Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Goldsmiths University of London

Goldsmiths University of London

İngiliz kültürünün bakış açısıyla eğitim sunan akademisyenleriyle, kurulduğu 1891 yılından itibaren öğrencilerini ağırlayan, konusunda uzman kadrosuyla Damien Hirst, Rosie Lowe, Mary Quant gibi isimlere eğitim veren ve lisans/lisansüstü departmanlarıyla başarıyı hedefleyen Goldsmiths Londra Üniversitesi’nde yaklaşık 15.000 öğrenci yer alıyor. Yenilikçi bakış açısıyla öğrencilerini ağırlayan ve en yüksek akademik standartlarla desteklenen Goldsmiths Londra Üniversitesi; TV ve radyo stüdyoları, psikoloji laboratuvarları, müzik ve drama eğitimleri ile kariyer basamaklarında hızla yükselmek isteyen öğrenci adaylarına kendilerini geliştirmesi konusunda yardımda bulunuyor. Goldsmiths Londra Üniversitesi, dönemsel lisans ve yüksek lisans programları hazırlıyor.

Goldsmiths University of London Hakkında

Goldsmiths University of London Hakkında

Goldsmiths Üniversitesi, Londra'nın Lewisham bölgesinde bulunan sanat ve sosyal bilimler üniversitesidir. Goldsmiths University of London kreatif düşünce, çağdaş fikirler ve farklı bakış açıları öncelikli tutan bir eğitim filozofisi ile tanınır. Goldsmiths Üniversitesi, Londra'nın en seçkin sanat ve kültür merkezlerinden biri olarak bilinir ve öğrencilerine birçok farklı alanda uygulamalı eğitim imkânı sunar. İngiliz kültürünün bakış açısıyla eğitim sunan akademisyenleriyle, kurulduğu 1891 yılından itibaren öğrencilerini ağırlayan, konusunda uzman kadrosuyla Damien Hirst, Rosie Lowe, Mary Quant gibi isimlere eğitim veren ve lisans/lisansüstü departmanlarıyla başarıyı hedefleyen Goldsmiths Londra Üniversitesi’nde yaklaşık 10.000 öğrenci yer almaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla öğrencilerini ağırlayan ve en yüksek akademik standartlarla desteklenen Goldsmiths Londra Üniversitesi; TV ve radyo stüdyoları, psikoloji laboratuvarları, müzik ve drama eğitimleri ile kariyer basamaklarında hızla yükselmek isteyen öğrenci adaylarına kendilerini geliştirmesi konusunda yardımda bulunmaktadır.


Neden Goldsmiths University of London

Goldsmiths Üniversitesi, birçok farklı nedenle dünyanın dört bir yanından öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversitedir. Goldsmiths University of London ’un akademik kalitesi, inovatif ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olması, sıfırdan kariyer inşa etmek için uygun bir yer olması, öğrencilerine sağladığı yerel ve uluslararası networkleri ile öne çıkmaktadır. Goldsmiths University of London, çeşitli uzmanlık alanlarında ve birçok farklı disiplinde yüksek kaliteli eğitim ve araştırma imkanları sunmaktadır. Goldsmiths alanında öncü bir pozisyon benimsemiştir. Birçok farklı kültür, fikir ve yaşam tarzından insanları bir arada bulundurması nedeniyle, öğrenciler burada bulunarak farklı ve yenilikçi bir eğitim deneyimi yaşayacak ve kendilerini geliştireceklerdir. Goldsmiths Üniversitesi ayrıca, öğrencilere uygun fiyatlı konaklama ve eğitim seçenekleri sunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi Londra'daki birçok önemli sanat, tasarım ve kültür merkezleriyle yakından çalışmaktadır, ayrıca sanat alanında uluslararası arenada da tanınan bir üniversitedir.

Goldsmiths Üniversitesi Dünya Başarı Sıralamaları

Goldsmiths Üniversitesi, dünya genelinde farklı birçok sıralamada öne çıkan bir üniversitedir. 2023 yılı itibariyle QS Dünya Üniversiteleri Sıralamasında 511-520 aralığında yer almaktadır. Times Higher Education Dünya Üniversiteleri Sıralamasında ise 501-600 aralığında bulunmaktadır. Goldsmiths University of London ayrıca sanat, tasarım ve iletişim konularında öne çıkan bir üniversite olarak tanınmaktadır.

  

 

Goldsmiths Üniversitesi Öğrencileri, Mezun Olan Ünlüler, Sosyal Olanakları, Kampüsü ve Şehir Hakkında

Goldsmiths Üniversitesi Öğrencileri

Goldsmiths Üniversitesi, yaklaşık 10,000 öğrencisi bulunan büyük bir üniversitedir. Üniversitede 6500 kadar lisans öğrencisi bulunurken, 3500 kadar yüksek lisans ve master öğrencisi bulunmaktadır. İngiliz ve uluslararası öğrenciler bir arada herhangi bir ayrım gözetmeksizin eğitim alırlar. Üniversite, birçok farklı disiplinde lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Goldsmiths University of London öğrencilerine öncelikli olarak güncel, araştırmacı ve sorgulayan bir eğitim anlayışı ile eğitim vermektedir. Goldsmiths Üniversitesinin uluslararası öğrenci nüfusu her geçen gün artmaktadır. Goldsmiths University of London öğrencilerine geniş, kapsayıcı, farklı fikirlere ve görüşlere saygı duyan bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

 

Goldsmiths Üniversitesinden Mezun olan Ünlü isimler

Goldsmiths Üniversitesi, birçok ünlü ismin mezun olduğu bir üniversitedir. Örnekler arasında;

·        Sam Taylor-Johnson: Ünlü İngiliz yönetmen.

·        Prenses Beatrice: İngiliz Kraliyet Ailesinin bir üyesi.

·        Damien Hirst: Sanatçı

·        Mary Quant: Moda tasarımcısı

·        Brian Molko: Placebo'nun solisti

·        Vivienne Westwood: Moda tasarımcısı

·        Sarah Lucas: Sanatçı

 

Goldsmiths University of London Sosyal Olanakları

 

Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine geniş sosyal olanaklar sunmaktadır. Goldsmiths University of London’da öğrencilerin akademik başarılarını desteklemek için birçok kulüp ve organizasyon bulunmaktadır. Bunlar arasında sanat, müzik, tiyatro, politika ve felsefe gibi konuları içeren kulüpler bulunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi ayrıca, öğrencilerin sosyalleşmesine olanak tanıyan birçok seçenek sunmaktadır, barlar, kafeler, öğrenci merkezleri ve konferans salonları örnek olarak verilebilir. Goldsmiths Üniversitesinin konum olarak Londra merkezinde bulunması, öğrencilerin şehir hayatına kolayca katılmasına olanak tanır. Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine güçlü bir network ve unutulmaz bir üniversite deneyimi sunmak için elverişli bir ortama sahiptir.

Goldsmiths Londra Üniversitesine giden öğrenciler; spor salonu, büyük bir kütüphane, restoran ve kahve dükkanları ile karşılaşırken, Goldsmiths Londra Üniversitesi’ni öğrencilerin rahat edeceği bir alana dönüştüren öğrenci kulüpleri de bulunuyor. Londra’nın cıvıl cıvıl bölgesinde bulunan Goldsmiths Londra Üniversitesi’nin öğrencileri, milyonlarca turist çeken festivallere, sanat etkinliklerine ve kültür aktivitelerine istedikleri zaman katılabiliyor.

Goldsmiths Üniversitesinin Bulunduğu Şehir ve Bölge Hakkında

 

Goldsmiths Üniversitesi, Londra'nın New Cross bölgesinde yer almaktadır. Şehir, dünya çapında bir turistik çekim merkezi olarak tanınmaktadır. Tarihi, kültürel ve sanatsal açıdan zengindir. Londra, çok sayıda müze, galeri, tiyatro, konser ve festival gibi kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. New Cross bölgesi, Goldsmiths Üniversitesi ve Londra'nın merkezinde bulunması nedeniyle, öğrenciler için birçok alternatif konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca, Londra'nın hemen yakınında bulunan Canary Wharf gibi iş merkezleri de öğrenciler için birçok iş fırsatı sunmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse, Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine dünyanın en büyük metropolünde eşsiz bir üniversite deneyimi sunar.

 

Goldsmiths Üniversitesi Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları, Popüler Bölümleri, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Olanakları

Goldsmiths Üniversitesi Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

 

Goldsmiths University of London Hazırlık programları için IELTS 5.0 ve 17 yaşını doldurmak gereklidir. Goldsmiths, University of London tam 7 farklı hazırlık eğitimi sunmaktadır. Bu programlar 1 yıllıktır. Programı alan öğrenciler İngilizce seviyelerini geliştirebilirler. Buna ek olarak Hazırlık programları öğrencileri İngiliz akademik kültürüne hazırlar. Tüm modülleri minimum %50 başarı ile tamamlayan öğrenciler ilgili lisans programına doğrudan geçiş sağlayabilmektedir.

Goldsmiths University of London Lisans programlarına doğrudan giriş için Uluslararası Bakalorya ya da Üniversite tarafından tanınan bir hazırlık eğitiminin tamamlanmış olması gerekli. Şayet öğrenci 4.5/80% lise mezuniyet belgesine sahipse doğrudan girme şansı olabilir. Buna ek olarak 2 yıllık ön lisans diplomasına sahip olan öğrenciler 3.5 ortalamaya sahip olmak koşuluyla doğrudan lisans programına giriş sağlayabilir. Dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.0 gereklidir.

Goldsmiths University of London Yüksek Lisans ve master programları için ilgili alanda lisans diplomasına sahip olmanız gerekmektedir. Eğitim almak istediğiniz alanda daha önce yaptığınız çalışmalar ve sektörel deneyimleriniz, kabul oranınızı arttıracaktır. Dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.5 gereklidir.

Goldsmiths University of London Pre-Master Programları İçin IELTS 5.5 gereklidir. Goldsmiths, University of London tam 5 farklı Pre-master programı sunmaktadır. Pre-master programının amacı Goldsmiths University of London’da yüksek lisans veya master eğitimi almak isteyen öğrenicilerin hem dil seviyesi olarak, hem de akademik okuryazarlık olarak daha güçlü bir temele sahip olmalarını sağlamaktır. Bu programlar 1 yıllık programlardır. Tüm modülleri minimum %50 ile tamamlayan öğrenciler doğrudan arzu ettiği yüksek lisans ya da master programına geçiş sağlayabilir.

 

 

Goldsmiths Üniversitesi Popüler Bölümleri

Goldsmiths Üniversitesi, Londra'da yer alan ve çok yönlü bir eğitim sunan bir üniversitedir. Üniversitede popüler bölümler arasında, psikoloji, sanat ve tasarım, sosyal ve beşerî bilimler, medya ve iletişim, sosyoloji, müzik ve sahne sanatları bulunur. Ayrıca, sosyal politika ve ekonomi, tarih ve antropoloji ve kriminoloji gibi alanlarda da etkili bir eğitim sunan Goldsmiths University of London, kaliteli bir eğitim ve akademik başarı için çok çok fazla tercih edilen bir üniversitedir.

 

Goldsmiths University of London Clinical Psychology

 

Goldsmiths üniversitesinin en iyi olduğu alanlardan birisi de klinik psikoloji ve psikoloji alanıdır. Psikoloji alanında lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunulmaktadır. Goldsmiths University of London tarafından verilen psikoloji ve klinik psikoloji eğitimleri British Psychological Society (BPS) tarafından akredite edilmiştir. Eğitimler alanda ödüllü uzman akademisyen kadrosu tarafından verilmektedir. Goldsmiths University of London Clinical Psychology bölümü öğrencilerine hem teorik hem de pratik uygulamaları içeren bir eğitim sunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi ayrıca öğrencilerinin psikolojik danışmanlık ve terapi becerilerinin geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

Goldsmiths University of London Art

Goldsmiths University of London dünyanın dört bir tarafından öğrenci çeken Art fakültesine sahiptir. Goldsmiths Üniversitesi sanat fakültesinde 4 adet lisans bölümü, 4 adet yüksek lisans ve master bölümü ve 1 adet doktora (PHD) bölümü bulunmaktadır. Goldsmiths University of London Art fakültesi dünyaca ünlü sanatçılar yetiştirmektedir. Dünyanın sanat başkentlerinden biri olarak kabul edilen Londra’da eşsiz bir eğitim almak için Goldsmiths University of London doğru adrestir.

 Goldsmiths Üniversitesinin Lisans Bölümleri,

Goldsmiths University of London 80’den fazla lisans bölümü sunmaktadır. Lisans eğitim süresi genellikle 3 yıl olup, toplam 6 sömestrden oluşmaktadır. Goldsmiths University of London da lisans eğitimi alan Türk öğrenciler mezuniyet sonrası 2 yıl boyunca İngiltere’de oturma ve çalışma iznine sahip olurlar. En çok tercih edilen Lisans Programları:

·        Media & Communications

·        Psychology with Clinical Psychology

·        Promotional Media: PR, Advertising and Branding

·        Fine Art

·        Anthropology & Media

·        Sociology

·        Anthropology

·        Drama & Theatre Arts

·        Psychology

 

Goldsmiths Üniversitesinin Yüksek Lisans, Master Bölümleri,

Üniversite 115 yıllık bir akademik mirası taşıyarak dünya çapında bilinen ve tanınan yüksek lisans programları sunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi 150’den fazla yüksek lisans bölümü barındırmaktadır. Bu programlar genellikle 1 sene olup bazı programlar 2 sene olabilmektedir.

·        Media & Communications

·        Digital Media

·        Promotional Media: Public Relations, Advertising & Marketing

·        Computational Arts

·        Social Anthropology

·        Forensic Psychology

·        LLM Law

·        Computer Games: Art & Design

·        Global Media & Politics

·        Global Political Economy
                                   

Goldsmiths Üniversitesinin Doktora (PHD) Bölümleri

The Complete University Guide League Tables 2022’ye göre Goldsmiths Üniversitesi İngiltere’nin en yoğun araştırma yapan 10 üniversitesinden birisidir. Üniversitenin Antropolgy, art, Computer Science, law, Psychology, Sociology gibi birçok akademik alanda doktora programı bulunmaktadır.

Goldsmiths Üniversitesi tarafından eğitim verilen bölümleri, fiyat bilgilerini görmek ve diğer üniversiteler ile kıyaslama yapabilmek için üniversite arama motorumuzu kullanabilirsiniz: apply.yurtdisiuniversiteler.com

 

Goldsmiths Üniversitesinin Eğitim Fiyatları, Burs ve Konaklama Olanakları

Goldsmiths Üniversitesinin Eğitim Fiyatları ve Burs Olanakları;

Eğitim Fiyatları;

 

Lisans Programları: 17.500-20.000 sterlin arası

 

Yüksek Lisans Programları: 15.000 – 20.000 sterlin arası 

 

Foundation- Hazırlık: 15.000-16.000 sterlin arası 

 

Burs olanakları; Başarılı öğrenciler için lisansta £5,000, yüksek lisansta £4,000 burs imkânı vardır.

 

Goldsmiths University of London Konaklama Seçenekleri ve Fiyatları

Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine birçok konaklama seçeneği sunar. Üniversite tarafından sunulan konaklama seçenekleri arasında öğrenci yurtları, apartman daireleri ve özel evler bulunur. Konaklama fiyatları, seçilen konaklama türüne ve konumuna göre değişmektedir.

Goldsmiths Üniversitesi 1400’den fazla odaya sahip çeşitli yurtlara sahiptir. Yurtların bazıları kampüsün içinde bulunurken bazıları kampüse 5-20 dakika mesafededir. Goldsmiths Üniversitesine ait yurtlarda barınma seçenekleri yurttan yurda değişmekte olsa da genel olarak; oda içinde banyolar, her katta wifi, bisikletler için park alanları, çamaşırhaneler, masa tenisi alanları, çalışma odaları ve eşya sigortası standart olarak gelmektedir. Buna ek olarak yurt odalarını kullanan öğrencilerin elektrik, su ve ısınma faturaları haftalık yurt ücretine dahildir. Öğrenciler, kendilerine en uygun olan konaklama seçeneğini seçerek konforlu bir yaşam sürdürebilirler.

Yurt fiyatları (1 Haftalık). 170 £- 360 £ arasında değişmektedir.

 

Goldsmiths Üniversitesi Londra Başvuru Tarihleri

Goldsmiths University of London Türk öğrenciler İçin Vize Başvurusu

Goldsmiths Üniversitesi Başvuru Tarihleri

 

Goldsmiths Üniversitesi, yıllık olarak öğrenci kabulü yapar ve başvuru tarihleri genellikle eylül ayı içinde açılır. Başvuru tarihleri, bölüm ve programa göre değişebilir. Goldsmiths University of London Başvuru tarihleri genellikle 25 Ocağa kadar devam eder ve belirtilen tarihlere uygun olarak yapılan başvurular değerlendirmeye alınır. Kontenjanı dolmayan bölümlere haziran sonuna kadar başvuru yapılabilir. Başvuru için gereken belgeler için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Goldsmiths University of London Türk öğrenciler İçin Vize Başvurusu

Goldsmiths Üniversitesinde eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin tıpkı diğer üniversitelerde olduğu gibi TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Bu vizeye sahip olan tüm Türk öğrenciler aynı zamanda çalışma hakkına sahiptir. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım