Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

English Language Institute Drogheda

Neden English Language Institute Drogheda (ELI)?

2017 yılında kurulan English Language Institute, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okullardan biri. 2021 yılında sektördeki ortakları ve meslektaşları tarafından Avrupa’nın En İyi Yeni İngilizce Dil Okulları arasında aday gösterilen ELI Schools, farklı kampüslerinde öğrencilerine eğitim veriyor. Dublin Grand Canal, Dame Street, Drogheda Merchant House kampüslerini Trinity ISE ve IELTS sınavı merkezi yapan English Language Institute, iletişim odaklı eğitim sistemi ile öğrencilerinin günlük hayatta akıcı bir İngilizce konuşmasını hedefliyor. English Language Institute; 6 ay (25 hafta) ve üzerinde programa katılan öğrencilerine, haftada 20 saat yasal çalışma izni hakkına sahip oldukları Work and Study kapsamında 8 aylık vize alabilecekleri bir program sunuyor. ELI Schools Drogheda ise 2019 yılından beri eğitim veriyor. 

Dublin Hakkında

14,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Drogheda, 50.000 kişilik nüfusu ile Dublin ile Belfast bölgesi arasında yer alan bir liman kasabası. Başkent Dublin’e yarım saat mesafede olan Drogheda her yaştan öğrenci için avantajlar sağlayan bir bölge. Tarihin dokularını koruyan kasaba; Mısır piramitlerinden daha yaşlı olan Neolitik çağda inşa edilmiş, dünyaca ünlü Newgrange anıtı ve İrlanda’nın en büyük tema parkı olan Funtasia Theme Park’a ev sahipliği yapıyor. Küçük bir liman şehri olma özelliğinin yanı sıra, hareketli ve eğlenceli bir yaşam sunan Drogheda; tarihi, doğası ve sahil kenarındaki yapıları ile İrlanda’yı ziyaret eden turistler tarafından büyük ilgi görüyor. 

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden English Language Institute (ELI)?

English Language Institute, her biri öğretmenlik diplomasına sahip eğitmenleri ve sosyal aktivite programları için oluşturulmuş dinamik genç kadrosu ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. ELI Schools Dil Okulu, iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik oluşturduğu ders içerikleri ile modern sınıflarında eğlenceli bir eğitim sunuyor. ELI Schools Drogheda; Genel İngilizce, Work and Study, Sınavlara Hazırlık, Üniversite Hazırlık ve Lise Programları ile global yetkinliklere sahip olacağınız programlar oluşturuyor. ELI Schools Drogheda’nın üniversite eğitimini İrlanda’da devam etmek isteyen öğrenciler için oluşturduğu University Pathway programı ile sadece bir İngilizce eğitiminden fazlasına sahip olabiliyorsunuz. ELI Schools Dil Okulu, 25 hafta ve üzerinde eğitim alan tüm öğrencilerine, Work and Study programı kapsamında yasal çalışma izni sunuyor. IELTS sınav merkezi olan ELI Schools Dil Kursu, eğitim aldığınız ortamda sınava girme avantajı sağlıyor. English Language Institute ayrıcalıklarından biri de Europass Öğretmen Akademisi ile ortaklaşa düzenlediği program ile öğretmenler ve eğitim profesyonelleri için mesleki gelişim dersleri sunması. Çeşitli eğitim içerikleri sayesinde öğrenciler tarafından tercih edilen ELI Schools İrlanda, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. English Language Institute fiyatları, 580-2750 euro arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

English Language Institute Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ELI Schools Dil Okulu’nun programlar içeriği oluştururken dikkate aldığı en önemli şey, öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik müfredatlar oluşturmak ve sosyal aktiviteler düzenlemek. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip eden ELI Schools Drogheda, her 6 haftada bir seviye ilerleme testi yapıyor ve ilerleme raporu sunuyor; 12. haftada ise seviye atlama testi ile rehberlik ediyor. Düzenlemiş olduğu atölyeler ile iş bulma sürecinde CV hazırlama, başvuru hazırlığı ve mülakat görüşmeleri hakkında öğrencilerini eğiten English Language Institute, 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim veriyor. Ayrıca, sektörün yenilikçi okullarından biri olan English Language Institute birden fazla akreditasyona sahip. ELI Schools Dil Okulu’nun; ALTO (Association of Language Travel Organisations), ILSC (Independent Language Schools Group) ve MEI Ireland (Marketing English in İreland) üyeliklerini bulunuyor. 

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve İrlanda’nın eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca İrlanda’da gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Lokasyon

ELI Schools Drogheda, Drogheda Limanı’na komşu olan tarihi Merchant House binasında eğitim veriyor. Müzeler, tarihi köprüler, sanat galerileri, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan Merchant Quay Caddesi üzerinde yer alan ve küçük bir liman kasabası olan ELI Schools Drogheda’da arkadaşlarınız ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım