Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Greenwich University

Greenwich Univercity

Londra’nın en modern Üniversitelerinden birisi olan Greenwich University, 100 yıldır eğitim veren bir kurumdur. 1991 yılından itibaren üniversite statüsüne geçmiştir. Londra’nın iş yaşamına hem akademik yeterlilik hem de iş yaşamına adapte edilmiş öğrencilerini yetiştiren üniversite, Londra’nın en nezih semtlerinden “Greenwich” bölgesinde büyük bir kampüs içerisinde bulunmaktadır. Üniversitede yaklaşık 18,000 öğrenci eğitim almaktadır.

Neden Greenwich Univercity

Akademik Başarısı

Çok farklı alanlarda lisans ve yüksek lisans eğitimi veren üniversite aynı zamanda “çift degree” veren nadir üniversitelerden birisidir. 

 • Üniversitenin işletme ve Ekonomi Fakülteleri Times Higher Education’a göre dünya geneli sıralamada 301-400 arasında yer almaktadır.
 • Özellikle Sosyal Bilimler alanında verdiği kaliteli eğitim ile dünya sıralamalarında 401-500 arasında yer almaktadır.

Greenwich University’nin Öğrenciye Olanakları

Kampüsleri içerisinde TV studyoları, kitapçı, bilgisayar merkezleri, dil öğrenim merkezi ve spor sahaları ve alanları bulunmaktadır. Çok büyük bir kütüphanesi vardır. ”Student Union” bünyesinde bulunan yabancı öğrenci danışmanları her türlü konuda öğrencilere yardımcı olmakta ve pek çok faaliyete katılımlarını sağlamaktadır. Part Time iş bulma konusunda yardımcı olmaktadırlar. Her bir yabancı öğrenciye kampüs icerisinde yurt konaklama olanağı garanti edilir. Üniversitenin kampüsü içerisinde eğitim veren İngiltere’nin en büyük dil okulu olan Embassy Ces, öğrencilerini İngilizce eğitimi sonrası Greenwich veya diğer İngiltere Üniversitelerine yönlendirmektedir. 

The University of Greenwich İçin Başvuru Koşulları

The University of Greenwich için Başvuru Şartlarını Şu Şekilde Sıralayabiliriz;

The University of Greenwich yaklaşık 40 Türk öğrenciyi her yıl bünyesinde hazırlık yılı, lisans veya yüksek lisans eğitimine kabul etmektedir. Greenwich University International Foundation Programına her yıl Eylül veya Ocak ayında başlanabilir. 

IFY programına Başvuru Şartları;

 • IELTS 4.5 veya Toefl ibt 32 gerekir. 
 • Lise mezunu olmak ve ÖSS sınavlarına girmiş olmak diğer ön şartlardandır.

Lisans Programları için Başvuru Şartları;

 • Greenwich University lisans programları genelde 3 yıl sürer ancak bazı uzatılmış 4 yıllık lisans programları mevcuttur.
 •  Örneğin 4 yıllık Mühendislik lisans programına kabul için IELTS 6.0 veya Toefl 80 ibt gerekir. 
 • Bu program için hazırlık yılı eğitimi yapılmasına gerek yoktur. 4 yıllık eğitim verildiği için direk 1. yıldan eğitime başlanır.

Hazırlık Programı için Başvuru Şartları

 • Diğer 3 yıllık programlara direk kabul için International Foundation Programme tamamlanması gerekir. 
 • Hazırlık programı Greenwich University kampüsünde veya başka bir hazırlık yılı eğitimi veren kolejde yapılabilir. 
 • Hazırlık yılı eğitiminde en iyi okullardan birisi üniversitenin kampüsünde bulunan Embassy Ces hazırlık yılı programıdır.
 • Lisans programına 1. sınıftan başlamak için 6.0 IELTS gerekir. 6.0 IELTS sonucuna sahip öğrenci, lise notları 5’li sistemde 4 ve üzeri ise hazırlık eğitimine gerek kalmadan direk 1. sınıftan başlayabilir.
 • Öğrenci Türkiye’deki üniversitelerde 1.sınıfı tamamlamış ise Greenwich University’de hazırlık eğitimi yapmadan 1. sınıftan eğitime başlayabilir. Eğer üniversitenin 2 yılını Türkiye’de tamamlamış ise Greenwich University’de 2 yıldan, son olarak 3. sınıfı Türkiye’de tamamlamış ise İngiltere’de son sınıf olan 3. sınıfa kabul edilebilir. Tüm bu kabullerde de öğrenci en az 6.0 IELTS sonucuna sahip olmalıdır.

Yüksek Lisans Programları için Başvuru Şartları;

 • Greenwich University yüksek lisans programlarına kabul için en az 6.0 IELTS veya 80 ibt Toefl neticesi gerekir. 
 • Türkiye’de veya başka bir ülkede lisans eğitimini tamamlamış yada tamamlayacak olması gerekir. 
 • Bazı programlar, örneğin MBA programlarına başvuru için başka kriterler gerekir. En az 2 veya 3 yıl iş deneyimi istenebilir. 

Burs Olanakları;

Greenwich University lisans ve yüksek lisans başvuruları kabul edilen her Türk öğrenciye 1000 Sterlin kısmi burs vermektedir.

İşletme Fakültesi-Business School- programlarını tercih eden lisans ve yüksek lisans öğrencileri eğer 6.5 IELTS veya Ibt Toefl 100 almış iseler ekstra 1000 Sterlin burs daha kazanırlar.

Lisans programını Greenwich University’de tamamlayan öğrenciler, mezuniyetlerinden sonraki 2 yıl içerisinde yüksek lisans için üniversiteye dönerlerse eğitim ücretinden %10 indirim verilir.

Devamını Oku

Pre-Sessional Kursları

Greenwich University’de lisans ve yüksek lisans programına şartlı kabul almış ancak kesin koşullardan olan IELTS için yeterli notun altında kalmış öğrenciler yaz aylarında 4 veya 8 hafta süreyle pre-sessional takip etmek zorundadırlar. Örneğin 6.0 IELTS yerine 5.0 IELTS alan bir öğrenci 8 hafta pre-sessional izler. 5.5 alan bir öğrenci ise 4 hafta pre-sessional izlemektedir.

Foundation Courses - Hazırlık Kursları

Greenwich University Eylül ve Ocak aylarında başlayan lisans hazırlık veya yüksek lisans hazırlık programı sunar. International Foundation programını başarıyla tamamlayanlar üniversite eğitimlerine başlayabilirler. 

University of Greenwich Eğitim Fiyatları

University of Greenwich Eğitim Ücretleri

Lisans Programları

16.500 GBP

Yüksek Lisans Programları

16.500 GBP

MBA and International MBA, MBA Maritime Management

17.000-19.000 GBP

Foundation- Hazırlık

16.300 GBP

Öğrenciler üniversitede eğitim alırken bir yandan da çalışarak yaşam maliyetlerini ve eğitim ücretlerinin bir kısmını karşılamak isterlerse work and study seçenekleri için Global Vizyon Eğitim Danışmanları ile görüşebilirler.

University of Greenwich Burs Olanakları:  University of Greenwich başarılı Türk Öğrencilere 3.000 GBP ye varan burs imkanı sunmaktadır.

Greenwich University’de Popüler Bazı Lisans Programları

 • Business Administration (Extended), BA Hons 
 • Business Administration, BA Hons 
 • Business Administration, BA Hons (Medway Campus) 
 • Business Administration, BA Hons (One year top-up) 
 • Business Combined Degrees 
 • Business Entrepeneurship and Innovation, BA Hons 
 • Entrepeneurship Combined Degrees 
 • Business Logistics and Transport Management, BA Hons 
 • Business Management, BA Hons 
 • Business Purchasing and Supply Chain Management, BA Hons 
 • Human Resource Management, BA Hons 
 • Human Resources Management Combined Degrees 
 • Project Management, BA Hons 
 • Technology Management, BA Hons 
 • Civil Engineering with Project Management, BEng Hons 
 • Civil Engineering with Water and Environmental Management, BEng Hons 
 • Civil Engineering, BEng Hons 
 • Civil Engineering, BSc Hons 
 • Civil Engineering, MEng 
 • Extended Engineering (Civil Engineering), BEng Hons 
 • Extended Engineering (Mechanical Engineering), BEng Hons 
 • Extended Engineering (Mechatronics), BEng Hons 
 • Manufacturing Systems Engineering, BEng Hons 
 • Mechanical Engineering Technology, BEng Hons 
 • Mechanical Engineering, BEng Hons 
 • Mechanical Engineering, MEng 
 • Mechatronics, BEng Hons 
 • Advertising and Marketing Communications, BA Hons 
 • Marketing Combined Degrees 
 • Marketing, BA Hons 
 • Business Computing, BSc Hons 
 • Computing (Medway), BSc Hons 
 • Computing and Mathematics, BSc Hons 
 • Computing and Statistics, BSc Hons 
 • Computing Combined Degrees 
 • Computing Science, BSc Hons 
 • Computing with Games Development, BSc Hons 
 • Computing with Multimedia, BSc Hons 
 • Computing, BSc Hons 
 • Extended Engineering (Computer Networking), BEng Hons 
 • Extended Engineering (Computer Systems and Software Engineering), BEng Hons 
 • Extended Engineering (Internet Technologies), BEng Hons 
 • Internet Computing, BSc Hons 
 • Internet Engineering and Web Management, BSc Hons 
 • Internet Information Systems, BSc Hons 
 • Internet Technologies Combined Degrees 
 • Internet Technologies, BEng Hons

Bazı Master Programları

 • Business - Research, MPhil/PhD 
 • Business, MA by Research 
 • Doctorate in Business Administration (Leadership and Management), DBA 
 • E-Logistics and Supply Chain Management, MA 
 • International Business in China, MA 
 • International Business, MA 
 • Management Studies, PGDip 
 • Management, MA 
 • Masters in Business Adminstration, MBA 
 • Masters in Public Administration (Public Services) MPA 
 • Project Management for Logistics, MSc 
 • Small and Medium Enterprise Management, MBA 
 • Strategic Management, MA by Research 
 • Transport and Logistics Management, MA/PGDip 
 • MSc Computer Security and Audit, MSc 
 • MSc Computing and Information Systems, MSc 
 • MSc Computing, MSc 
 • MSc Data Warehousing and Data Mining, MSc 
 • MSc Distributed Computing Systems, MSc 
 • MSc Enterprise Software Engineering, MSc 
 • MSc Mobile Computing and Communications, MSc 
 • Internet Engineering and Web Management, MSc 
 • Internet Technology and E-Commerce, MSc 
 • Internet Technology, MSc 
 • Web Design and Content Planning, MA 
 • Enterprise Systems and Data Warehousing, MSc 
 • Information and Communications Technology, MSc 
 • Information Systems Management, MSc 
 • Information Technology with E-Business, MSc 
 • Information Technology with Security, MSc 
 • Management of Business Information Technology, MA / MSc 
 • Computer Networking, MSc 
 • Computer Systems and Networking, MSc 
 • Computer Systems and Software Engineering, MSc 
 • Digital Signal Processing, MSc 
 • Electrical and Communications Engineering, MSc 
 • Electrical and Electronic Engineering, MSc 
 • Electrical Power Engineering, MSc 
 • Embedded Systems, MSc 
 • Mobile Communications Systems Engineering, MSc 
 • Wireless Communications Systems, MSc 
 • Professional Services Marketing, MA 
 • Strategic Marketing (Executive Track), MA 
 • Strategic Marketing Communications, MA 
 • Strategic Marketing, MA 
 • International and Commercial Law, LLM 
 • Law - Research, LLM 

İngiltere’de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret etmeniz size fayda sağlayacaktır.

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

University of Greenwich’den kabul almak için dil yeterliliği son derece önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

Devamını Oku

Greenwich University Konaklama Seçenekleri

University of Greenwich öğrencilere konaklama garantisi vermektedir. Kampüs içinde öğrencilere tahsis edilen yurtlarda konaklama yapılabileceği gibi, öğrenciler kampüse yakın bağımsız yurtlar da da konaklayabilmektedir.

Üniversite yurtlarında öğrenciler için ücretsiz shuttle hizmeti bulunmaktadır.

Greenwıch Kampüsü , Student Village, okula yürüme mesafesinde olan bu bölgede konaklamak isteyen öğrenciler için dört farklı yurt seçeneği bulunmaktadır.

Medway Student Halls, 350 oda ile üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir.

Greenwich University İngiltere Öğrenci Vizesi Hakkında

University of Greenwich’te eğitim almak için Türk öğrencilerin TIER 4 vizesi almaları gerekmektedir. TIER 4 vizesine sahip olan Türk öğrenciler mezun olduktan sonra bir yıl daha İngiltere'de kalabilmektedir. Türk öğrencilerin öğrenci vizesini uzatarak veya iş arama vizesine başvurarak İngiltere’de kalma sürelerini uzatmaları mümkündür. 

Vize hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım