Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

FLS | Fisher College Boston

FLS | Fisher College Boston

Boston şehrinde bulunan Fisher College, ünlü Boston Common Public Park’ta bulunmaktadır. Goverment Center, The Fredom Trail, Charles River ‘a 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. Harvard Square, MIT ve Fenway Park’ına otobüs ile 10 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler isteğe bağlı Akademik, Yoğun, Executive Business, Genel, Tatil İngilizcesi programlarına kayıt olabilir; ek olarak TOEFL, IELTS, GRE, GMAT gibi sınav hazırlık dersleri alabilirler. Sınıflar öğrencilerin seviyelerine göre belirlenir. Haftalık dersler programa göre 24 ile 36 ders arasında değişir.

Eğitim Programları

Aile Yaz Okulu

Bu programa aileler çocukları ile katılır. Çocuklar dil eğitimi alırken aileler de dilerlerse dil eğitimi derslerine katılabilir ya da bu zamanı bulundukları şehri keşfederek gezi yada alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Çocukları ile de ortak zaman geçirebilirler.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 15+ 

Dersler haftalık 15 / 30 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler, aile yanında tek ya da iki kişilik odalarda konaklarlar.

Aktiviteler

Intenational dinner, converstion club, film gecesi, bowling 

Geziler: Harvard turu, Fenway Park, New York şehir turu, Six Flags Amusement Park.

Lokasyon

Okul Boston şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 4 Haziran – 27 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım