Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

IELS Malta Institute of English Language Studies

IELS Malta İngilizce Dil Okulu

Malta son yıllarda İngilizce eğitiminde en popüler ve ekonomik ülkelerden birisi haline gelmiştir. Malta’da ekonomik ve kaliteli dil eğitimi Türk öğrencilerden de büyük ilgi görmektedir. Özellikle yaz aylarında hem hoş vakit geçirmek hemde seviyeli bir dil eğitimi yapmak için binlerce öğrenci Malta’yı tercih etmektedir. Malta’ya en çok İskandinav, Alman, Fransız, İtalyan öğrenciler ilgi göstermektedir. Malta’nın önde gelen dil okullarından IELS Malta  Adanın merkezinde modern ve tam teşekküllü bir okulda 1985’den beri hizmet vermektedir. Her yıl 8.000 den fazla öğrenci İngilizce eğitim almaktadır ve çok çeşitli ülkelerden öğrenciler gelmektedir. Eğitim programları Genel, yoğun İngilizce, Mini Grup İngilizce eğitimleri 50 yaş üstü öğrenciler için İngilizce eğitimi, Cambridge, IELTS Sınavına hazırlık kursları,yaz döneminde 17 yaş altı öğrenciler için yaz kursları,  İngilizce öğretmenleri için özel dersler ve Malta Üniversitesine  yerleştirme servisi ile hizmet vermektedir.Kaliteli, ekonomik kursları ehliyetli, deneyimli eğitmenler aracılığıyla görebilirsiniz. Konaklama aile yanında yada yurtlarında tek ve çift kişilik odalar şeklinde seçilebilir.

 

IELS Malta İngilizce dil okullarının en önemli programlarından birisi Malta Üniversitesine hazırlık programdır. 3-6 veya 9 ay süren bu programda öğrenci Malta Üniversitesinin kriterlerinden birisi olan İngilizce seviyesini çok ileri seviyeye getirir ve IELS Malta Üniversite Danışmanı ile birlikte Üniversite başvurusunu yapar. Malta Üniversitesi Avrupa’nın en eski ve koklü eğitim kurumlarından birisidir. Çok ekonomik ücretlerle lisans ve yüksek lisans eğitimi veren Malta Üniversitesinde alınacak bir diploma Tüm Avrupa Birliği Üyesi ülkelerde geçerli olduğu gibi hem Türkiye’de hemde dünya genelinde geçerli ve saygın bir diploma olacaktır. Malta Üniversitesi Tıp, Hukuk, Mühendislik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri gibi alanlarda yüzlerce lisans ve yüksek lisans programı vermektedir. 


 

IELS Malta İngilizce Dil Okulu Fiyatları

IELS Malta İngilizce Dil Okulu Fiyatları

IELS 4 hafta : 1304 Euro

IELS 8 Hafta  :2516 Euro

IELS 12 hafta :3728 euro

IELS 24 hafta :7374 Euro

(Eğitim için sezon farkı  28 Mayıs   – 10  Eylül  tarihleri arasında haftalık 112 Euro

IELS Malta Dil Okulları Pakete Dahil olanlar :

 Tum kurs suresi boyunca Ogrenci Evi Konaklama(2/3kisilikpaylasimlioda)

* Tum kurs suresini kapsayan egitim materyalleri

* Konaklama Bulma ücreti

* Havalimanı karşılama ücreti (Çift yönlü )

* Materyal ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım