Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Hudson College

Hudson College

Hudson College, Junior Kindergarten’den öğrenci üniversite eğitimi düzeyine gelene kadar öğrencilere dengeli bir müfredat sunan, özel, mezhepsel olmayan, ortak eğitim veren bir okuldur. Toronto’nun merkezinde 4,5 dönümlük bir kampüste bulunan Hudson, bütün çocukların- akademik, sosyal ve duygusal olarak - güvenli ve yaratıcı bir ortamda eğitim almasını sağlamaya çalışmaktadır. Her seviyedeki az kontenjanlı sınıflarında, her öğrencinin becerilerini, güçlü yönlerini ve ilgi alanlarını geliştirmeleri için gereken kişisel ilgiyi almasını amaçlar.

Eğitim Programları

Kanada Müfredatı

Öğrenciler Kanada lise müfredatına göre eğitim alır.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 14-18

Bilmeniz Gerekenler

4,5 dönümlük kampüslerinde yurtlar, eğitim ve dinlenme tesisleri, geniş sınıflar, idari bina, büyük bir spor salonu, son teknoloji ürünü bir araştırma merkezi ve laboratuarlardan oluşan geniş ve modern bir okul binasına sahiptir. Kulüpler, spor aktiviteleri ve etkinlikler, öğrencilerin Hudson’daki yaşamlarından zevk almaları için birçok fırsat sunar. En önemlisi, farklı kültürlerden ve geçmişlerden gelen parlak ve yaratıcı öğrenciler, Hudson’un çeşitliliğini ve ruhunu somutlaştırmaya yardımcı olurlar.

Lokasyon

Okul Toronto’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım