Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ELI Dublin İngilizce Dil Okulu Kursları

ELI Dublin'de İngilizce ile Work and Study

2017 yılında kurulan English Language Institute, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen Dublin okullarından birisidir. 2021 yılında sektördeki ortakları ve meslektaşları tarafından Avrupa’nın En İyi Yeni İngilizce Dil Okulları arasında aday gösterilen ELI Dublin Schools İrlanda, farklı kampüslerinde öğrencilerine eğitim veriyor. Dublin Grand Canal, Dame Street, Drogheda Merchant House kampüslerini Trinity ISE ve IELTS sınavı merkezi yapan ELI Dublin -English Language Institute, iletişim odaklı eğitim sistemi ile öğrencilerinin günlük hayatta akıcı bir İngilizce konuşmasını hedefliyor. ELI Dublin English Language Institute; 6 ay (25 hafta) ve üzerinde programa katılan öğrencilerine, haftada 20 saat yasal çalışma izni hakkına sahip oldukları Work and Study kapsamında 8 aylık vize alabilecekleri bir program sunuyor. 

ELI Dublin Work and Study

ELI Dublin Dil Okulu -ELI Dublin İngilizce Dil Kursu

İrlanda Dublin’in en iyi İngilizce dil kursudur. Ekonomik fiyatları ve kaliteli İngilizce kursları ile dikkat çeker.  Dublin şehir merkezinde ve Drogheda ‘da İngilizce dil kursu veren ELI İrlanda ülkenin en büyük İngilizce dil okuludur. ELI İrlanda genel ingilizce kursları yanı, work and study, lise ve üniversite hazırlık ve üniversite lisans ve yüksek lisans programları sunar. ELI Dublin Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği İrlanda dil okullarından birisidir. ELI Dublin’de Türk öğrenciler ile ilgilenen 3 danışman vardır. ELI İrlanda Türk öğrencilere aile yanı , paylaşımlı öğrenci evleri ve öğrenci yurtlarında konaklama sunar. ELI Dublin ve Drogheda dil kurslarına 25 hafta katılan öğrenciler work and study programı çerçevesinde İrlanda’da çalışma hakkı elde ederler.117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile İrlanda'nın en büyük şehridir. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 


İrlanda'da dil eğitimi ve Work and Study

English Language Institute, her biri öğretmenlik diplomasına sahip eğitmenleri ve sosyal aktivite programları için oluşturulmuş dinamik genç kadrosu ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. ELI İrlanda Schools Dil Okulu, iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik oluşturduğu ders içerikleri ile modern sınıflarında eğlenceli bir eğitim sunuyor. ELI Schools Dublin; Genel İngilizce, Work and Study, IELTS, TOEFL Sınavlarına Hazırlık, İrlanda Üniversitelerine Hazırlık ve İrlanda Lise Programları ile global yetkinliklere sahip olacağınız programlar oluşturuyor. ELI Schools Dublin’in üniversite eğitimini İrlanda’da devam etmek isteyen öğrenciler için oluşturduğu University Pathway programı ile sadece bir İngilizce eğitiminden fazlasına sahip olabiliyorsunuz. ELI Dublin Schools Dil Okulu, 25 hafta ve üzerinde eğitim alan tüm öğrencilerine, Work and Study programı kapsamında yasal çalışma izni sunuyor. IELTS sınav merkezi olan ELI Schools Dil Kursu, eğitim aldığınız ortamda sınava girme avantajı sağlıyor. English Language Institute ayrıcalıklarından biri de Europass Öğretmen Akademisi ile ortaklaşa düzenlediği program ile öğretmenler ve eğitim profesyonelleri için mesleki gelişim dersleri sunması. Çeşitli eğitim içerikleri sayesinde öğrenciler tarafından tercih edilen ELI Schools İrlanda, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. English Language Institute ELI Dublin fiyatları, 25 hafta için 2500 Euro'dan başlar. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

ELI Dublin dil okulu Dublin'in en büyük İngilizce dil okuludur. Binlerce öğrencinin İngilizce öğrendiği ELI Dublin'de Türk öğrenciler çok büyük ilgi gösterir. Türk öğrenci oran yüzde 5-6 civarındadır. Türk öğrenciler için özel bir Türkiye masası vardır ve başında Cenker Ozan bulunur. Cenker Ozan ELI Dublin'e İngilizce kursuna gelen öğrencilere Konaklama, iş olanakları ve sosyal yaşam konusunda yardımcı olur. ELI Dublin aile yanı konaklama ve yurt konaklama fırsatları verir. Aylık konaklama ücretleri 600 Euro civardından başlar. 

ELI Dublin İrlanda  Dil Okulu’nun İngilizce programları içeriği oluştururken dikkate aldığı en önemli şey, öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik müfredatlar oluşturmak ve sosyal aktiviteler düzenlemek. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip eden ELI Schools Dublin, her 6 haftada bir seviye ilerleme testi yapıyor ve ilerleme raporu sunuyor; 12. haftada ise seviye atlama testi ile rehberlik ediyor. Düzenlemiş olduğu atölyeler ile iş bulma sürecinde CV hazırlama, başvuru hazırlığı ve mülakat görüşmeleri hakkında öğrencilerini eğiten English Language Institute, 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim veriyor. Ancak Türk öğrenciler ağırlıklı olarak 25 hafta çalışma izni de sağalayan ELI Dublin Work and Study programlarını tercih ediyorlar. Ayrıca, sektörün yenilikçi okullarından biri olan English Language Institute ELI Dublin birden fazla akreditasyona sahip. ELI Schools Dil Okulu’nun; ALTO (Association of Language Travel Organisations), ILSC (Independent Language Schools Group) ve MEI Ireland (Marketing English in İreland) üyeliklerini bulunuyor. 

ELI Dublin Türk Öğrencilere Çalışma olanakları

ELI DUBLIN Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

ELI DUBLIN İrlanda Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Dublin Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

ELI Schools Dublin, Dame Street ve Grand Canal isminde iki kampüsü ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Kampüsün yer aldığı Dame Street, cıvıl cıvıl şehir yaşamına sahip şehrin en işlek caddelerinden biri. Grand Canal Kampüsü ise okuldan çıkıp arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçireceğiniz kafeler ve restoranlara yakın keyifli bir bölgede yer alıyor. ELI Dublin Çalışmalı Programlar Work and Study

ELI Dublin en çok Türk öğrenciye sahip Dublin okuludur. Toplam öğrenci sayısı içerisinde hala yuzde 5-9 arası bir dilim oluşturan Türk öğrencilere okul work and study konusunda yardımcı olur. Türk öğrencilerin İrlanda'da çalışma izni almasını sağlar, kendilerine ekonomik konaklama konusunda yardımcı olur. Türk öğrenci danışmanları  ELI Dublin'de çok aktiftirler. ELI Dublin'de Türk öğrenciler kafelerde, restoranlarda, otellerde diğer hizmet sektörlerinde iş bulur ve ayda 1000-1500 Euro para kazanabilirler. Ayrıca İngilizcesi ileri seviyede olana öğrenciler kendi alanlardan iş bulabilirler. IT, Sosyal medya, marketing, satış, finans vs pek çok alanda Türk öğrenciler Dublin'de iş bulabilirler. 


İrlanda çalışmalı dil eğitimi yani work and study vizesi almak için en az 25 hafta kayıt olmak gerekir. Dublin okullarında 25 hafta ve üzeri İngilizce kurs yapan öğrenciler İrlanda'daya vardıktan 2-3 hafta sonra çalışma izinleri çıkar ve iş buldukları anda çalışmaya başlarlar. 

Dublin'de Türk öğrenciler ekonomik konaklamaları tercih ederler. Öğrenci ilk 4 hafta genelde okuldan konaklama alır ancak Dublin'e vardıktan bir süre sonra çok daha ekonomik konaklama bulabilir. Ayda 400-800 Euro arası fiyatlara öğrenci evlerinde paylaşımlı oda bulabilirler. 
ELI Dublin İngilizce Dil Kursu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 4250 Euro

25 Hafta Öğlen Programı:3750 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 245 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 320 EURO

Kayıt : 50 Euro, Konaklama Bulma : Yok

Sağlık sigortası :100 Euro

Sınav Ücreti :150 Euro

ELI İrlanda Drogheda İngilizce Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 3750 Euro

25 Hafta Öğlen Programı:3375 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 220 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 190 EURO

Kayıt : 50 Euro, Konaklama Bulma : Yok

Sağlık sigortası :100 Euro

Sınav Ücreti :150 Euro

Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım