Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Eurasia Institute Berlin

Eurasia Institute Berlin

Almanya Berlin şehrinde tek merkezli olan okul özellikle Almanya Üniversitelerine hazırlık ve yerleştirme konusunda çok cazip program ve olanaklar sunmaktadır.

 

Bu programlar içerisinde:

-        Genel Almanca

-        İş Almancası

-        Akademik ve sınava hazırlık Almanca kursları

-        Yaz okulları

-        Üniversite yerleştirme servisi 

 

Okulun en göze çarpan programlarından birkaçı;

-        Super Intensive German Language Course             

-        Super Intensive German Language Course    

 

Özellikle  EurAsia Berlin Premium kurslarına katılan öğrenciye okul tarafından üniversite yerleştirme garantisi veriliyor ve Almanca’yı yeterli seviyeye gelene kadar öğretme garantisi veriyor. Standart programda başarısız olması durumunda ekstra ücret ödemek durumunda kalacaktır.

 

Öğrenci yukarıdaki programlardan herhangi birini başarıyla tamamladıktan sonra direkt olarak üniversiteye başlayabilir ya da 1 yıl ya da 2 yıl hazırlık (Stuienkolleg) aldıktan sonra üniversitelere geçiş yapabilir.

 

Bu programlara özellikle Almanya’da lisans ya da lisansüstü eğitim almak isteyen öğrenci transkript ve başvuru formunu okula gönderdikten sonra okul Eurasia kabul belgesiyle beraber üniversitelerden şartlı kabul göndermektedir. Partner olarak çalıştığı bazı üniversitelerden şartlı kabulu rahatlıkla gönderebilmektedir.

 

Devamını Oku

Eurasia Institute ile Almanya’da Üniversite Eğitimi

Almanya’da üniversitelerine yerleşim diğer ülkelerle kıyaslandığında biraz daha karmaşık görünebilmektedir. Ancak temel mantık üniversite öncesi 13 yıllık eğitimi tamamladıktan sonra direk üniversiteye girilebilmektedir. Bunun sebebi de Almanya’da 12 yıllık lise eğitimi ve 1 yıllık Abitur (bitirme yılı) yılına denk gelmesindendir. Almanya’da üniversite okumak isteyen bir Türk öğrencisi ya YGS’de bir üniversiteyi kazanıp kayıt yaptırması  ya da 12 yıllık eğitim veren Alman Lisesi, Avusturya Lisesi gibi okullardan mezun olması gerekmektedir. Master programları için ise üniversiteden üniversiteye farklı kabul koşulları bulunmaktadır. Bazı üniversiteler Türkiye’den lisans mezunu olan öğrenciyi 2 yıllık ön lisans mezunu olarak kabul edebilmekte ve master kabulu verebilmek için 1 ya da daha fazla yıl lisans dersleri almasını şart koşabilmektedir.

 

Almanya 2010 yılına kadar 2000 yılında Avrupa Birliği’yle imzaladığı Bologne Anlaşmasıyla uluslararası geçerliliği Bachelor ve MA, MSc’yi de kabul edecektir. Dolasıyla 2010 yılından itibaren Alman Universitelerinin hepsi İngiltere’de oldugu gibi lisans ve master programlarının kabul koşullarıyla eşdeğer hale gelecektir. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım