Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Eindhoven University of Technology

Eindhoven University of Technology

1956 yılında kurulan ve uygulamalı araştırma odaklı eğitim metotları ile tanınan 

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi, modern ve teknolojik yaklaşımlarıyla dikkat çeken akademik bir kadroya sahip. 15.000’den fazla öğrencisine yüksek kalitede eğitim veren, % 80’den fazla başarı oranına sahip Eindhoven Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın en iyi üniversiteleri arasında bulunuyor.


Kampüsünde; kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, sağlık merkezleri ve kitapçıları ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarının karşılayan Eindhoven Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine 1 haftalık oryantasyon fırsatı tanıyor. Öğrencilerin, danışmanlık merkezleri sayesinde yardıma ihtiyaçları olduğunda destek alabildiği Eindhoven Teknoloji Üniversitesi, staj ve burs imkanları da sunuyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi’nin şehir içinde bulunması sayesinde öğrenciler; sosyal hayatlarından da keyif alıyor, hobi kulüplerine katılarak boş zamanlarını değerlendirebiliyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi bölümleri avantajları ise şöyle; iş hayatına kolay adım atma imkanı tanıyan atölyeler, iş piyasası alıştırmaları ve mezunlar arasında kurulan iş ağı. 


Eindhoven Teknoloji Üniversitesi toplumun ve sektörün talep ettiği mühendisleri yetiştirmeyi amaçlıyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi inovasyon alanından 50 üzerinde öğrenci takımına ve start-up’a ev sahipliği yapıyor. Okul; biyosensörler, sürdürülebilir konutlar, akıllı aydınlatma sistemleri, enerji, tarımsal faaliyetler teknoloji ve yapay zeka gibi alanlarda destek sunuyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi bölümleri ile eğitim alırken; dersler arasında kullanabileceğiniz toplantı odaları ve çalışma alanlarında, akademisyenlerle bir arada tasarım ve prototipler üzerinde çalışmalar gerçekleştirebileceğinizi ve projelerinizi hayata geçirebileceğinizi de belirtelim. 


Mühendislik alanında en iyi araştırma okullarından biri olan Eindhoven Teknoloji Üniversitesi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarıyla eğitim sunuyor. Geleceğe yön veren çalışmalarda adınızı duyurmak istiyor “Eindhoven Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Eindhoven Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. 


Hollanda’nın en iyi mühendislik okulu olan dünya çapında önderlik yapmış Eindhoven Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 15.000-20.000 dolar arasında değişiyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi başvurusu yapacak öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz

Devamını Oku

Eğitim Programları

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi kayıtları için tüm evraklar, okula 15 Ocak’ta teslim edilmeli.

Öğrencilerine Sunduğu Kolaylıklar:
Öğrencilerinin, danışmanlık merkezleri sayesinde yardıma ihtiyaçları olduklarında destek bulabildikleri Eindhoven Teknoloji Üniversitesi, staj ve burs imkanları da sunuyor. Eindhoven Teknoloji Üniversitesi’nde okuyanlar için bir diğer avantaj ise; iş hayatına kolay adım atma imkanı tanıyan atölyeler, iş piyasası alıştırmaları ve mezunlar arasında kurulan iş ağı...

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Bachelor Applied Mathematics 
 • Bachelor Applied Physics 
 • Bachelor Architecture, Urbanism and Building Sciences 
 • Bachelor Automotive Technology 
 • Bachelor Biomedical Engineering 
 • Bachelor Chemical Engineering and Chemistry 
 • Bachelor Computer Science and Engineering 
 • Bachelor Data Science 
 • Bachelor Electrical Engineering
 • Bachelor Industrial Design 
 • Bachelor Industrial Engineering 
 • Bachelor Mechanical Engineering 
 • Bachelor Medical Science and Technology 
 • Bachelor Psychology & Technology 
 • Bachelor Sustainable Innovation 

Lokasyon

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi nerededir?

Hollanda’ya gelen turistlerin sıkça ziyaret ettiği Eindhoven bölgesinde bulunan okul, şehir merkezinde yer alması nedeniyle öğrencilerin rahatlıkla sosyalleşebileceği imkanlar oluşturuyor. Hollandalılar için klasik haline gelmiş olan bisikletle ulaşım, şehir içinde herkes tarafından tercih ediliyor. Amsterdam’a 20 dakika mesafede bulunan şehirde; çok sayıda sosyal aktivite, festival, restoran ve kafe yer alıyor.


Üniversitenin Başarıları

 • Hollanda’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de bulunuyor.

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 200’de bulunuyor.

 • Times en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 150’de bulunuyor

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6,5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım