Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ILAC College Canada Diploma Programları

ILAC College Kanada'nın en iyi okulu

Yurt dışı eğitim adresleri araştırılırken en başta gelen ülkelerden olan Kanada sertifika programları alanında da ön plana çıkmaktadır. Kanada, yurtdışı sertifika programları alanında verdiği kaliteli eğitimler ile adından söz ettirmektedir.

 Kanada’da sertifika ve diploma programı sunan onlarca eğitim kurumu arasından sıyrılan okulumuz Ilac College, bugüne kadar dünyanın dört bir yanından kişiyi meslek sahibi edindirmiştir. Kanada dil okulları arasında yüksek bilinirliğe sahip olan Ilac Dil Okulu sadece bir dil okulu olmadığını açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla kanıtlamıştır. Kanada Ilac College; pazarlamadan işletmeye uzanan geniş program seçenekleriyle herkese hitap etmektedir.

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’da bulunan iIac College Toronto; iş, finans, teknoloji, eğlence ve kültür hayatının nabzını tutan bir şehirde eğitim alma imkanı sunmaktadır. Kanada sertifika programlarına katılanlar kaliteli bir eğitim almanın yanı sıra şehirde yaşarken de kendilerini geliştirebilecektir. ILAC College Toronto’nun; merkezde bulunan butik kampüsü, şehrin dinamizmine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.

 ILAC College sertifika ve diploma programları pek çok farklı alanda açılmaktadır. Kişi geleceğine hangi sektörde devam etmek istiyorsa o alanda açılmış bir sertifika programını kesinlikle bulacaktır.

Dünyanın her yerinden öğrenciye başarılı bir gelecek sunmayı amaçlayan Ilac College Toronto öğrencilerin içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarması için çalışmaktadır. Ilac College Toronto’da eğitim alanlar eğitmenlerinin desteği ile potansiyellerini tam kapasiteye çıkarmaktadır.

Ilac International College öğrencilerine dünyada kabul gören bir diplomaya sahip olarak mezun olma fırsatı tanır. Ilac College’dan mezun olan öğrenciler çalışmak istedikleri alanda uzmanlaşarak meslek sahibi olarak sektöre atılır. Bu sayede öğrenciler sektöre atıldıklarında rakiplerinden daha hızlı bir şekilde iş hayatına adapte olabilmektedir.


ILAC College Toronto Vancouver Diploma Programları

ILAC International College, Jonathan Kolber & Ilan Cohen tarafından kurulmuş Kanada’nın önde gelen özel kariyer kolejlerindendir. Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde kampüsleri bulunan ILAC International College Business, Sales&Marketing ve Service Essentials alanlarında sunduğu programlar ile öğrencilere uluslararası bir ortamda sektörel eğitim alma olanağı sunmaktadır.

Öğrenciler, alanında uzman eğitimcilerden ders alarak mezuniyetleri sonrası dünyanın neresinde çalışırlarsa çalışsınlar dünyaya global bir çerçeveden bakarlar. Her bölüm için özenle hazırlanmış olan ders içerikleri ile mezun olan öğrenciler iş hayatlarında daha profesyonel kararlar alarak emin adımlarla ilerlerler.

ILAC International College bünyesinde eğitim alan öğrenciler programlarında bulunan co-op dönemleri ile aldıkları sektörel eğitimleri Kanada iş dünyasında pratiğe dökme imkanına da sahiptirler. Eğitim aldıkları dönemde part-time çalışan öğrenciler, co-op dönemlerinde de full-time çalışabilmektedir.

ILAC International College Toronto kampüsü, şehrin merkezinde olması sayesinde toplu taşıma, eğlence merkezleri, iş merkezleri gibi büyük şehirlerde bulunan tüm imkanlara yürüme mesafesindedir. Toronto’nun merkezinde eğitim alan öğrenciler çalışma ve eğlenme noktasında oldukça rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürebilirler.

ILAC International College Vancouver kampüsü ise deniz sınırında bulunan Coal Harbour bölgesinde bulunur. İş merkezlerine ve toplu taşımaya yakınlığı ile öğrencilere ferah bir yaşam imkanı sunmaktadır.

ILAC International College ile eğitim alan öğrenciler mezuniyetleri sonrasında dilerlerse farklı bir özel kolej programı ile dilerlerse de bir devlet koleji programları ile Kanada’daki eğitim hayatlarına devam edebilirler. Ayrıca Business, Sales&Marketing ve Service Essentials alanlarında diploma sahibi olacak öğrenciler eğitim almak yerine çalışmak isterlerse iş bulma imkanları çok daha artmış olacaktır.

ILAC International College aynı zamanda öğrencilere kariyer noktasında eğitimin yanı sıra kariyer ofisleri ile de destek olmaktadır. Öğrencilere özgeçmiş hazırlama, Linkedin profili oluşturma, iş arama ağı ve fuarlar, mülakatlara hazırlanma ve co-op döneminde iş bulma desteği noktasında yardımcı olmaktadır.

ILAC International College programlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin 18 yaşından büyük olması, lise veya lisans mezuniyetinin bulunması ve İngilizce dil yeterliliği bulunması gerekmektedir. Bölümlerin dil yeterliliği değişmekte olup IELTS 4.0 seviyesinden 5.5 seviyesine kadar kabul eden bölümler bulunmaktadır.

ILAC International College eğitimleri sonrasında devlet kolejlerine devam etmek isterlerse buradaki 1 veya 2 yıllık programlarda eğitim alabilir, eğitimlerinin ardından da Kanada’da mezuniyet sonrası çalışma izni elde ederek çalışmaya ve yaşamlarını sürdürmeye devam edebilirler.

ILAC International College’ın birçok kurum ve kuruluşta üyeliği ve akreditasyonu bulunmaktadır: Desıgnated B.C. Prıvate Traınıng Instıtutıons Branch, Provınce Of Brıtısh Columbıa: Educatıon Qualıty Assurance. Bc’s Eqa, Bc Career Colleges Association (Bccca) , National Association Of Career Colleges, Career Colleges Ontario Ve Ontario Ministry Of Training,Colleges And Universities (Mtcu).

Programların neredeyse her 3 ayda bir başlangıç tarihi bulunmaktadır. Kanada’da her eğitimde olduğu gibi Kanada kariyer kolejleri eğitimlerinde de kontenjanları yakalayabilmek çok önemlidir.

Ilac Kanada uzun yıllardır gerek verdiği dil eğitimleri gerekse mesleki eğitimleriyle adından övgüyle söz ettirmektedir. Eğitim kalitesi, eğitmen kadrosunun çeşitliliği, program içerikleri ve fiyatlarıyla Ilac College Kanada ön plana çıkmaktadır. 

Kanada Ilac College’da eğitim almanın pek çok olumlu yönü vardır. Kanada dil okulu olarak da bilinen Ilac International College’ın bir artısı verdiği TOEFL ve IELTS yeterlilik belgeleridir. Ilac International College’a başvuran öğrenciler İngilizce bilgilerini yeterli seviyeye ulaştırmak adına aldıkları eğitimden sonra sertifika programlarına başlayabilmektedir. Dil okulu olarak da başarısını kanıtlamış olan Kanada Ilac College öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. 

Kanada’da sertifika ve diploma programlarının ne olduğuna dair daha detaylı bilgiyi sitemizde inceleyebilirsiniz. 

ILAC sadece Kanada’nın değil dünyanın en iyi İngilizce dil okuludur. İngilizcesi Diploma yada Üniversite programları için yeterli olmayan öğrencilere 24 hafta çok özel bir paket sunan ILAC dil kursları 6.620 CAD en iyi fiyat dengesi yakalayan okuldur. 24 hafta İngilize programına katılan öğrenci eğer İngilizce seviyesini 2-3 ay sonra Upper-Intermediate seviyeye getirir ise İngilizce kursuna ödemiş olduğu ücreti DİPLOMA programlarına transfer yapabilir.
Devamını Oku

IILAC College Kanada Coop Çalışmalı Diploma

ILAC College 2 yıllık lisans sonrası diploma programları sayesinde elde edeceğiniz faydalar • 2 senenin sonunda İngilizceniz çok ileri seviyelere ulaşacaktır • Herkesin ihtiyacı olan “Marketing, Business, Sales, Service Industry” gibi çok önemli alanlarda lisans sonrası bir diplomanız olacaktır • 2 senelik programın ilk yılında part-time çalışarak, son yılında ise full time çalışarak hem iş deneyim kazanacak hem de gelir elde edeceksiniz. • Eğer Kanada’da eğitim ve oturuma devam etmek isterseniz 2 yılın sonunda Devlet kolejleri yada üniversitelerde Diploma , Lisans yada Yüksek Lisans yaparak 2+3 yıl daha oturum ve çalışma izni alarak 7 yıl kesintisiz kalabilirsiniz. • Üstelik 2 yıllık ILAC College Çalışmalı Diploma programına 2 yıl için sadece 8500 CAD ödersiniz yani yıllık ücreti 4250 CAD.


ILAC İngilizce Dil Programları • Genel İngilizce • Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE) • İş İngilizcesi • Üniversite Geçiş- Pathway- ILAC Kanada ‘da 65 üniversite ile anlaşmalıdır. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler 65 üniversiteye sınavsız geçiş yapabilir. • Sertifika ve diploma programları


ILAC Kiss Online İngilizce Programları

12 Hafta 1200 CAD!

ILAC College ÇALIŞMALI DİPLOMA Programlarına kabul için İngilizce Seviyesi B2- yani orta altı

olanlar dilerlerse 12 veya 24 hafta ILAC Online İngilizce programı yaparak İngilizcelerini yeterli

seviyeye getirebilirler. 12 hafta Online İngilizce Kursu 1200 CAD , 24 hafta ise 2400 CAD’dan başlar.ILAC College Kanada Çalışmalı Programları

Katılabileceğiniz ILAC Diploma Programları: 1. ILAC COLLEGE BUSİNESS ADMINISTRATION (92 Hafta) : 8.500CAD ( +200 CAD KAYIT ÜCRETİ + 750 CAD MATERYAL ÜCRETİ BULUNMAKTADIR) 2. ILAC COLLEGE SALES AND MARKETİNG DİPLOMA PROGRAMI ( 92 Hafta): 8.500 CAD ( +200 CAD KAYIT ÜCRETİ + 750 CAD MATERYAL ÜCRETİ BULUNMAKTADIR) 3. Service Excellence for Business - 48 Hafta 7.200CAD ( +200 CAD KAYIT ÜCRETİ + 750 CAD MATERYAL ÜCRETİ BULUNMAKTADIR) 4. Service Excellence with Business Communication - 60 Hafta 7500 CAD ( +200 CAD KAYIT ÜCRETİ + 750 CAD MATERYAL ÜCRETİ BULUNMAKTADIR) Diploma programlarında dersler Pazartesi, Salı,Çarşamba, Perşembe günleri akşamları yapılır. Öğrenciler gün içerisinde yada hafta sonları Part-Time çalışabilirler. Diploma eğitiminin ilk yarısını bitiren öğrencilere ise ILAC Kariyer Departmanı 40 hafta sürecek FULL TIME STAJ işini organize eder. ILAC COLLEGE 92 HAFTA - Yani 2 yıllık Eğitimini yılda sadece 4250 CAD yapan öğrenci 2 senenin sonunda dilerse KANADA DEVLET KOLEJLERİ YADA ÜNİVERSİTELERİNDE 1 yada 2 Yıllık DİPLOMA programlarına katılabilirler. 1 Yıllık Devlet Koleji diploması yapan 1 yıl, 2 yıl Devlet Koleji Diploması yapanlar 3 yıl süreyle OTURUM VE ÇALIŞMA hakkı kazanırlar.

ILAC College Kanada Diploma ve Çalışma

ILAC College Diploma ÇALIŞ & OKU Programları 92 Hafta

15.000 CAD yerine 9.500 CAD !

ILAC College 2 yıllık lisans sonrası diploma programları sayesinde elde edeceğiniz faydalar

ILAC College Çalışmalı Diploma programlarına özellikle 4 yıllık üniversite mezunları katılabilir.

Hangi bölümden mezun olursanız olun, ILAC Coop- Çalışmalı programlar size uygundur. Sales,

Marketing, Business, Service Business alanlarında verilen lisans sonrası diploma programlarına;

İşletme, İktisat, Hukuk, Siyaset Bilimi, İletişim, Fen- Edebiyat, Mimarlık, Sağlık Bilimleri, Mühendislik,

Bilgisayar, Teknoloji, Eğitim, Güzel Sanatlar, Spor Bilimleri vs fakülteler ve bölümlerden mezunlar

katılabilir.

Günümüz iş dünyasında hangi bölümde lisans eğitimi yaparsak yapalım pratik iş hayatında en çok

ihtiyaç duyduğumuz alanlar; genel yönetim, pazarlama, satış, finans, lojistik ve hizmet kalitesi

kavramlarıdır.

ILAC College Toronto Vancouver Hangi Diploma Programları

Aşağıdaki tabloda ILAC International College bölüm ve fiyatlarını görebilirsiniz. Bu fiyatlar 2024 için aylık promosyonlu fiyatlardır. Promosyonlar her ay değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle size en uygun olan programı seçmek ve güncel fiyat bilgisi almak için mutlaka uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

 

ILAC INTERNATIONAL COLLEGE PROGRAMLARI

 

Program Adı

Program Süresi

Administration Fee

Materyal Ücreti

Eğitim Ücreti

Toplam Program Ücreti

SERVICE EXCELLENCE FOR BUSINESS

Service Excellence for Business Diploma with Co-op

48 hafta

$200 CAD

$480 CAD

$7,600 CAD

$8,280 CAD

Service Essentials for Business Diploma with Co-op

40 hafta

$400 CAD

$6,200 CAD

$6,800 CAD

Service Excellence for Business Certificate

26 hafta

$520 CAD

$6,600 CAD

$7,320 CAD

COMMUNICATION & SERVICE ESSENTIALS

Communication & Service Essentials Diploma with Co-op

60 hafta

$600 CAD

$8,000 CAD

$8,800 CAD

Communication & Service Essentials Certificate

30 hafta

$600 CAD

$7,000 CAD

$7,800 CAD

SALES & MARKETING

Sales & Marketing Diploma with Co-op

92 hafta

$1,040 CAD

$9,000 CAD

$10,240 CAD

Sales & Marketing Certificate with Co-op

54 hafta

$600 CAD

$7,600 CAD

$8,400 CAD

Sales & Marketing Diploma

52 hafta

$1,040 CAD

$8,000 CAD

$9,240 CAD

BUSINESS ADMINISTRATION

Business Administration Diploma with Co-op *

92 hafta

$1,040 CAD

$8,000 CAD

$9,240 CAD

Business Administration Diploma

52 hafta

$1,040 CAD

$9,000 CAD

$10,240 CAD

 


ILAC College Diploma Programın Kimler Katılabilir?
• En az 4 yıllık Üniversite mezunu olmak ( 2 yıllık mezunlarda iş deneyimi tercih edilir)
• En az B2- Orta üst seviyede İngilizce bilmek (İngilizce seviyesi düşük ise aşağıda detayları verilen
ILAC Dil kursu yada ILAC Kiss Online dil kurslarına katılarak DİPLOMA programlarına kabul hakkı
elde edilir. ILAC College tarafından bir yazılı ve sözlü test yapılır bu testi geçenler DİPLOMA
Programın katılırlar.
• Kanada’dan Vize alabilmek için Bankada en az 25,000 CAD gösterebilmek gerekir.
Devamını Oku

Sosyal Olanaklar

  • Konser

    ILAC Toronto ve Vancouver Türk öğrencileri özellike CASA Toronto residence de konaklatır. ILAC Öğrencileri yurt konaklaması için ayda 900-1500 CAD arası ödeme yaparlar 

  • ILAC Toronto Sosyal Etkinlikler

    ILAC Toronto ve Vancouver okulları Kanada'nın en büyük dil ve diploma okullarıdır. Dünyanın 150 farklı ülkesinde 10 binlerce öğrencisi olan ILAC Kanada okullarında çok sayıda Türk öğrenci eğitim yapmaktadır. ILAC okullarında Türk yetkililer Elif Sillesta ve Hande Çoşkun ILAC dil okullarındaki Türk öğrenciler ile yakından ilgilenmektedirler. 

Öğrenci Yorumları

Ilac College fiyatları sayesinde Kanada eğitim ve Kariyer alma hayalimi gerçekleştirdim.

Sibel Canlı öğrenci
Öğrenci Yorumları

Kanada dil kursu fiyatlarına Ilac College’da diploma ve sertifika programına katıldım. Geriye dönüp baktığımda ne kadar kaliteli eğitim aldığımı bir kez daha anlıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Özgür Kaplan öğrenci
Öğrenci Yorumları

Ilac College’da aldığım Sales and Marketing eğitimi sonrasında Kanada devlet kolejlerine devam ettim ve şu anda Kanada'da 6. yılım... Oturum ve çalışma hakkı elde etmenin ilk adımı ILAC College Kanada

Ayşe Gök ögrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım