Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Goldsmiths University of London

Goldsmiths University of London Hakkında

Goldsmiths Üniversitesi, Londra'nın Lewisham bölgesinde bulunan sanat ve sosyal bilimler üniversitesidir. Goldsmiths University of London kreatif düşünce, çağdaş fikirler ve farklı bakış açıları öncelikli tutan bir eğitim filozofisi ile tanınır. Goldsmiths Üniversitesi, Londra'nın en seçkin sanat ve kültür merkezlerinden biri olarak bilinir ve öğrencilerine birçok farklı alanda uygulamalı eğitim imkânı sunar. İngiliz kültürünün bakış açısıyla eğitim sunan akademisyenleriyle, kurulduğu 1891 yılından itibaren öğrencilerini ağırlayan, konusunda uzman kadrosuyla Damien Hirst, Rosie Lowe, Mary Quant gibi isimlere eğitim veren ve lisans/lisansüstü departmanlarıyla başarıyı hedefleyen Goldsmiths Londra Üniversitesi’nde yaklaşık 10.000 öğrenci yer almaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla öğrencilerini ağırlayan ve en yüksek akademik standartlarla desteklenen Goldsmiths Londra Üniversitesi; TV ve radyo stüdyoları, psikoloji laboratuvarları, müzik ve drama eğitimleri ile kariyer basamaklarında hızla yükselmek isteyen öğrenci adaylarına kendilerini geliştirmesi konusunda yardımda bulunmaktadır.

Goldsmiths Üniversitesi Dünya Başarı Sıralamaları

Goldsmiths Üniversitesi, dünya genelinde farklı birçok sıralamada öne çıkan bir üniversitedir. 2024 yılı itibariyle QS Dünya Üniversiteleri Sıralamasında 511-520 aralığında yer almaktadır. Times Higher Education Dünya Üniversiteleri Sıralamasında ise 501-600 aralığında bulunmaktadır. Goldsmiths University of London ayrıca sanat, tasarım ve iletişim konularında öne çıkan bir üniversite olarak tanınmaktadır.

Neden Goldsmiths University of London

Goldsmiths Üniversitesi, birçok farklı nedenle dünyanın dört bir yanından öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversitedir. Goldsmiths University of London ’un akademik kalitesi, inovatif ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olması, sıfırdan kariyer inşa etmek için uygun bir yer olması, öğrencilerine sağladığı yerel ve uluslararası networkleri ile öne çıkmaktadır. Goldsmiths University of London, çeşitli uzmanlık alanlarında ve birçok farklı disiplinde yüksek kaliteli eğitim ve araştırma imkanları sunmaktadır. Goldsmiths alanında öncü bir pozisyon benimsemiştir. Birçok farklı kültür, fikir ve yaşam tarzından insanları bir arada bulundurması nedeniyle, öğrenciler burada bulunarak farklı ve yenilikçi bir eğitim deneyimi yaşayacak ve kendilerini geliştireceklerdir. Goldsmiths Üniversitesi ayrıca, öğrencilere uygun fiyatlı konaklama ve eğitim seçenekleri sunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi Londra'daki birçok önemli sanat, tasarım ve kültür merkezleriyle yakından çalışmaktadır, ayrıca sanat alanında uluslararası arenada da tanınan bir üniversitedir.

Goldsmiths Üniversitesi Öğrencileri

Goldsmiths Üniversitesi, yaklaşık 10,000 öğrencisi bulunan büyük bir üniversitedir. Üniversitede 6500 kadar lisans öğrencisi bulunurken, 3500 kadar yüksek lisans ve master öğrencisi bulunmaktadır. İngiliz ve uluslararası öğrenciler bir arada herhangi bir ayrım gözetmeksizin eğitim alırlar. Üniversite, birçok farklı disiplinde lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Goldsmiths University of London öğrencilerine öncelikli olarak güncel, araştırmacı ve sorgulayan bir eğitim anlayışı ile eğitim vermektedir. Goldsmiths Üniversitesinin uluslararası öğrenci nüfusu her geçen gün artmaktadır. Goldsmiths University of London öğrencilerine geniş, kapsayıcı, farklı fikirlere ve görüşlere saygı duyan bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

Goldsmiths Üniversitesinden Mezun olan Ünlü isimler

Goldsmiths Üniversitesi, birçok ünlü ismin mezun olduğu bir üniversitedir. Örnekler arasında; 

 • Sam Taylor-Johnson: Ünlü İngiliz yönetmen.
 • Prenses Beatrice: İngiliz Kraliyet Ailesinin bir üyesi.
 • Damien Hirst: Sanatçı
 • Mary Quant: Moda tasarımcısı
 • Brian Molko: Placebo'nun solisti
 • Vivienne Westwood: Moda tasarımcısı
 • Sarah Lucas: Sanatçı

Goldsmiths University of London Sosyal Olanakları

Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine geniş sosyal olanaklar sunmaktadır. Goldsmiths University of London’da öğrencilerin akademik başarılarını desteklemek için birçok kulüp ve organizasyon bulunmaktadır. Bunlar arasında sanat, müzik, tiyatro, politika ve felsefe gibi konuları içeren kulüpler bulunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi ayrıca, öğrencilerin sosyalleşmesine olanak tanıyan birçok seçenek sunmaktadır, barlar, kafeler, öğrenci merkezleri ve konferans salonları örnek olarak verilebilir. Goldsmiths Üniversitesinin konum olarak Londra merkezinde bulunması, öğrencilerin şehir hayatına kolayca katılmasına olanak tanır. Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine güçlü bir network ve unutulmaz bir üniversite deneyimi sunmak için elverişli bir ortama sahiptir.

Goldsmiths Londra Üniversitesine giden öğrenciler; spor salonu, büyük bir kütüphane, restoran ve kahve dükkanları ile karşılaşırken, Goldsmiths Londra Üniversitesi’ni öğrencilerin rahat edeceği bir alana dönüştüren öğrenci kulüpleri de bulunuyor. Londra’nın cıvıl cıvıl bölgesinde bulunan Goldsmiths Londra Üniversitesi’nin öğrencileri, milyonlarca turist çeken festivallere, sanat etkinliklerine ve kültür aktivitelerine istedikleri zaman katılabiliyor.

Goldsmiths Üniversitesinin Bulunduğu Şehir ve Bölge Hakkında

Goldsmiths Üniversitesi, Londra'nın New Cross bölgesinde yer almaktadır. Şehir, dünya çapında bir turistik çekim merkezi olarak tanınmaktadır. Tarihi, kültürel ve sanatsal açıdan zengindir. Londra, çok sayıda müze, galeri, tiyatro, konser ve festival gibi kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. New Cross bölgesi, Goldsmiths Üniversitesi ve Londra'nın merkezinde bulunması nedeniyle, öğrenciler için birçok alternatif konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca, Londra'nın hemen yakınında bulunan Canary Wharf gibi iş merkezleri de öğrenciler için birçok iş fırsatı sunmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse, Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine dünyanın en büyük metropolünde eşsiz bir üniversite deneyimi sunar.

Goldsmiths Üniversitesi İçin Başvuru Koşulları

Goldsmiths University of London Hazırlık Programları için Başvuru Şartları;

 • Goldsmiths University of London Hazırlık programları için IELTS 5.0 ve 17 yaşını doldurmak gereklidir. 
 • Goldsmiths, University of London tam 7 farklı hazırlık eğitimi sunmaktadır. Bu programlar 1 yıllıktır. 
 • Programı alan öğrenciler İngilizce seviyelerini geliştirebilirler. 
 • Buna ek olarak Hazırlık programları öğrencileri İngiliz akademik kültürüne hazırlar. 
 • Tüm modülleri minimum %50 başarı ile tamamlayan öğrenciler ilgili lisans programına doğrudan geçiş sağlayabilmektedir.

Goldsmiths University of London Lisans Programları için Başvuru Şartları;

 • Goldsmiths University of London Lisans programlarına doğrudan giriş için Uluslararası Bakalorya ya da Üniversite tarafından tanınan bir hazırlık eğitiminin tamamlanmış olması gereklidir.
 • Öğrenci 4.5/80% lise mezuniyet belgesine sahipse doğrudan girme şansı olabilir. Buna ek olarak 2 yıllık ön lisans diplomasına sahip olan öğrenciler 3.5 ortalamaya sahip olmak koşuluyla doğrudan lisans programına giriş sağlayabilir. 
 • Dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.0 gereklidir.

Goldsmiths University of London Yüksek Lisans Programları için Başvuru Şartları;

 • Goldsmiths University of London Yüksek Lisans ve master programları için ilgili alanda lisans diplomasına sahip olmanız gerekmektedir. Eğitim almak istediğiniz alanda daha önce yaptığınız çalışmalar ve sektörel deneyimleriniz, kabul oranınızı arttıracaktır. 
 • Dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.5 gereklidir.

Goldsmiths University of London Pre-Master Programları için Başvuru Şartları;

 • Goldsmiths University of London Pre-Master Programları İçin IELTS 5.5 gereklidir. 
 • Goldsmiths, University of London tam 5 farklı Pre-master programı sunmaktadır.
 •  Pre-master programının amacı Goldsmiths University of London’da yüksek lisans veya master eğitimi almak isteyen öğrenicilerin hem dil seviyesi olarak, hem de akademik okuryazarlık olarak daha güçlü bir temele sahip olmalarını sağlamaktır. 
 • Bu programlar 1 yıllık programlardır.
 •  Tüm modülleri minimum %50 ile tamamlayan öğrenciler doğrudan arzu ettiği yüksek lisans ya da master programına geçiş sağlayabilir.

Goldsmiths Üniversitesi Popüler Bölümleri

Goldsmiths Üniversitesi, Londra'da yer alan ve çok yönlü bir eğitim sunan bir üniversitedir. Üniversitede popüler bölümler arasında, 

 • Psikoloji, 
 • Sanat ve Tasarım, 
 • Sosyal ve Beşerî Bilimler, 
 • Medya ve İletişim, 
 • Sosyoloji, 
 • Müzik
 • Sahne Sanatları 

bulunur. Ayrıca, sosyal politika ve ekonomi, tarih ve antropoloji ve kriminoloji gibi alanlarda da etkili bir eğitim sunan Goldsmiths University of London, kaliteli bir eğitim ve akademik başarı için çok fazla tercih edilen bir üniversitedir.

Goldsmiths University of London Clinical Psychology

Goldsmiths üniversitesinin en iyi olduğu alanlardan birisi de klinik psikoloji ve psikoloji alanıdır. Psikoloji alanında lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunulmaktadır. Goldsmiths University of London tarafından verilen psikoloji ve klinik psikoloji eğitimleri BritishPsychological Society (BPS) tarafından akredite edilmiştir. Eğitimler alanda ödüllü uzman akademisyen kadrosu tarafından verilmektedir. Goldsmiths University of London Clinical Psychology bölümü öğrencilerine hem teorik hem de pratik uygulamaları içeren bir eğitim sunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi ayrıca öğrencilerinin psikolojik danışmanlık ve terapi becerilerinin geliştirmeyi hedeflemektedir.

Goldsmiths University of London Art

Goldsmiths University of London dünyanın dört bir tarafından öğrenci çeken Art fakültesine sahiptir. Goldsmiths Üniversitesi sanat fakültesinde 4 adet lisans bölümü, 4 adet yüksek lisans ve master bölümü ve 1 adet doktora (PHD) bölümü bulunmaktadır. Goldsmiths University of London Art fakültesi dünyaca ünlü sanatçılar yetiştirmektedir. Dünyanın sanat başkentlerinden biri olarak kabul edilen Londra’da eşsiz bir eğitim almak için Goldsmiths University of London doğru adrestir.

Goldsmiths Üniversitesinin Lisans Bölümleri

Goldsmiths University of London 80’den fazla lisans bölümü sunmaktadır. Lisans eğitim süresi genellikle 3 yıl olup, toplam 6 sömestrden oluşmaktadır. Goldsmiths University of London da lisans eğitimi alan Türk öğrenciler mezuniyet sonrası 2 yıl boyunca İngiltere’de oturma ve çalışma iznine sahip olurlar. En çok tercih edilen Lisans Programları:

 • Media & Communications
 • Psychology with Clinical Psychology
 • Promotional Media: PR, Advertising and Branding
 • Fine Art
 • Anthropology & Media
 • Sociology
 • Anthropology
 • Drama & Theatre Arts
 • Psychology

Goldsmiths Üniversitesinin Yüksek Lisans, Master Bölümleri,

Üniversite 115 yıllık bir akademik mirası taşıyarak dünya çapında bilinen ve tanınan yüksek lisans programları sunmaktadır. Goldsmiths Üniversitesi 150’den fazla yüksek lisans bölümü barındırmaktadır. Bu programlar genellikle 1 sene olup bazı programlar 2 sene olabilmektedir.

 • Media & Communications
 • Digital Media
 • Promotional Media: Public Relations, Advertising & Marketing
 • Computational Arts
 • Social Anthropology
 • Forensic Psychology
 • LLM Law
 • Computer Games: Art & Design
 • Global Media & Politics
 • Global Political Economy

Goldsmiths Üniversitesinin Doktora (PHD) Bölümleri

The Complete University Guide League Tables 2022’ye göre Goldsmiths Üniversitesi İngiltere’nin en yoğun araştırma yapan 10 üniversitesinden birisidir. Üniversitenin,

 • Antropolgy, 
 • Art, 
 • Computer Science, 
 • Law, 
 • Psychology,
 • Sociology gibi birçok akademik alanda doktora programı bulunmaktadır.

İngiltere’de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret etmeniz size fayda sağlayacaktır.

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

Goldsmiths University Of London’ dan kabul almak için dil yeterliliği son derece önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

Goldsmiths Üniversitesinin Eğitim Fiyatları ve Burs Olanakları

Goldsmiths University Of London Eğitim Ücretleri

Lisans Programları

17.500 £ - 20.000 £ Arası

Yüksek Lisans Programları

15.000 £ - 20.000 £ Arası

Foundation-Hazırlık

15.000 £ - 16.000 £ Arası 

Öğrenciler üniversitede eğitim alırken bir yandan da çalışarak yaşam maliyetlerini ve eğitim ücretlerinin bir kısmını karşılamak isterlerse work and study seçenekleri için Global Vizyon Eğitim Danışmanları ile görüşebilirler.

Goldsmiths University of London Burs Olanakları; Başarılı öğrenciler için lisansta £5,000, yüksek lisansta £4,000 burs imkânı vardır.

Goldsmiths University of London Konaklama Seçenekleri ve Fiyatları

Goldsmiths Üniversitesi, öğrencilerine birçok konaklama seçeneği sunar. Üniversite tarafından sunulan konaklama seçenekleri arasında öğrenci yurtları, apartman daireleri ve özel evler bulunur. Konaklama fiyatları, seçilen konaklama türüne ve konumuna göre değişmektedir.

Goldsmiths Üniversitesi 1400’den fazla odaya sahip çeşitli yurtlara sahiptir. Yurtların bazıları kampüsün içinde bulunurken bazıları kampüse 5-20 dakika mesafededir. Goldsmiths Üniversitesine ait yurtlarda barınma seçenekleri yurttan yurda değişmekte olsa da genel olarak; oda içinde banyolar, her katta wifi, bisikletler için park alanları, çamaşırhaneler, masa tenisi alanları, çalışma odaları ve eşya sigortası standart olarak gelmektedir. Buna ek olarak yurt odalarını kullanan öğrencilerin elektrik, su ve ısınma faturaları haftalık yurt ücretine dahildir. Öğrenciler, kendilerine en uygun olan konaklama seçeneğini seçerek konforlu bir yaşam sürdürebilirler. 

Yurt fiyatları (1 Haftalık). 170 £- 360 £ arasında değişmektedir.

Goldsmiths Üniversitesi Başvuru Tarihleri

Goldsmiths Üniversitesi, yıllık olarak öğrenci kabulü yapar ve başvuru tarihleri genellikle eylül ayı içinde açılır. Başvuru tarihleri, bölüm ve programa göre değişebilir. Goldsmiths University of London Başvuru tarihleri genellikle 25 Ocağa kadar devam eder ve belirtilen tarihlere uygun olarak yapılan başvurular değerlendirmeye alınır. Kontenjanı dolmayan bölümlere haziran sonuna kadar başvuru yapılabilir. Başvuru için gereken belgeler için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Goldsmiths University of London İngiltere Öğrenci Vizesi Hakkında

Goldsmiths University of London eğitim almak için Türk öğrencilerin TIER 4 vizesi almaları gerekmektedir. TIER 4 vizesine sahip olan Türk öğrenciler mezun olduktan sonra bir yıl daha İngiltere'de kalabilmektedir. Türk öğrencilerin öğrenci vizesini uzatarak veya iş arama vizesine başvurarak İngiltere’de kalma sürelerini uzatmaları mümkündür. 

Vize hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım