Online ile genel Inglizcenizi kursa gitmeden bir üst seviyeye taşıyın. Okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerinizi en iyi yabancı İngilizce öğretmenleriyle  geliştirin.

ILAC Kiss Online Genel İngilizce eğitimleri, günüm her saat diliminde birçok esnek seçenekle sunulur. İngilizce dersleri konuşma, anlama, okuma ve yazmadan oluşan dört temel beceri kişiye kazandırılırken, ağırlık konuşma, anlama ve telaffuza verilir. Ayrıca, kişinin dilbilgisi altyapısı, yazma ve kelime dağarcığı kazanması sağlanır.

 

ILAC Kiss Online Kanada Üniversite Hazırlık- University Pathway Kursları

 

Üniversiteye Geçis Programına (Pathway) orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 – 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu programa Kanada’da diploma, sertifika, lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler katılmaktadır. Program kapsamında öğrenciler; Yazılı & Sözel İngilizce Becerileri, Kritik Düşünme Araştırma Becerileri, Makale Yazma, TOEFL Hazırlığı, Zaman Yönetimi, Sınav Teknikleri, Sözel Sunum gibi dersler alarak hem sınavsız üniversite ve collegelara geçiş sağlarlar hem de Kanada yüksek öğretim sistemine adapte olurlar. ILAC Kanada’da bulunan 90 Devlet ya da Özel Üniversite ve College’lar ile resmi anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Öğrenciler eğitim aldıkları süreçte ILAC Pathway departmanından okul seçimi ve başvuruları ile ilgili profesyonel destek almaktadır.

ILAC Pathway partnerlerine örnek olarak Seneca College, Humber College, Lambton College, Centennial College, George Brown College, Yorkville Üniversitesi, Adler Üniversitesi verilebilir.

 

 

ILAC Kiss Online İngilizce IELTS Hazırlık Kursu

 

IELTS Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 – 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir IELTS deneme sınavına girerler. Bu sayede IELTS’de hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

 

ILAC Kiss Online, IELTS kurslarına katılabilmeniz için en az orta (intermediate) İngilizce düzeyine sahip olmanız gerekiyor. ILAC Kiss Online IELTS kurslarimiz en az 4 saat yapılabilir.  Kursun hemen başında yapılan testle hangi alanlarda çalışmanız gerektiği belirlenecek, sınavda yer alan bölümler üzerine alıştırmalar yapıp sınav deneyimi kazanacaksınız. IELTS bölümleri “Listening, Speaking, Reading ve Writting” konusunda uzman Skype öğretmenlerince verilir. Öğrencinin ihtiyaç analizinde geliştirmesi gereken bölümlere ağırlık verilir.      

 

IELTS Hazırlık Kursunda;

-           50 dakika İngilizce Öğretmen ile sınava yönelik ders yapacaksınız.

-           15 dakika IELTS Ön hazırlık

-           Deneyimli ve değişmeyen bir öğretmenle ilerleyip ders yapacaksınız

-           IELTS  için konuşma ve Telaffuz desteği

-           IELTS sınavına yönelik farklı konular üzerine konuşma pratiği

-           Öğretmen her dersten sonra öğrenciye rapor göndermektedir.

ILAC Kiss Online TOEFL IBT Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 – 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program TOEFL sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir TOEFL deneme sınavına girerler. Bu sayede TOEFL’da hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

ILAC Kiss Online Toefl IBT dersleri sizi sınavın tüm bölümlerine en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar. Deneyimli  Toefl IBT’de öğretmenlerimizle ilk gün yapılacak bir seviye belirleme testi ve ihtiyaç analizi sonrası derslere başlanabilir. Toefl IBT derslerini öğrenci istediği saatlerde alabilir. Öğrencinin Toefl IBT’de “Reading Writting Speaking and Listening” yeteneklerinin geliştirilmesi hedeflenir. Öğrencinin özellikle sorun yaşadığı bölümlere daha fazla ağırlık verilir. Toefl IBT derslerinin içeriği için okulumuz internet sitesinde Toefl IBT Kursları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ILAC Kiss Online İngilizce TOEFL IBT Kursunda;

-           Her bir ders 50 dakika İngilizce Öğretmen ile sınava yönelik ders yapacaksınız.

-           15 dakika TOEFL IBT Ön hazırlık

-           Deneyimli ve değişmeyen bir öğretmenle ilerleyip ders yapacaksınız

-           Toefl IBT  için konuşma ve Telaffuz desteği

-           Toefl IBT sınavına yönelik farklı konular üzerine konuşma pratiği

-           Öğretmen her dersten sonra  öğrenciye rapor göndermektedir.

 

ILAC Kiss Online İngilizce Konuşma Dersleri

İngilizce, her dil gibi pratik yaparak öğrenilir. Pratik yapmanın en iyi yollarından birisi ILAC Kiss Online ile bire bir yapacağınız konuşma ağırlıklı derslerdir. ILAC Kiss Online size pratik yapabileceğiniz ve aksanınızı ve telaffuzunuzu geliştirebileceğiniz bir “native” öğretmen verecek ve İngilizcenizi üst seviyelere çıkarmanızı sağlayacaktır. 

 

ILAC Kiss Online Business English

 

Business English programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 – 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program profesyonel iş yaşamı için ingilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler.

 

İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum tekniklerinden oluşmaktadır.

 

ILAC Kiss College Diploma Programları

 

ILAC Kiss Program dahilinde ILAC College eğitiminize de hiç zaman kaybetmeden evinizden başlayabilirsiniz.

Sertifika program eğitiminize burada başlayabilir devamında ekstra bir ücret ödemeden Kanada’ya transfer olabilirsiniz.

 

Katılabileceğiniz programlar;

·       Sales & Marketing Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)

·       Business Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)

·       Health Care Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)

·       Communication & Service Essentials Diploma Programı / 60 hafta ( 30 hafta eğitim + 30 hafta full time çalışma)

·       Service Excellence for Business Diploma Programı / 48 hafta ( 24 hafta eğitim + 24 hafta full time çalışma)

Devamını Oku

ILAC Kiss Online Programların ücretleri ve ders saatleri

ILAC Kiss Online Programların ücretleri ve ders saatleri  

ILAC KISS-ONLINE DİL EĞİTİMİ

Program Süresi

Registiration Fee

Materyal Ücreti

Eğitim Ücreti

Toplam Program Ücreti

4 hafta

110 CAD

$40 CAD

$640 CAD

$790 CAD

12 hafta

$120 CAD

$1,440 CAD

$1,670 CAD

16 hafta

$160 CAD

$1,920 CAD

$2,190 CAD

24 hafta

$240 CAD

$2,880 CAD

$3,230 CAD

 

ILAC KISS Online İngilizce Eğitimi Ders Saatleri

ILAC KISS ders saatleri Türkiye saati ile verilmiştir.

Slot 1

Slot 2 

16:30 – 19:30

20:00 – 23:00


ILAC Kiss Online Programlarına Başvuru

Dünyanın en iyi dil okullarından ILAC - CANLI VIDEO KONFERANS DERSLERİNE katılmak için yapmanız gereken linkte bulunan ILAC CANLI KAYIT FORMUNU DOLDURMAK ve 12  hafta canlı kurs için 1670 CAD  24 hafta canlı kurs için 2190 Kanada doları  yada 48 hafta için 3230 KANADA DOLARINI okulun hesabına banka transferi ya da Kredi Kartı ile ödemeniz gerekir. Eğer ödemeyi direk okula yapamaz iseniz ILAC KISS Türkiye Yetkili Temsilcisi olarak GLOBAL VİZYON 'a ödeyebilirsiniz. Sizin adınıza okula transfer tarafımızca yapılacaktır.

Kayıt olan ve ödemesini yapan öğrenciye 7 gün için kabul mektubu gelecek ve seviye tespitiniz ILAC Akademi Müdürü tarafından yapılacaktır. Seviye tespiti ve ihtiyaç analizi sonrası seviyenize uygun CANLI - VIDEO CONFERENCE DERSİNE kabul edileceksiniz. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrenciler ile tanışma fırsatı yakalayıp tüm dünyanın evde kaldığı bugünleri dünyanın en iyi dil okulunun öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte İngilizcenizi geliştirerek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ILAC Kiss Online kursu sonrası KANADA'YA gidip eğitiminizde Kanada’da devam etmek istemeniz durumunda okuldan gelen kabul mektuplarıyla birlikte Global Vizyon Kanada vize başvurunu yapacak ve öğrenci vizesi almanıza yardımcı olacak ve Kanada'da konaklamanızı organize edecektir                 

 

 

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım