Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Gisma Business School Germany

GISMA Business School Hakkında;

GISMA Business School, 1999 yılında Gerhard Schroeder'in desteğiyle Almanya'da kuruldu. GISMA Business School, bugün yönetim ve işletme alanlarında kaliteli eğitim veren Almanya ve Avrupa'nın önde gelen işletme okullarından biridir. Okulun programları, AMBA (The Association of MBAs), DBA (Doctorate of Business Administration) и MBM (Masters in Business and Management) dahil olmak üzere prestijli eğitim kuruluşları tarafından akredite edilmişti.

 

Okul, MBA dahil olmak üzere çeşitli alanlarda profesyonel yüksek lisans ve lisans programları sunmaktadır. Dersler, yalnızca en yüksek akademik derecelere ve verimli çalışma ve bilimsel faaliyetlerde uzun yıllara dayanan deneyime sahip yüksek nitelikli öğretmenler taraflardan yürütülmektedir. Okulun öğrencileri derslerde iş dünyasında başarı için gerekli olan değerli beceriler ve yetenekler kazanmaktadır. GISMA’da ayrıca kısa süreli eğitim programları ve dil kursları mevcuttur. Okulun öğrencileri çeşitli şirket ve kuruluşları ziyaret etmektedir, uzmanlarla ve başarılı iş adamlarıyla tanışmaktadır.

Neden GISMA Business School?

GISMA’nın Hannover, Hamburg, Londra ve Potsdam'da kampüsleri bulunmaktadır. GISMA Berlin-Potsdam, inovasyonların ve start-up'ların merkezi olan Think Kampüsü'nde bulunan yeni bir merkezdir.

Üniversitenin avantajları arasında şunları vurgulamakta fayda vardır:

·        GISMA İngiltere ve Fransa'daki üniversiteler ve işletme okullarıyla çift diploma almak imkanı sunmaktadır;

·        Okulun hazırlık kurslarının mevcudiyeti. Hazırlık programı bitirince, öğrenci bir lisans kursa otomatik geçmektedir;

·        Studienkolleg'e kabul için hazırlık programın mevcudiyeti;

·        AMBA akreditasyonu;

·        Dersler İngiliz dilde verilmektedir.

GISMA Business School, yönetim, işletme, dijital teknolojiler alanında eğitim konusunda uzmanlaşmıştı. Okulda eğitim İngilizce olarak gerçekleşmektedir ve dileyenler için ücretsiz Almanca kursları mevcuttur.


GISMA Business School Dünya Başarıları;

 

GISMA Business School, 2013 yılından beri Global Üniversite Sistemlerinin (GUS) bir parçasıdır.

Top Global Rankings'e göre- GISMA, 2017'de The Economist tarafından Dünya'da ilk 20. sırada yer aldı.

2019 yılında GISMA, The America Economia sıralama listesinde 18. sırada yer aldı.

 

GISMA Business School Öğrenci sayıları;

GISMA Business School’da yüzlerce öğrenci eğitim görmektedir ve bunların %30 40’tan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencidir.

Okulun çok kültürlü ortamı, öğrencilerin kendilerini kültürel olarak zenginleştirmelerine ve yeni arkadaşlar edinmelerine olanak tanıtmaktadır. GISMA Business School’da öğretmenlerin öğrencilere oranı 20'ye 3'dur.

 

 

GISMA Business School Mezun olan Ünlüler;


Utz Claassen – Alman yönetici ve yönetim danışmanı,

Abigail Spanberger – Virginia'daki Temsilciler Meclisi, ABD.


GISMA Business School Sosyal Olanakları; 

GISMA öğrencilerin ders dışı programı eğlenceyle, eğitim konusunda toplantılarla, gösterilerle, partilerle ve her türlü etkinliklerle doludur.

Okulun kampüsünde ve çevresinde hızlı kablosuz internet mevcuttur. İnternete ek olarak, öğrenciler üniversite kütüphaneleri ziyaret ederek çalışma için birçok bilgi toplanabilmektelerdir.

Eğitim süresince öğrenciler çeşitli eğlence aktivitelerine ve gezilere katılmaktadır. Almanya'nın başkenti ve Avrupa Birliği'nin en büyük ikinci şehri olan Berlin, zengin eğlence fırsatlarına sahiptir. Öğrenciler şehri yürüyerek veya toplu taşıma araçlarıyla keşfetmektedir, tarihi yerleri ve mimari anıtları ziyaret etmektedir.

Devamını Oku

GISMA Business School Şehir ve Bölge Hakkında;

GISMA Business School’un ana kampüsü, ülkenin ana iş merkezlerinden biri olan Hannover'de bulunmaktadır. Öğrenciler için değerli kariyer fırsatları açan en büyük şirketler Hannover'de yer almaktadır. Okulun kampüsü modern ekipmanlarla donatılmıştır ve Laine Nehri yakınında yer almaktadır. Kampüsün yakınında toplu taşıma durakları ve Steintor metro istasyonu vardır ve şehrin ana tren istasyonu sadece 10-15 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler buradan Berlin'e trenle 1 saat 45 dakikada, Hamburg'a trenle 1,5 saatte ve Köln'e trenle 2,5 saatte seyahat edebilmektedir.

GISMA okulunun diğer kampüsü Berlin’de yer almaktadır. Berlin, Avrupa Birliği'nin en büyük ikinci şehri ve Avrupa'nın iş merkezlerinden biri olup, mezunlar ve genç profesyoneller için pek çok iş fırsatı sunmaktadır. Berlin'de uluslararası şirketlerin ofisleri bulunmaktadır ve girişimcilik hızla gelişmektedir. Bu şehir mimarisi, çok sayıda bahçe ve park ve dinlenme fırsatları ile etkileyicidir. Berlin'de çok sayıda restoran, kafe, bar, konser alanları, kulübü, tiyatro ve müze yer almaktadır. GISMA Okulu’nun kampüsü, şehir merkezinde, toplu taşıma duraklarına yakın, şehrin herhangi bir yerine ulaşımın kolay olduğu bir konumdadır.  Kampüse yakın olan turistik yerleri aşağıda gibidir:

·        The Brandenburg Gate

·        Reichstag

·        Berlin Wall

·        Potsdamer Platz

·        Tiergarten.

 

GISMA Business School Türk Öğrenciler için başvuru koşulları;

Türk Öğrenciler için giriş kriterleri;

Türk öğrencilerin GISMA Okulu’nun Lisans programlarına başlamak için IELTS en az 6.0 veya TOEFL IBT 94 olmalıdır. IB Diplomaya sahip olan Türk öğrenciler direk Lisans programa başlamaktadır.

 

Türk öğrenciler Yüksek Lisans programları için; 4 yıllık bir üniversite mezun olan öğrenciler GISMA Okuluna başvuru yapabilmektedir. IELTS 6.0 veya TOEFL IBT 94 olarak istenmektedir.

 

GISMA Business School Başvuru Tarihleri;

 

Türk öğrenciler GISMA Business School'a Bahar Dönemleri için: 15 Ocak, Güz Dönemleri için: 15 Temmuz’da başvuru yapmalılar.

Üniversitenin başvur tarihler hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlaka Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçmeye tavsiye ediyoruz.

 

GISMA Business School Almanya Öğrenci Vizesi Başvurusu;

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımıza iletişime geçebilirsiniz.

 

GISMA Business School Lisans ve Yüksek Lisans Popüler Bölümleri;

GISMA Business School, aşağıdaki gibi Lisans programlarını sunmaktadır:

 

BSc Data Science, AI and Digital Business

BSc International Business Management

Bachelor of Arts (Hons) Business Management

Bachelor of Science (Hons) Digital Business Management

BA (Hons) Business Management (Marketing)

BSc (Hons) International Business Management

BSc (Hons) Digital Marketing

 

Yüksek Lisans sunulan programları:

 

MSc Leadership for Digital Transformation

MSc International Business Management

Global MBA

MSc International Agribusiness

MSc Data Science, AI, and Digital Business

МВА

Manager D’Affaires Internationales/MSc Management in International Business

MSc in Innovation, Strategy and Entrepreneurship

MSc Marketing Management

 

GISMA Business School İş Olanakları;

 

Okulun Kariyer ve Girişimcilik Merkezi bulunmaktadır. Kariyer Merkezi öğrencilerin mesleki becerileri geliştirmelere, iş bağlantıları kurmalara ve iş aramalara yardımcı olmaktadır,

GISMA Business School, öğrencilerin ve mezunların kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Okul, ortak ağını düzenli olarak genişletmektedir ve mevcut işverenlerle bağlarını güçlendirmektedir. GISMA okulu öğrencilere mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik tematik eğitimleri vermektedir. Eğitimlerin arasında Kişilik Pazarlaması, İş Arama ve Özgeçmiş Yazma, İletişim ve Sunum Becerileri, Etkili Karar Verme, Çatışma Yönetimi, Liderlik gibi konular bulunmaktadır. Okul, öğrencilerin uluslararası şirketlerdeki gerçek çalışma ortamı hakkında fikir edindiği önde gelen şirketlere ziyaretler organize etmektedir.

Almanya’da eğitimi alan öğrenciler okurken çalışma hakkına sahiptir. Öğrenciler haftada 10-20 saat çalışabilir. Bunun yanı sıra Almanya’da eğitimi alıp, mezun olan öğrenciler bu ülkede 1 yıl çalışma iznine de sahiptir. 

GISMA Business School Fiyatları ve Burs Olanakları;

Lisans Programları; 10.000 – 13.000 Euro arası

Yüksek Lisans Programları; 10.000 – 17.000 Euro arası

MBA; 18.000 Euro


Burs Olanakları;

GISMA Business School’da burs imkanları çok fazladır. Okul başarılı öğrencileri desteklemektedir. Bu sebeple GISMA Business School’da Yüksek Lisans veya Lisans eğitimi alırken burs hakkı kazanmak mümkündür. Üniversitenin bursları hakkında detayları öğrenmek için mutlaka Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmelerini öneririz.

GISMA Business School Konaklama Seçenekleri ve Fiyatları;

GISMA Business School'un öğrenci konaklaması için kendi yurtları bulunmamaktadır, ancak okulun çeşitli emlakçı ortaklıkları vardır. Okul öğrencilere doğru konaklama seçeneğini bulmana yardımcı olacak hizmetler sunmaktadır. Kalacak yerin zamanında bulunabilmesi için, öğrencinin mümkün olan en kısa sürede (tercihen vize aldıktan hemen sonra) konaklamayla ilgilenmesi gerekmektedir. Öğrenciler daire, stüdyo veya evde bir oda kirala bilmektedir. Hem şehir merkezinde hem de diğer bölgelerde, her öğrencinin doğru olanı seçebilmesi için okulun yeterli konut seçenek bulunmaktadır.


Konaklamaların aylık fiyatlar 500 Euro’dan başlamaktadır. Konaklama fiyatları konaklama yerin tipine göre değişmektedir.Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım