Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Georgian College ILAC Kanada

Georgian College ILAC Kanada

Georgian College ve ILAC’ın partnerliğinde oluşturulan bu program iki köklü kurumun güvencesinde eğitim almayı sağlar. Georgian College’ın lise sonrası eğitimdeki deneyimi ve harika reputasyonu, ILAC’ın Kanada dil okulları arasındaki değişmez liderliğiyle birleşince ortaya oldukça güçlü bir iş birliği çıkmaktadır. 

Kanada’da sertifika programlarına katılmak isteyenlerin kesinlikle incelemesi gerekenlerden olan Georgian @Ilac College açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla dikkat çeker. 

Toronto’nun en popüler kolejlerinden olan Georgian College ve Kanada’nın en iyi dil okulu olan Ilac dil okulunun iş birliğinden doğan sertifika ve diploma programları dil yeterliliği olmayanlar için oldukça caziptir. Georgian@Ilac sertifika ve diploma programları dil yeterliliği olmayan öğrencilerine 12 hafta ücretsiz İngilizce kursu vermektedir. Bu kampanyaların şartları ve süreleri değişebilir. Bu sebeple en doğru bilgiyi almak için Global Vizyon ile irtibata geçebilirsiniz.  

Georgian@Ilac Kanada her yıl uluslararası öğrencilerin daha fazla ilgisini çekmektedir. Alanında uzman ve sektörde tanınan isimlerin eğitim verdiği Georgian@Ilac’ın co-op programlarında öğrenciler çalışma imkânı bulmaktadır. Öğrenciler Georgian @Ilac sertifika programları süresince haftada 20 saatlik part-time işlerde çalışabilir. Öğrenciler mezun olduktan sonra ise Kanada devletinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde ülkede oturmaya ve çalışmaya devam etme hakkı kazanır. Bu hak bir yıllık programlarda mezuniyet sonrası bir yıl, iki yıllık programlarda mezuniyet sonrası 3 yıldır. 

Yurtdışı sertifika programları öğrencilerin hayatlarındaki dönüm noktası olmaktadır. Ve özellikle Kanada’da sertifika programlarına katılmak, özgür ve yaşam standartları yüksek bir ülkede eğitim almak öğrencilerin vizyonel gelişimini de sağlayacaktır.


Georgian College ILAC Toronto Sertifika ve Diploma Programları:Georgian @Ilac son dönemde uluslararası öğrenciler arasında popülerleşen okullardandır. Ödüllü iki okulun yaptığı güç birliğinden doğan Georgian @Ilac sertifika ve diploma programları öğrencilere kaliteli ve güvenilir bir eğitim sunmaktadır. 


Georgian @Ilac Business, Global Business Management ve Project Management alanlarında açtığı eğitimlerle dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Okul; alanında uzman isimlerden oluşan akademik kadrosuyla öğrencilerinin iş hayatında ihtiyaç duyacakları pratik bilgileri onlara kazandırır. İş hayatının istek ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan müfredatı ve deneyime önem veren eğitim anlayışıyla Georgian @Ilac öğrencilerin sektöre güçlü bir giriş yapmasını sağlayacaktır. 


Georgian College at ILAC Programlarının Avantajları Nelerdir?

Georgian College ILAC ile hem lise hem de lisans mezuniyetiniz sonrasında eğitim alabilirsiniz. 1 yıllık bir programdan mezun olduktan sonra Kanada’da 1 yıl daha oturum ve çalışma hakkı alabilirsiniz. 2 yıllık bir programdan mezun olduktan sonra 3 yıla kadar oturum ve çalışma izni hakkına sahip olabilirsiniz.
Ayrıca İngilizce düzeyi yeterli olmayan öğrenciler için de ILAC International Language Academy of Canada bünyesinde 12 haftalık ücretsiz online ILAC KISS dil eğitim desteği verilmektedir.

Georgian College ILAC Kanada Programa Kimler Katılmalıdır

Kanada Georgian College Ilac sertifika ve diploma programlarına lise mezunu olup meslek sahibi olmak isteyenler, lisans diploması olup mesleğinde uzmanlaşmak isteyenler katılabilir. Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarını dünya çapında bilinen bir eğitim kurumunda kaliteli bir eğitim almak isteyenler tercih etmelidir. 

İş dünyasının ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabilecek donanıma sahip olmanın yanı sıra sektöründe fark yaratacak bilgi birikimine sahip olmak isteyenler Georgian @Ilac’ı tercih etmelidir. Okul verdiği kaliteli eğitim ve sektörün önde gelenlerinin hazırladığı müfredatlar ile iş dünyasına iyi yetişmiş bireyler kazandırmayı amaçlamaktadır. Georgian College Ilac’a Kanada’da çalışma ve oturum hakkı kazanmak isteyenler tercih edebilir. Okul öğrencilerine eğitim döneminde verdiği çalışma hakkının yanı sıra mezuniyetin ardından da Kanada’da oturum ve çalışma izni kazandırmaktadır. Georgian @Ilac’ta 1 yıllık eğitim alanlar mezuniyetlerinin ardından 1 yıllık oturum ve çalışma izni kazanır. Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarına 2 yıl süreyle devam edenler mezuniyetlerinin ardından 3 yıl oturum ve çalışma izni kazanır. 

Georgian@ILAC Programlarına Kimler Katılabilir?

Georgian@ILAC diploma programlarına;

-        Lise veya 2 yıllık üniversite mezunu

-        18 yaşından büyük

-        IELTS 6.0 düzeyinde İngilizce dil bilgisi olan (TOEFL, PTE gibi sınavlar da geçerlidir)

Georgian@ILAC Graduate certificate programlarına;

-        4 yıllık üniversite mezunu

-        IELTS 6.5 düzeyinde İngilizce dil bilgisi olan (TOEFL, PTE gibi sınavlar da geçerlidir)

Georgian@ILAC Programlarına Başvuru için Gereken Evraklar Nelerdir?

-        Diploma

-        Transkript

-        CV

-        İngilizce Yeterlilik Belgeleri


Devamını Oku

Neden Georgian College ILAC Kanada?

Georgian College Ilac; Georgian College’un ve Ilac dil okulunun kaliteli eğitim anlayışlarının bir araya geldiği kaliteli yurtdışı sertifika programlarındandır. Georgian @Ilac yurtdışında sertifika programlarına katılmak isteyen fakat dil sıkıntısı olanlar için en cazip okullardan biridir. Georgian @Ilac sertifika programlarına kayıt yaptıranlar ve İngilizce yeterliliği olmayanlar okulun 12 haftalık ücretsiz dil okulu fırsatından yararlanabilir. Kısa sürede İngilizce konusunda önemli bir mesafe kat eden öğrenciler sertifika ve diploma programlarına başlamaya hazır hale gelir. 

Georgian @Ilac’da öğrencilerin bireysel, psikolojik ya da okulla ilgili sorunlarını çözmek için oluşturduğu sistemler ve departmanlar bulunmaktadır. Pek çok okul görevlisi öğrencilerin sıkıntılarını çözmek ve onlara destek olmak için hazır bulunmaktadır. Öğrenciler bu destek duygusu sayesinde hızlı bir şekilde yeni hayatlarına adapte olmaktadır. 


Georgian College ILAC Toronto Programları ve Bursları

Georgian ILAC College Programları

Georgian@ILAC bünyesinde hem lise hem de üniversite mezunlarının katılabileceği ondan fazla program bulunmaktadır. Programların detaylarını aşağıda okuyabilir, program ücretlerini de açıklamaların sonunda bulunan tablodan görebilirsiniz.

Diploma Programları

Business Diploma

Öğrenciler Business Diploma programında insan ve süreç yönetimi odaklı olarak işletmenin temellerini öğrenirler. Ekonomi, muhasebe, pazarlama ve insan kaynakları dersleri ile gelecekteki kariyer ve eğitimleri için temeller oluştururlar. İnsan ve süreç yönetimi eğitimi alan öğrenciler mezuniyetleri sonrasında bu alanlarda kariyerlerine başlayabilir veya Graduate certificate programları ile eğitimlerine bir üst seviyede devam edebilirler.

Business Diploma with Co-Op

Business diploma programının co-op dönemi ile birleştirilmiş halidir. Öğrenciler 4 dönemlik eğitimlerinin son döneminde co-op dediğimiz çalışma dönemine başlarlar.

Computer Programming Diploma

Yazılım, web geliştirme ve tasarım alanları üzerine odaklanan bu programda öğrenciler Arduino, ASP.NET, C#, Java, JavaScript, HTML/CSS, PHP ve Swift gibi yazılım dilleri ile bilgisayar programcılığı eğitimi alırlar. Öğrenciler bilgisayar ve telefon için olan yazılım sistemlerini öğrenerek problem çözme, sorun giderme ve sistem geliştirme konularında deneyim kazanırlar.

Computer Systems Technician-Networking Diploma with Co-Op

Bu programda öğrenciler sistem geliştirme, ağ oluşturma, Cloud ve güvenlik alanlarında eğitim alırlar. Resmi bir Cisco Networking Academy partneri olarak, sertifikalı eğitimciler tarafından endüstriye hazırlanırlar. 4 dönemden oluşan bu programda da öğrenciler son dönemleri olan co-op döneminde öğrendikleri bilgileri sektörde pratiğe dökerler.

Office Administration-Health Services

Öğrenciler bu programda sağlık alanında yönetim becerilerini en başarılı şekilde nasıl kullanabileceklerini öğrenirler. Öğrenciler tıbbi belge üretimi, tıbbi terminoloji, tıbbi teknoloji, insan anatomisi ve tıbbi etik gibi konularda eğitim alarak iş ve hasta yönetiminin gerekliliklerini öğrenir. Ayrıca Electronic Medical Records (EMR) sistemi ile tanıştırılan öğrenciler tıbbi bilgi yönetim sistemlerine de hakim olmuş olurlar. 

Georgian ILAC College Graduate Certificate Programları

Business Management Certificate

Bu programdan mezun olan öğrenciler gelecekteki kariyerlerine kullanmak üzere araştırma, analiz ve yönetim gibi işletme alanında değerli birçok konuda donanım kazanmış olacaklar.

Global Business Management Certificate

Global Business Management Programı, öğrencilerini birçok farklı eğitim ve kariyer geçmişi ile gelen yerel ve uluslararası çalışanlarını yönetebilme becerilerini geliştirmeleri için hazırlanmıştır. Öğrencilerin insan ve finansal kaynak yönetimi için gerekli olan becerileri kazanmalarına yardımcı olur. İlk yılında bu konuların temellerini atan programın ikinci yılı ise öğrenilen bu temel bilgiler kullanılarak daha derin bir eğitim sunmaktadır. Bu program öğrencilerde kültürel olarak çeşitli ortamlarda takım olarak çalışmayı ve liderlik becerilerini arttırmaya yardımcı olur.

Human Resources Management Certificate with Co-Op

İnsan kaynakları yönetimi sertifika programı öğrencilerini insan yönetimi konusunda uzmanlaştırmak için hazırlanmıştır. Daha iyi bir işçi-işveren ilişkisini daha iyi öğrenmelerini sağlayan bu programın son dönemi olan co-op döneminde de öğrenciler programdan kazandıkları bilgileri pratiğe dökmektedir.

**Human Resources Managament Certificate Programına başvuru yapmak isteyen öğrencilerin başvurmadan önce bir essay yazmaları gerekmektedir.

Marketing Management Certificate

Pazarlama yönetimi sertifika programı ile öğrenciler şirketler arasındaki ilişkileri nasıl daha profesyonel bir şekilde yöneteceklerini öğrenmektedirler. Analitik ve yaratıcı çözümler kullanan öğrenciler reklamcılık, tanıtım, halkla ilişkiler, pazarlama yönetimi gibi alanların temellerini atarlar. Mezun olan öğrenciler yerel, uluslararası ve online pazarlarda kariyerlerine başlayabilirler.

Project Management Certificate

Proje yönetimi sertifika programı ile öğrenciler sektörde yeni oluşan alanların başarıya ulaşması için gerekli olan becerileri öğrenirler. Öğrenciler liderlik, işletme, stratejik yönetim ve teknik yönetim gibi alanlarda uzmanlaşarak kariyerlerine katkı sağlarlar.

Supply Chain Management-Global Certificate

Dünyanın iş gücü noktasında en çok ihtiyaç duyduğu tedarik zinciri yönetimi alanında eğitim alan öğrenciler lojistik, sorun giderme, uluslararası ve yerel ticaret hakkında uzmanlaşarak gelecekteki kariyerlerine katkı sağlarlar. 

Georgian ILAC College Program Ücretleri ve Süreleri

Program ücretleri 1 yıllık programlar için toplam 1 yıl, 2 yıllık programlar için de toplam 2 yıllık ücretlerdir. 1 yıllık programları için 4000 CAD, 2 yıllık programlar için 8000 CAD burs imkanı bulunmaktadır.

Ücretler yaklaşık eğitim maliyeti olarak belirtilir ve değişiklikler olabilmektedir. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak, sizlere en uygun programı belirlemek ve kontenjanları yakalamak için mutlaka uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

 

Program Adı

Program Süresi

Ücret

(Program toplam ücreti)

Başlangıç Tarihleri

Diploma Programları

Business

2 yıl

$32,469 CAD

Programların yıl içerisinde 3 başlangıç tarihi bulunmaktadır:

-Ocak

-Mayıs

-Eylül

Business Co-op

2 yıl

 

Computer Programming Co-op

2 yıl

$32,861 CAD

Computer Systems Technician-Networking Co-op

2 yıl

$32,781 CAD

Office Administraton Health Services

2 yıl

$33,037 CAD

Graduate Certificate Programları

Business Management

1 yıl

$17,444 CAD

Global Business Management

2 yıl

$36,519 CAD

Human Resources Management Co-op

1 yıl

$17,874 CAD

Marketing Management

1 yıl

$17,444 CAD

Project Management

1 yıl

$17,444 CAD

Supply Chain Management

1 yıl

$17,444 CAD

 

Georgian@ILAC’dan 8000 CAD’e Kadar Burs İmkânı!

Georgian ILAC yıllık eğitim ücretleri 18,000 Kanada Doları civarıdır. Bu yıl içerisinde eğitimlerine başlayacak öğrencilere 8000 Kanada dolarına kadar burs imkânı sunuyor! 1 yıllık programlar için 4000 CAD, 2 yıllık programlar için ise 8000 CAD burs imkanı bulunuyor. Burslardan faydalanmak isteyen öğrencilerin 2024 yılı içerisinde kayıtlarını yaptırmaları ve okul depozitolarını ödemeleri gerekmektedir.

Devamını Oku

Georgian College ILAC Kanada Nerede?

Georgian @Ilac sertifika programları Toronto şehir merkezinde bulunan bir kampüste verilmektedir. Kampüs öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahiptir. Öğrencilerin boş vakitlerini keyifli bir şekilde değerlendirmesi için de aktivete alanları mevcuttur. 

Kanada’nın iş dünyasının kalbinin attığı şehir olan Toronto’da öğrenciler farklı kültürlerle tanışabilir, farklı fikirleri görebilir ve çeşitli imkanlara kolaylıkla ulaşabilir. 


Georgian ILAC College Toronto öğrenci vizesi


Yukarıdaki Ülkelere Eğitim Vizesi almak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Şartları yerine getiren kişilere büyük olasılıkla vize verilir.
Vizede Ana Şartları Nelerdir?
• Tercihen 4 yıllık bir üniversite öğrencisi olmak yada mezun olmak
• Mezun olanların bir iyi kariyer geçmişi ve/ya iyi bir kariyer planı olması gerekir.
• Yeni lise mezunları yada 2 yıllık okullardan mezun olanlar değerlendirilir. Ancak mezuniyet sonrası uzun bir kariyer boşluğu vermemiş olmamaları gerekir.
• Yukarıdaki şartları yerine getirenler eğer kendilerinin ya da ailelerinin banka hesabında gitmek istedikleri ülkenin istediği miktarlarda nakit para bulunduruyor ise vizelerini rahatlıkla alabilirler.

Yukarıdaki 4 temel şartı yerine getirenlerin yapması gereken sadece vize için diğer evrakları Global Vizyon Vize Birimi ile birlikte hazırlamak ve dosyayı hazır hale getirmektir. Global Vizyon Vize Departmanı 25 yıllık deneyime sahiptir ve her bir öğrencisi için özel olarak vize
başvuru dosyalarını hazırlamaktadır.

.

Devamını Oku
Georgian College ILAC Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarına katılmayı çok istiyordum. Ben de bütçe konusunda sıkıntı yaşayanlardanım. Bu sebeple Georgian @Ilac sertifika program ücretlerini görünce bu okulu tercih ettim. Doğru bir karar verdiğimi derslere girdikçe anlıyorum. 

Gülbahar Erdinç öğrenci
Georgian College ILAC Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarını inceledikten sonra Georgisn @Ilac’ı tercih etmek istedim. Georgian College’ın ve Ilac’ın güç birliğinin daha iyi bir eğitim almamı sağlayacağını düşündüm. Bu okulda eğitim aldığım için mutluyum. Deniz Derme öğrenci
Georgian College ILAC Kanada Öğrenci Yorumları

Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarına katıldım. Bu okulu tercih etmemdeki sebep okulun ücretsiz dil kursu imkânı sunmasıydı. Hem aldığım İngilizce eğitiminden hem de sertifika eğitiminden çok memnunum. Asya Soylu öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım