Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • Yurtdışı Yaz Okulları

Emerson College Yaz Okulu Programlarında Açtığı Ek Dersler İle Fark Yaratıyor!

Amerika’nın En İyilerinden Emerson Kolej’de Yaz Okulu

Amerika’da Yaz Okulu Düşleyenler Emerson Kolej’i Mercek Altına Alıyoruz!

Amerika’da yaz okulu düşleyenler için doğru adreslerden biri Boston’da bulunan Emerson College’dır. Amerika’nın kolejler şehri olarak bilinen Boston’da 80’in üzerinden kolej yer alır. Bu kolejler arasında en prestijlilerden biri de Emerson College’dır. Emerson College; iletişim ve sanat alanlarından ön plana çıkan bir eğitim kurumudur.

Amerika Yaz Okulları Arasında En Sevilenlerden Emerson College’de Yaz Okulu Programları ve Eğitim Sistemi

Summer Discovery yaz okulu programına dahil olan eğitim kurumlarından Emerson College’da tüm dersler; deneyimli eğitmenler ve akademisyenler tarafından verilmektedir. Emerson College’ın yaz okulu programlarına sadece uluslararası öğrenciler katılmaz, Amerikalı öğrenciler de bu programa katılabilir. Bu sayede uluslararası öğrenciler ana dili İngilizce olan akranlarıyla iletişime geçme şansı yakalar. Ana dili İngilizce olan kişilerle iletişimde olmak hızlı bir gelişim göstermeyi destekler. Bu sebeple Emerson Kolej’in yaz okulu programı uluslararası öğrenciler için iyi bir alternatiftir.

Summer Discovery programı kapsamında düzenlenen Amerika’da yaz okulu eğitimlerinde İngilizcenin yanı sıra ek dersler de verilir. Emerson College’de açılan yaz okulu programında da ek dersler vardır. Bu sebeple; Emerson College’de yaz okulu programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin belli bir düzeyde olması beklenir. Emerson College yaz okulunda 30’dan fazla ek ders seçilebilir. Öğrenci kendi ihtiyacı ve ilgi alanına göre ders seçimi yapabilir. Program dâhilinde işletme, reklamcılık, iletişim, gazetecilik, tiyatro, yazarlık, psikoloji ve SAT sınav hazırlık dersleri seçilebilir.

14-18 yaş arası öğrencilerin katılabildiği yaz okulu programları 29 Haziran – 26 Temmuz arasında açılmaktadır. Okul fiyatları 2.899 – 7.899 Dolar arasında değişmektedir. Gideceğiniz program, seçeceğini tarih ve alacağınız ek dersler fiyatları değiştirebildiğinden en net fiyatı Global Vizyon danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeler sonrasında alabilirsiniz.

Amerika Yaz Okulu Programlarından En Sevileni Emerson College Yaz Okulunda Düzenlenen Etkinlikler:

Amerika yaz okulu programı Summer Discovery’e dahil olan Emerson College’da açılan yaz okulu programları, öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmesini de amaçlar. Amerika’nın sevilen şehirlerinden Boston’da bulunan Emerson College yaz okulu programında etkinliklere ve gezilere önem verilir. Bu etkinlik ve geziler öğrenciler yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmesinin yanı sıra İngilizce becerilerinin gelişmesi için de önemlidir.

Okul; sportif, sanatsal aktiviteler ve geziler düzenler. Öğrenciler her gün düzenlenen 3 ile 5 arasında farklı etkinlikten istediklerine katılabilir. Kampüsün içindeki spor alanları tüm öğrencilerin kullanımına açıktır. Yüzme, karaoke yarışmaları, sinema geceleri öğrencilerin günlük aktiviteleri arasındadır. Bunun haricinde her Boston’daki görülmesi gereken merkezlere ve şehir dışına geziler düzenlenir. Six Flags New England Amusement Park, Basketball Hall of Fame, Hampton Beach, Harvard Square, Boston Common, Prudential Center, Newbury Street, Museum of Science, The New England Aquarium, Quincy Market, Faneuil Hall, Freedom Trail, Wrentham köy gezisi, Boston Red Sox beyzbol maçı gibi geziler ve etkinlikler öğrencilerin favorilerindendir.

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Boston Logan Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Boston’un en eski parklarından olan Nation’s Park’a yürüme mesafesinde bulunan Emerson College Boston Logan Havalimanına ise 30 dakika uzaklıktadır. Okul; belirlenen gün ve saatlerde havalimanından ücretsiz transfer hizmeti sunar.

Konaklama

Emerson College yaz okulu programında; öğrencilerine yurt konaklaması sunulur. Öğrenciler; Piano Row Hall bünyesindeki iki kişilik, konforlu odalarda konaklar. Oturma alanları ortak kullanıma açıktır. Oturma odaları 6 kişi tarafından kullanılır. Banyolar ise özeldir. Yurt içerisinde bulunan çamaşırhane, oyun odası, yemekhane öğrencilerin ihtiyaçlarını kolay şekilde karşılamasını sağlar. Yemekhanede çıkan yemekler sağlıklıdır. Vegan öğrenciler için özel yemekler çıkartılır. Yemek miktarında herhangi bir sınırlama yoktur.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım