Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
  • Yurtdışı Yaz Okulları

Emerson College Yaz Okulu Programlarında Açtığı Ek Dersler İle Fark Yaratıyor!

Amerika’nın En İyilerinden Emerson Kolej’de Yaz Okulu

Amerika’da Yaz Okulu Düşleyenler Emerson Kolej’i Mercek Altına Alıyoruz!

Amerika’da yaz okulu düşleyenler için doğru adreslerden biri Boston’da bulunan Emerson College’dır. Amerika’nın kolejler şehri olarak bilinen Boston’da 80’in üzerinden kolej yer alır. Bu kolejler arasında en prestijlilerden biri de Emerson College’dır. Emerson College; iletişim ve sanat alanlarından ön plana çıkan bir eğitim kurumudur.

Amerika Yaz Okulları Arasında En Sevilenlerden Emerson College’de Yaz Okulu Programları ve Eğitim Sistemi

Summer Discovery yaz okulu programına dahil olan eğitim kurumlarından Emerson College’da tüm dersler; deneyimli eğitmenler ve akademisyenler tarafından verilmektedir. Emerson College’ın yaz okulu programlarına sadece uluslararası öğrenciler katılmaz, Amerikalı öğrenciler de bu programa katılabilir. Bu sayede uluslararası öğrenciler ana dili İngilizce olan akranlarıyla iletişime geçme şansı yakalar. Ana dili İngilizce olan kişilerle iletişimde olmak hızlı bir gelişim göstermeyi destekler. Bu sebeple Emerson Kolej’in yaz okulu programı uluslararası öğrenciler için iyi bir alternatiftir.

Summer Discovery programı kapsamında düzenlenen Amerika’da yaz okulu eğitimlerinde İngilizcenin yanı sıra ek dersler de verilir. Emerson College’de açılan yaz okulu programında da ek dersler vardır. Bu sebeple; Emerson College’de yaz okulu programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin belli bir düzeyde olması beklenir. Emerson College yaz okulunda 30’dan fazla ek ders seçilebilir. Öğrenci kendi ihtiyacı ve ilgi alanına göre ders seçimi yapabilir. Program dâhilinde işletme, reklamcılık, iletişim, gazetecilik, tiyatro, yazarlık, psikoloji ve SAT sınav hazırlık dersleri seçilebilir.

14-18 yaş arası öğrencilerin katılabildiği yaz okulu programları 29 Haziran – 26 Temmuz arasında açılmaktadır. Okul fiyatları 2.899 – 7.899 Dolar arasında değişmektedir. Gideceğiniz program, seçeceğini tarih ve alacağınız ek dersler fiyatları değiştirebildiğinden en net fiyatı Global Vizyon danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeler sonrasında alabilirsiniz.

Amerika Yaz Okulu Programlarından En Sevileni Emerson College Yaz Okulunda Düzenlenen Etkinlikler:

Amerika yaz okulu programı Summer Discovery’e dahil olan Emerson College’da açılan yaz okulu programları, öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmesini de amaçlar. Amerika’nın sevilen şehirlerinden Boston’da bulunan Emerson College yaz okulu programında etkinliklere ve gezilere önem verilir. Bu etkinlik ve geziler öğrenciler yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmesinin yanı sıra İngilizce becerilerinin gelişmesi için de önemlidir.

Okul; sportif, sanatsal aktiviteler ve geziler düzenler. Öğrenciler her gün düzenlenen 3 ile 5 arasında farklı etkinlikten istediklerine katılabilir. Kampüsün içindeki spor alanları tüm öğrencilerin kullanımına açıktır. Yüzme, karaoke yarışmaları, sinema geceleri öğrencilerin günlük aktiviteleri arasındadır. Bunun haricinde her Boston’daki görülmesi gereken merkezlere ve şehir dışına geziler düzenlenir. Six Flags New England Amusement Park, Basketball Hall of Fame, Hampton Beach, Harvard Square, Boston Common, Prudential Center, Newbury Street, Museum of Science, The New England Aquarium, Quincy Market, Faneuil Hall, Freedom Trail, Wrentham köy gezisi, Boston Red Sox beyzbol maçı gibi geziler ve etkinlikler öğrencilerin favorilerindendir.

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Boston Logan Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Boston’un en eski parklarından olan Nation’s Park’a yürüme mesafesinde bulunan Emerson College Boston Logan Havalimanına ise 30 dakika uzaklıktadır. Okul; belirlenen gün ve saatlerde havalimanından ücretsiz transfer hizmeti sunar.

Konaklama

Emerson College yaz okulu programında; öğrencilerine yurt konaklaması sunulur. Öğrenciler; Piano Row Hall bünyesindeki iki kişilik, konforlu odalarda konaklar. Oturma alanları ortak kullanıma açıktır. Oturma odaları 6 kişi tarafından kullanılır. Banyolar ise özeldir. Yurt içerisinde bulunan çamaşırhane, oyun odası, yemekhane öğrencilerin ihtiyaçlarını kolay şekilde karşılamasını sağlar. Yemekhanede çıkan yemekler sağlıklıdır. Vegan öğrenciler için özel yemekler çıkartılır. Yemek miktarında herhangi bir sınırlama yoktur.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım