Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Georgia Institute of Technology

Georgia Institute of Technology – Georgia Teknoloji Enstitüsü

Amerika’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi sayılan ve Georgia Tech olarak da bilinen Georgia Teknoloji Enstitüsü, mühendislik, bilgisayar, işletme, tasarım ve sosyal bilimler gibi alanlarda 25.000'den fazla lisans ve yüksek lisans öğrencisine teknoloji odaklı bir eğitim sunuyor. Araştırma bütçesi yaklaşık 1 milyar doları bulan Georgia Institute of Technology, yaptığı araştırmaları teknoloji transferiyle dünyaya taşırken, öğrencilerden startup şirketlerine kadar çeşitli paydaşlarına fayda sağlamak için bir inovasyon ekosistemi oluşturuyor. Georgia Teknoloji Enstitüsü'nde, toplum hizmeti projelerine katılmaya ve pratik beceriler geliştirmeye teşvik eden mesleki eğitimler de sunuluyor. Kariyer Keşfi ve Gelişimi Merkezi, ülkedeki en iyi üniversite kariyer destek ofislerinden biri olarak kabul ediliyor. 1885 yılında kurulduğunda yalnızca makine mühendisliği bölümü bulunan Georgia Teknoloji Enstitüsü, bugün teknoloji odaklı 6 koleji ve 28 fakültesiyle Atlanta’nın merkezinde yer alıyor.

The Georgia Institute of Technology Yoğun İngilizce Programı akademik, profesyonel ve sosyal amaçlar için sıkı bir İngilizce Yabancı Dil kursu sunar. Program yılda sekiz haftalık beş dönemden oluşur. Öğrenciler programda 20 saatlik temel eğitim alırlar ve her dönem de sunulan seçmeli derslere kayıt yaptırabilirler. Sınıf çalışmalarına ek olarak öğrenciler, tam zamanlı öğrenci rehberleri tarafından planlanan birçok aktiviteye katılabilirler.

Programa katılan öğrenciler birçok olanaktan faydalanabilirler. Öğrenci rehberi konaklama konusunda yardımcı olur ve öğrenciler kampüste bulunan birinci sınıf atletizm merkezi, öğrenci sağlık merkezi ve kütüphane gibi birçok olanağa erişebilirler. The Language Institute öğrencilerin ücretsiz mail ve Internet erişimine sahip olabilecekleri iki adet bilgisayar laboratuarına ve bir multimedya laboratuara sahiptir.

The Georgia Institute of Technology ABD’de en üst sıralarda bulunan bir devlet üniversitesidir. Okul, Georgia’nın başkenti olan ve aynı zamanda Güney Doğu’nun ticari, mali ve ulaşım merkezi olan Atlanta’da bulunmaktadır. 4 milyonun üzerindeki nüfusu bir metropol olan Atlanta, düşük yaşam masrafları, kültürel aktiviteleri, Güney misafirperverliği ve ılık havası ile çalışmak ve okumak için ideal bir yerdir.

Devamını Oku

Georgia Teknoloji Enstitüsü başvuru zamanı

Georgia Teknoloji Enstitüsü’ne erken kayıt için son başvuru tarihi 15 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 6 Ocak.

Okulun Sunduğu İmkanlar:

160 hektarlık kampüsünde 100’den fazla öğrenci kulübüne sahip Georgia Institute of Technology’de yeni fikirler bulmak ve işbirliği yapmak için öğrenciler tarafından yönetilen ve 24 saat açık olan Invention Studio da bulunuyor.

Georgia Teknoloji Enstitüsü bölümleri

Architecture

History, Philosophy & Theology

Languages, Literature & Linguistics

Art, Performing Arts & Design

Archaeology

Agriculture & Forestry

Biological Sciences

Veterinary Science

Sport Science

Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences

Chemistry

Mathematics & Statistics

Physics & Astronomy

Electrical & Electronic Engineering

Civil Engineering

Chemical Engineering

Mechanical & Aerospace Engineering

General Engineering

Economics & Econometrics

Accounting & Finance

Business & Management

Psychology

Geography

Communication & Media Studies

Sociology

Politics & International Studies
Computer Science

Lokasyon

Georgia Teknoloji Enstitüsü Atlanta’nın merkezinde konumlanmıştır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım