Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Greystone College Kanada

ILSC - Greystone College

Kanada, Avustralya ve Hindistan gibi ülkelerde eğitim kurumları bulunan ILSC dil okulu, sertifika ve diploma programları alanlarında eğitimler sunmaktadır. ILSC bünyesindeki Greystone College yurtdışı sertifika programlarıyla bilinmektedir. Kanada Greystone College Kanada’nın Toronto, Vancouver ve Montreal’da bulunan kampüsleriyle öğrencilerine tercih imkânı sunar. Kampüsler birinci sınıf kalitededir ve son teknolojiye donatılmıştır. Öğrenciler kampüslerin konforlu alanında kendilerini rahat ve güvende hisseder. 

Kanada’nın en köklü eğitim kurumlarından ILSC bünyesinde 2002 yılında kurulan Greystone College; turizm, işletme, yönetim ve hizmet sektörlerinde açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Greystone College sertifika ve diploma programlarının tamamında öğrenciler staj yapma imkânı bulmaktadır. Co-op adı verilen, eğitim alırken çalışma imkânı sunan sistem; Greystone College sertifika ve diploma programlarının tamamında zorunludur. Öğrenciler eğitim aldıkları süre boyunca part-time çalışmanın yanı sıra mezun olduktan sonra da Kanada’da çalışıp, yaşama fırsatına sahip olur. Greystone College sertifika ve diploma programlarına katılanların bu haklardan ne ölçüde faydalandığını öğrenmek için Global Vizyon danışmanlarınızla görüşmenizi öneririz. Greystone College’ın verdiği kaliteli eğitim ve eğitmen kadrosu dikkat çekicidir. Greystone Canada’nın eğitmen kadrosu sektör tarafından bilinen, sektör deneyimi olan, network’ü güçlü uzmanlardan oluşmaktadır. Öğrenciler; sektöre kolay adapte olup, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde kendilerini geliştirir. Ayrıca güçlü bir network’e sahip olarak sertifika ve diploma programlarından mezun olur. Greystone College; turizm, işletme, yönetim ve hizmet sektöründe ön plana çıkmaktadır. Hemen her programda zorunlu ücretli stajlar bulunmaktadır. Öğrenciler yaptıkları bu stajlarla iş hayatına hazırlanır. Öğrenci diploması ve çalışma deneyimi ile mezun olduktan sonra iş bulma sürecini rahat bir şekilde atlatır. 

Greystone College Kanada Sertifika ve Diploma Programları

Greystone College sektörde çalışan ve tanınan uzmanlardan oluşan bir akademik kadroya sahiptir. Akademik kadronun deneyimli olması öğrencilerin iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmasını sağlar. Akademik kadronun sektörde çalışmakta olan kişilerde oluşması öğrencilerin networklerini geliştirmesi açısından da büyük önem taşır. Sektörle güçlü bağları olan akademisyenlerin yönlendirmesiyle uzman konuşmacılar ve misafir eğitmenler derslere davet edilmektedir. Öğrenciler bu kişilerle tanışma ve iş birliğine girme şansı kazanır. 

Greystone College kaliteli eğitimi en iyi eğitim metotlarıyla öğrencilerine sunar. Okul; farklı ve akılda kalıcı eğitim metotlarını uygular. Birinci sınıf kampüslerde, teknolojiyle iç içe ve iyi eğitmenlerden eğitim alanlar mezun olduktan sonra rahat bir şekilde iş bulabilmektedir. 

Greystone College saygın üniversitelerle iş birliği içindedir. Öğrenciler sertifika programlarını tamamladıktan sonra üniversiteye devam etmek isterlerse programda aldıkları dersleri üniversitede saydırabilirler. Bu sebeple üniversiteye devam isteği olanlar Greystone College’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. 


Greystone College, Kanada’nın Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde öğrencilerine eğitim imkanı sunan bir kariyer kolejidir. Sunduğu business, hospitality, digital marketing ve tech programları ile öğrencilerine seçtikleri sektörde uzmanlaşma fırsatı sağlamaktadır.

Greystone College ile eğitim alan öğrenciler aldıkları eğitimi pratiğe döküp iş deneyimi kazanabilecekleri fırsatlara da sahip olmaktadır.

Bu bölümlerden kabul alabilmek için öğrencilerin 18 yaşından büyük olmaları, lise ya da lisans düzeyinde eğitim almış olmaları yeterlidir. Programların İngilizce yeterlilik düzeyleri değişkenlik göstermektedir. Business programlarının birçoğu IELTS 6.0 düzeyinde öğrencileri kabul ederken digital marketing, tech ve hospitality programlarının birçoğu IELTS 5.5 seviyesindeki öğrencileri kabul etmektedir.

ILSC dil okullarının kariyer koleji olan Greystone College aynı zamanda kredi transfer sistemi ile öğrencilere partner okullarda eğitimlerine devam ederek mezuniyet sonrası çalışma izni alma imkanı da sunmaktadır.


Devamını Oku

Yurtdışı sertifika ve diploma programları hızlı bir şekilde meslek sahibi olmak ya da var olan mesleğinde kariyer basamaklarını hızlı tırmanmak isteyenler için güzel bir fırsattır. Yurtdışı sertifika ve diploma programları; sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli iş gücünü karşılamak adına donanımlı elemanlar yetiştirir. Çalıştığı sektörde aranan bir isim olmak ve mesleğinde uzman konumuna gelmek isteyenler yurtdışı sertifika ve diploma programlarını tercih etmelidir. Greystone College sertifika ve diploma programları sektördeki karar vericilerin güvendiği bir eğitim kurumudur. Bu sayede okuldan mezun olanlar sektörde saygı gören çalışanlar haline gelmektedir. Ekonomik açıdan bütçesini zorlamak istemeyenler Kanada Greystone College’ı tercih etmelidir. Greystone Canada 2 şekilde öğrencilerin bütçesini rahatlatır.

İlk olarak Kanada Greystone College fiyatları diğer yurtdışı sertifika programı açan okullara göre daha caziptir. Kanada Greystone College fiyatları neredeyse bazı dil okulu fiyatlarıyla aynı seviyede diyebiliriz. İkinci olarak ise eğer öğrenci dil yeterliliğini sağlayamıyor ve dil okuluna gitmesi gerekiyorsa ya da öğrencinin dil yeterlilik belgesi yoksa Greystone College’ı seçmesi avantajlıdır. Kanada’nın en köklü dil okulu olan ILSC’nin bir kuruluşu olan Greystone College’da eğitim alacaklar ILSC’nin cazip dil okulu fiyatlarından yararlanabilir. Bu sebeplerle Greystone College’da eğitim almayı seçenler ekonomik açıdan rahat bir eğitim hayatı geçirir. Özellikle Greystone College’ın co-op programlarına katılıp, eğitim alırken çalışanlar okul ücretlerinin bir kısmını ve cep harçlıklarını çıkarabilir. 

Neden Greystone College Kanada

Greystone College Kanada’nın en köklü eğitim kurumlarından ILSC’nin bünyesinde kurulmuş bir kolejdir. Köklü bir eğitim kurumunun alt yapısına ve donanımına sahip olması başlı başına bir artı değerdir. Greystone College sertifika ve diploma programları gerek Kanada’da gerekse dünyanın farklı ülkelerinde kabul görmüştür ve saygınlığa sahiptir. 

Greystone College’ın ILSC bünyesinde olmasının bir diğer artısı da dil okulu ve dil yeterliliği konusundadır. ILSC Kanada’nın en değerli dil okullarına sahiptir. Greystone College sertifika ve diploma programlarına katılmak isteyenlerin İngilizce yeterliliğe sahip olması şarttır. İngilizcesi uygun seviyede olmayan ya da İngilizcesi yeterli olup bunu ispatlayacak sertifikası bulunmayanlar ILSC dil okullarında sorunlarını çözmektedir. Greystone College sertifika ve diploma programına katılacak olanlar daha uygun fiyatlarla dil eğitimi alabilmektedir. ILSC Kanada dil okulu fiyatları, Kanada dil kursu fiyatlarına göre cazip olmaktadır. 

Greystone Canada’yı öğrencilerin gözünde parlatan bir diğer nokta ise Greystone College fiyatlarıdır. Greystone College fiyatları diğer okullara göre daha uygun olduğundan bütçesini düşünen öğrenciler bu okulu tercih etmektedir. Kaliteli eğitimi cazip fiyatlara almayı mümkün kılan Kanada Greystone College fiyatlarını Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz. 


Greystone College Programları, Fiyatları ve Bursları

Programların başlangıç ve başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir.

Aşağıdaki tabloda görebileceğiniz fiyatlar promosyonlu fiyatlardır. Promosyonlar her ay değişiklik gösterebilmektedir. Güncel fiyatları öğrenmek ve sizler için en uygun programı belirlemek için mutlaka uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

 

 

Program Adı

Program Zaman Dilimi & Süresi

Program Ücreti

Registration Fee

Materyal Ücreti

Toplam Program Ücreti

Co-op Seçeneği

BUSINESS

Diploma in Business Communication

Sabah-28 hafta

7250 CAD

200 CAD

600 CAD

$8050 CAD

48 hafta-8050 CAD

Öğlen-48 hafta

8400 CAD

$9200 CAD

88 hafta-9200 CAD

Diploma in International Business

Sabah-26 hafta

7250 CAD

810 CAD

$8260 CAD

48 hafta-8260 CAD

Öğlen-48 hafta

7600 CAD

$8410 CAD

88 hafta-8410 CAD

Akşam-48 hafta

8400 CAD

$9410 CAD

100 hafta-9410 CAD

Yeni Program! Diploma in Project Management

Öğlen ve Akşam-78 hafta

Program ücretleri beklenmektedir.

100 hafta

HOSPITALITY

Diploma in Customer Service

Öğlen-48 hafta

7600 CAD

200 CAD

600 CAD

$8200 CAD

88 hafta-8200 CAD

Akşam-48 hafta

8400 CAD

$9200 CAD

88 hafta-9200 CAD

Diploma in Hospitality Operations

Akşam-48 hafta

8400 CAD

720 CAD

$9320 CAD

88 hafta-9320 CAD

DIITAL MARKETING

Diploma in Digital Marketing:

Social Media Professional

Öğlen-48 hafta

7600 CAD

950 CAD

$8550 CAD

88 hafta-8550 CAD

Akşam-48 hafta

8600 CAD

$9550 CAD

88 hafta-9550 CAD

Diploma in Digital Marketing:

Website Management & Design

Öğlen-48 hafta

7600 CAD

950 CAD

$8550 CAD

88 hafta-8550 CAD

Akşam-48 hafta

8400 CAD

$9550 CAD

88 hafta-9550 CAD

Diploma in Digital Marketing

Professional

Öğlen-72 hafta

8500 CAD

1450 CAD

$9950 CAD

130 hafta-9950 CAD

Akşam-72 hafta

9300 CAD

$10950 CAD

130 hafta-10950 CAD

TECH

Diploma in Data Analysis

Sabah-20 hafta

Yeni Programlar!

Program ücretleri beklenmektedir.

40 hafta

Diploma in Front-End Development

Öğlen ve Akşam-38 hafta

86 hafta

Diploma in Full-Stack Development

Öğlen ve Akşam-68 hafta

110 hafta

 

Devamını Oku

Lokasyon

Kanada, Avustralya ve Hindistan gibi ülkelerde eğitim kurumları bulunan ILSC bünyesindeki Greyston College’ın Kanada’nın 3 şehrinde kampüsleri bulunmaktadır. Greystone Canada’nın Vancouver, Toronto veya Montréal'de kampüsleri bulunmaktadır. Öğrenciler istedikleri kampüste eğitim alabilirler. Montreal’daki okulun şartları diğerlerine göre farklı olduğundan Global Vizyon danışmanlarıyla görüşüp kampüsler hakkında bilgi almanızı öneririz. 


Öğrenci Yorumları

 Yurtdışında eğitim almanın yanı sıra çalışma deneyimi elde etmek istiyordum. Kanada sertifika ve diploma programlarını araştırdım. Greystone College dikkatimi çekti. Okulun eğitmen kadrosunun sektörde deneyimli kişilerden oluştuğunu okudum ve bunun iş hayatım için iyi olabileceğini düşünerek bu okulu seçtim. Verdiğim doğru bir karar oldu. 

Aydan Pekdemir öğrenci
Öğrenci Yorumları

Ailemin çok yüksek bir bütçesi olmadığı için yurtdışında sertifika progralarına yöneldim. Gresytone College’ın fiyatlarını görünce bu okulu seçmek istedim. Kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla sundular. Program kapsamında staj yaparken de iyi bir ücret aldım. Hem okulun uygun olması hem kendi harçlığımı çıkarabilmem ailemin bütçesini olumlu etkiledi

Selda Yatkın öğrenci
Öğrenci Yorumları

 Yurtdışı sertifika ve diploma programına Kanada’da katılmak istiyordum. Kanada’daki tüm okulları Global Vizyon danışmanımla inceledik. Eğitimi, eğitmenleri ve fiyatları ile bu okul cazip geldi. Aldığım eğitimden memnunum. 


Aliye Göksu öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım