Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Georgetown University

Georgetown University - Georgetown Üniversitesi

Amerika'nın başkentinde, tarih kokan bir mahallede yer alan Georgetown Üniversitesi, başta siyaset, uluslararası ilişkiler, hukuk, tıp, işletme olmak üzere 10 okuluyla, küresel bakış açısıyla hazırlanmış titiz akademik programlar sunuyor. Georgetown University ayrıca entelektüel, profesyonel ve kişisel olarak sorumluluk sahibi dünya liderleri yaratma konusunda da ün sahibi.1789 yılında kurulan Georgetown University, öğrenci seçimi konusunda titiz, başvuranların %14'ünü kabul ediyor.

Georgetown Üniversitesi başvuru zamanı

Georgetown University’ye katılabilmek için erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için ise son başvuru tarihi 10 Ocak.

Georgetown Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler

Eski ABD Başkanları Bill Clinton ve Lyndon Baines Johnson, Kolombiya Devlet Başkanı Ivan Duque Marques, Lübnan Başbakanı Saad Hariri, İspanya Kralı VI. Felipe, Aktör Bradley Cooper, Warner Bros CEO'su Ann Sarnoff.

Lokasyon

Georgetown Üniversitesi Washington’da yer almaktadır.

Üniversitenin Başarıları

 • Mezunları arasında pek çok siyasetçinin bulunduğu Georgetown University, özellikle siyaset ve uluslararası çalışmalar bölümleriyle ünlü ve dünyanın en iyi 20 üniversitesi arasındadır.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Georgetown Üniversitesi, SAT sınavının yalnızca Verbal ve Math bölümlerini dikkate alıyor. SAT sınavının seçmeli Writing bölümünü dikkate almıyor.

 • Georgetown Üniversitesi’nin kabul komitesi, SAT sınavını birden fazla kez alan öğrencilerin, sahip oldukları en yüksek Verbal ve en yüksek Math skorlarını dikkate alıyor.

 • Georgetown University, ACT sınavının yalnızca English, Math, Reading ve Science bölümlerini dikkate alıyor. ACT sınavının seçmeli Writing bölümünü dikkate almıyor.

 • Kabul komitesi, ACT sınavını birden fazla kez alan öğrencilerin değerlendirilmesinde en yüksek bileşik puanı dikkate alıyor.

Okulun Sunduğu İmkanlar

Başkent Washington’da olabilmenin bütün avantajlarına sahip Georgetown Üniversitesi, hem kampüs içindeki tiyatro, dans etkinlikleri ve sanat galerileriyle hem de kampüs dışındaki müze ve kültürel simgelere yakınlığıyla sosyal hayat konusunda sayısız olanaklar sunuyor. Üniversite, içerisinde Students of Georgetown adıyla bilinen ülkenin en büyük öğrenci işletmesine, sürekli devam eden en eski öğrenci tiyatro topluluğuna ve en eski Tartışma Kulübü’ne sahip. Georgetown Üniversitesi’nin kampüsü 42 hektarlık, kompakt bir alana yayılsa da içerisinde 54 bina bulunduruyor.

Georgetown Üniversitesi'ndeki bölümleri

Business and Economics

English and Comparative Literature

Government, Politics and Policy History

International Affairs

Language and Linguistics 

Law

Liberal and Professional Studies

Mathematics and Computer Science

Medicine, Nursing and Health Sciences

Philosophy, Ethics and Theology

Regional and Ethnic Studies

Sciences

Social Sciences

Visual and Performing Arts
Film Studies

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım