Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Enfocamp| Barcelona - Madrid

Enfocamp| Barcelona - Madrid

ENFOCAMP, dünyanın her yerinden çocuklar ve gençler için İspanyol kültürünü en iyi şekilde öğrenerek ve İspanya’da unutulmaz bir yaz yaşayarak dil öğrenebilecekleri ve birçok akvitiveye, spor etkinliklerine ve gezilere katılabilecekleri değişik yaz programları seçenekleri sunar.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 5-17

Dersler haftalık 20 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 14 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Yaz kampımızdaki öğrencilerimiz 3-4 kişilik odalardan oluşan kampüs yurdunda kalırlar. Tüm odalar büyük pencereleri sayesinde doğal ışık alır, eşyalı ve özel banyoludur. 

Aktiviteler

Masaüstü oyunları, çöpçü avı oyunu, kostüm partileri, pijama partileri, dans geceleri, kumsalda akşam yemekleri. 

Geziler: Parc Güell, Tibidabo Amusement Park, Pueblo Español, Sitges, Tarragona,El Escorial, La Pedriza, Alcalá de Henares


Bilmeniz Gerekenler

Sevimli köşkler ve yemyeşil Laberin Parkı’nı bulacağınız ayrıcalıklı bir yerde bulunan Barcelona yaz kampımız şehir merkezinin dışında kuruluyken, Madrid yaz kampımız İspanya’nın en prestjli üniversitelerinden biri olan Francisco de Vitoria Üniversitesi’nin ana öğrenci yurdunda yer almaktadır. ENFOCAMP olarak bizler her zaman yılın hangi döneminde olduğumuzu ve öğrencilerimizin yaşını göz önünde bulundururuz. Bu bir yaz kampıysa amaç eğlenmektir! Yaz kamplarımızdaki dil eğitimi içeriği, materyalleri ve eğitim teknikleri öğrecilerimiz verdiğimiz eğitimden en iyi şekilde verim alsınlar diye eğlenme ve eğitime emek harcama arasındaki dengeyi kurmayı amaçlayarak tasarlanmıştır.

Lokasyon

Okul, İspanya’da Barcelona ve Madrid’de yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1/15/29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Karşılama

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım