Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Greenwich University

Greenwich Üniversitesi

Londra’nın en modern Üniversitelerinden birisi olan Greenwich University, 100 yıldır eğitim veren bir kurumdur. 1991 yılından itibaren Üniversite statüsüne geçmiştir. Londra’nın iş yaşamına hem akademik yeterlilik hemde iş yaşamını yakından tanıyan öğrencileri yetiştiren üniversite, Londra’nın en nezih semtlerinden “Greenwich” bölgesinde büyük bir kampüs içerisindedir. Üniversitede 18,000 öğrenci eğitim yapmaktadır.


Akademik Başarısı

Çok farklı alanlarda lisans ve yüksek lisans eğitimi veren üniversite aynı zamanda “çift degree” veren nadir üniversitelerinden birisidir. Yabancı öğrencileri, hazırlık eğitimi sonrası kabul etmektedir. Ancak, İngilizce eğitim verilen liselerden mezun olanlar doğrudan 1. sınıftan eğitime başlayabilirler. Türkiye’de üniversitenin hazırlık eğitimi veya 1. sınıfını okuyan öğrencilerde 1. sınıftan eğitime başlayabilir. 2 yıllık ön lisans mezunu olan öğrenciler doğrudan 1 veya 2. sınıfa başlayabilir. Transfer yapmak isteyen öğrenciler ise 1.2 veya 3. sınıftan transfer yaptırabilirler. İngilizce yeterlilik olarak Lisans programları için IELTS 6.0, Yüksek Lisans Programları için bölümünde göre 6.0, 6.5 veya 7.0 IELTS sonucu veya dengi TOEFL sonucu istenir. 


Neden Greenwich Univesity

Greenwich University’nin Öğrenciye Olanakları

Kampüsleri içerisinde TV studyoları, kitapçı, bilgisayar merkezleri, dil öğrenim merkezi ve spor sahaları ve alanları bulunmaktadır. Çok büyük bir kütüphanesi vardır. ”Student Union” bünyesinde bulunan yabancı öğrenci danışmanları her türlü konuda öğrencilere yardımcı olmakta ve pek çok faaliyete katılımlarını sağlamaktadır. Part Time iş bulma konusunda yardımcı olmaktadırlar.  Her bir yabancı öğrenciye kampüs icerisinde yurt konaklama olanağı garanti edilir. Üniversitenin kampüsü içerisinde eğitim veren İngiltere’nin en büyük dil okulu olan Embassy Ces, öğrencilerini İngilizce eğitimi sonrası Greenwich veya diğer İngiltere Üniversitelerine yönlendirmektedir. 


Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları

The University of Greenwich yaklaşık 40 Türk öğrenciyi her yıl bünyesinde hazırlık yılı, lisans veya yüksek lisans eğitimine  kabul etmektedir.  Greenwich University International Foundation Programına her yıl Eylül veya Ocak ayında başlanabilir. IFY programına kabul için IELTS 4.5 veya Toefl ibt 32 gerekir. Lise mezunu olmak ve ÖSS sınavlarına girmiş olmak diğer ön şartlardandır.

Greenwich University lisans programları genelde 3 yıl sürer ancak bazı uzatılmış 4 yıllık lisans programları mevcuttur. Örneğin 4 yıllık Mühendislik lisans programına kabul için IELTS 6.0 veya Toefl 80 ibt gerekir. Bu program için hazırlık yılı eğitimi yapılmasına gerek yoktur. 4 yıllık eğitim verildiği için direk 1. yıldan eğitime başlanır.

Diğer 3 yıllık programlara direk kabul için International Foundation Programme tamamlanması gerekir. Hazırlık programı Greenwich University kampüsünde veya başka bir hazırlık yılı eğitimi veren kolejde yapılabilir. Hazırlık yılı eğitiminde en iyi okullardan birisi üniversitenin kampüsünde bulunan Embassy Ces hazırlık yılı programıdır.  Lisans programına 1. sınıftan başlamak için 6.0 IELTS gerekir. 6.0 IELTS sonucuna sahip öğrenci, lise notları 5’li sistemde 4 ve üzeri ise hazırlık eğitimine gerek kalmadan direk 1. sınıftan başlayabilir.

Öğrenci Türkiye’deki üniversitelerde 1.sınıfı tamamlamış ise Greenwich University’de hazırlık eğitimi yapmadan 1. sınıftan eğitime başlayabilir. Eğer üniversitenin 2 yılını Türkiye’de tamamlamış ise Greenwich University’de 2 yıldan, son olarak 3. sınıfı Türkiye’de tamamlamış ise İngiltere’de son sınıf olan 3. sınıfa kabul edilebilir. Tüm bu kabullerdede öğrenci en az 6.0 IELTS neticesine sahip olmalıdır.

Greenwich University yüksek lisans programlarına kabul için en az 6.0 IELTS veya 80 ibt Toefl neticesi gerekir. Ayrıca Türkiye’de veya başka bir ülkede lisans eğitimini tamamlamış yada tamamlayacak olması gerekir. Bazı programlar, örneğin MBA programlarına başvuru için başka kriterler gerekir. En az 2 veya 3 yıl iş deneyimi istenebilir. 

Burs Olanakları;

Greenwich University lisans ve yüksek lisans başvuruları kabul edilen her Türk öğrenciye 1000 Sterlin kısmi burs vermektedir.

İşletme Fakültesi-Business School- programlarını tercih eden lisans ve yüksek lisans öğrencileri eğer 6.5 IELTS veya Ibt Toefl 100 almış iseler ekstra 1000 Sterlin burs daha kazanırlar.

Lisans programını Greenwich University’de tamamlayan öğrenciler, mezuniyetlerinden sonraki 2 yıl içerisinde yüksek lisans için üniversiteye dönerlerse eğitim ücretinden %10 indirim verilir.

Pre-Sessional Kursları

Greenwich University’de lisans ve yüksek lisans programına şartlı kabul almış ancak kesin koşullardan olan IELTS için yeterli notun altında kalmış öğrenciler yaz aylarında 4 veya 8 hafta süreyle pre-sessional takip etmek zorundadırlar. Örneğin 6.0 IELTS yerine 5.0 IELTS alan bir öğrenci 8 hafta pre-sessional izler. 5.5 alan bir öğrenci ise 4 hafta pre-sessional izlemektedir.

Foundation Courses - Hazırlık Kursları

Greenwich University Eylül ve Ocak aylarında başlayan lisans hazırlık veya yüksek lisans hazırlık programı sunar. International Foundation programını başarıyla tamamlayanlar üniversite eğitimlerine başlayabilirler. 
Devamını Oku

University of Greenwich Kurs Fiyatları

Lisans Programları; 11.000 sterlin

Yüksek Lisans Programları; 11.000 sterlin

MBA and International MBA, MBA Maritime Management; 15.000 sterlin

Foundation- Hazırlık; 11.000 sterlin


Greenwich University’de Popüler Bazı Lisans Programları

Business Administration (Extended), BA Hons 

Business Administration, BA Hons 

Business Administration, BA Hons (Medway Campus) 

Business Administration, BA Hons (One year top-up) 

Business Combined Degrees 

Business Entrepeneurship and Innovation, BA Hons 

Entrepeneurship Combined Degrees 

Business Logistics and Transport Management, BA Hons 

Business Management, BA Hons 

Business Purchasing and Supply Chain Management, BA Hons 

Human Resource Management, BA Hons 

Human Resources Management Combined Degrees 

Project Management, BA Hons 

Technology Management, BA Hons 

Civil Engineering with Project Management, BEng Hons 

Civil Engineering with Water and Environmental Management, BEng Hons 

Civil Engineering, BEng Hons 

Civil Engineering, BSc Hons 

Civil Engineering, MEng 

Extended Engineering (Civil Engineering), BEng Hons 

Extended Engineering (Mechanical Engineering), BEng Hons 

Extended Engineering (Mechatronics), BEng Hons 

Manufacturing Systems Engineering, BEng Hons 

Mechanical Engineering Technology, BEng Hons 

Mechanical Engineering, BEng Hons 

Mechanical Engineering, MEng 

Mechatronics, BEng Hons 

Advertising and Marketing Communications, BA Hons 

Marketing Combined Degrees 

Marketing, BA Hons 

Business Computing, BSc Hons 

Computing (Medway), BSc Hons 

Computing and Mathematics, BSc Hons 

Computing and Statistics, BSc Hons 

Computing Combined Degrees 

Computing Science, BSc Hons 

Computing with Games Development, BSc Hons 

Computing with Multimedia, BSc Hons 

Computing, BSc Hons 

Extended Engineering (Computer Networking), BEng Hons 

Extended Engineering (Computer Systems and Software Engineering), BEng Hons 

Extended Engineering (Internet Technologies), BEng Hons 

Internet Computing, BSc Hons 

Internet Engineering and Web Management, BSc Hons 

Internet Information Systems, BSc Hons 

Internet Technologies Combined Degrees 

Internet Technologies, BEng Hons

Bazı Master Programları;


Business - Research, MPhil/PhD 

Business, MA by Research 

Doctorate in Business Administration (Leadership and Management), DBA 

E-Logistics and Supply Chain Management, MA 

International Business in China, MA 

International Business, MA 

Management Studies, PGDip 

Management, MA 

Masters in Business Adminstration, MBA 

Masters in Public Administration (Public Services) MPA 

Project Management for Logistics, MSc 

Small and Medium Enterprise Management, MBA 

Strategic Management, MA by Research 

Transport and Logistics Management, MA/PGDip 

MSc Computer Security and Audit, MSc 

MSc Computing and Information Systems, MSc 

MSc Computing, MSc 

MSc Data Warehousing and Data Mining, MSc 

MSc Distributed Computing Systems, MSc 

MSc Enterprise Software Engineering, MSc 

MSc Mobile Computing and Communications, MSc 

Internet Engineering and Web Management, MSc 

Internet Technology and E-Commerce, MSc 

Internet Technology, MSc 

Web Design and Content Planning, MA 

Enterprise Systems and Data Warehousing, MSc 

Information and Communications Technology, MSc 

Information Systems Management, MSc 

Information Technology with E-Business, MSc 

Information Technology with Security, MSc 

Management of Business Information Technology, MA / MSc 

Computer Networking, MSc 

Computer Systems and Networking, MSc 

Computer Systems and Software Engineering, MSc 

Digital Signal Processing, MSc 

Electrical and Communications Engineering, MSc 

Electrical and Electronic Engineering, MSc 

Electrical Power Engineering, MSc 

Embedded Systems, MSc 

Mobile Communications Systems Engineering, MSc 

Wireless Communications Systems, MSc 

Professional Services Marketing, MA 

Strategic Marketing (Executive Track), MA 

Strategic Marketing Communications, MA 

Strategic Marketing, MA 

International and Commercial Law, LLM 

Law - Research, LLM 


Devamını Oku

Lokasyon

Greenwich Üniversitesi İngiltere’nin başkenti Londra’nın güneydoğusunda bulunan Greenwich semtinde yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım