Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University Hakkında

Edinburgh Napier University Hakkında

1964 yılında Napier Technical College olarak yola çıkan ve 1992’de üniversite statüsünü kazanan Edinburgh Napier University birçok lisans ve lisansüstü program ile dünyada geçerliliği olan eğitimler vermektedir. Edinburgh Napier University, eğitim kalitesi, mezun istihdamı gibi olguların değerlendirildiği QS Stars sıralamasından 4 yıldız almıştır.

Edinburgh Napier University, Lisans öğrencilerinin %95,7'si ve lisansüstü öğrencilerinin %96,7'si mezuniyet sonrasında 15 ay içerisinde iş bulmaktadır. Edinburgh Napier University, öğrencilerine girişimcilik konusunda destek de vermektedir. Edinburgh Napier University 500'den fazla yeni kurulan öğrenci girişimine finansal destek vermiştir. Biggar Economics tarafından hazırlanan bir rapora göre, öğrenci girişimlerini destekleme konusunda Edinburgh Napier University İskoçya’daki tüm üniversiteler arasında en üst sırada gelmektedir.

Edinburgh Napier Üniversitesi 3 kampüse sahiptir: Merchiston, Craiglockhart ve Sighthill. Mühendislik, computing and creative industries bölümleri Merchiston'da bulunmaktadır. Merchiston kampüsünde bulunan tesisler arasında, Jack Kilby Computing Centre, Edinburgh Napier Öğrenci Birliği, oyun geliştirme laboratuvarı, haber merkezi, TV, radyo ve fotoğrafçılık stüdyoları ve endüstri standardında ses yalıtımlı müzik stüdyoları bulunmaktadır.

Sighthill kampüsü sağlık bilimleri, hemşirelik ve sosyal hizmet bölümlerini barındırmaktadır. Sighthill kampüsü 5.000'den fazla öğrenci ve personeline hizmet vermektedir. Sighthill kampüsünde bulunan tesisler arasında gerçek gibi olan hastane odaları, klinik muayene odaları, spor bilimleri laboratuvarları ve [EN]GAGE spor merkezi bulunmaktadır.

Craiglockhart kampüsü ise İşletme Fakültesine ev sahipliği yapmaktadır. Craiglockhart kampüsünde bulunan tesisler arasında 200 ve 400 kişilik konferans salonları, dil ve multimedya laboratuvarları bulunmaktadır. Craiglockhart kampüsü Ayrıca, yenilik ve girişimcilik merkezine de ev sahipliği yapmaktadır

 

Neden Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University Communications and Media Studies, Drama, Dance, and Cinematics, Information Systems and Management, Law, and Mechanical Engineering bölümlerinde en iyi 5 modern üniversite arasında yer almaktadır. National Student Survey 2022 anket sonucuna göre Edinburgh Napier University, öğrenci memnuniyeti açısından Edinburgh’taki üniversiteler arasında, arka arkaya üç senedir birinci sırada yer almaktadır. Edinburgh Napier Üniversitesi, Times/Sunday Times Good University Guide 2024 raporuna göre Birleşik Krallık’taki en modern 10 üniversite arasında yer almaktadır. Ayrıca Edinburgh Napier University, Queen's Anniversary Prize ödülünü 2 kere kazanan az sayıda üniversite arasında yer almaktadır.

 

 

 

Devamını Oku

Edinburgh Napier University Dünya Başarı Sıralamaları

Edinburgh Napier University Dünya Başarı Sıralamaları

Edinburgh Napier University, The Guardian’ın The best UK universities 2024 – Rankings sıralamasında 83. sırada yer almaktadır.

Edinburgh Napier University, The Complete University Guide - University Ranking (UK) sıralamasında 97. sırada yer almaktadır

Edinburgh Napier University, THE (Times Higher Education) - University Ranking, dünyadaki tüm üniversiteleri içeren sıralamada 401-500 aralığında yer almaktadır.

Edinburgh Napier University, QS - World University Ranking, dünyadaki tüm üniversiteleri içeren sıralamada 801-1000 aralığında yer almaktadır.

 

Edinburgh Napier University Öğrenci Sayıları

Edinburgh Napier University’de 20.000 öğrenci eğitim görmektedir. Toplam öğrenci nüfusunun 14.730’u lisans, 5.270si yüksek lisans öğrencilerinden oluşmaktadır. Edinburgh Napier University öğrencilerinin %16.4’ü uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır

Edinburgh Napier University Sosyal Olanakları

Edinburgh Napier University, öğrencilerin dinlenip eğlenebilecekleri birçok sosyal olanak sağlamaktadır. Öğrenciler, dinlenme alanları, kütüphaneler, bilgisayar odaları, spor salonları, yüzme havuzları ve öğrenci birliği tarafından işletilen bar ve kafeler gibi birçok olanaktan faydalanabilmektedir.

Edinburgh Napier Üniversitesi Öğrenci Birliği (Edinburgh Napier Students' Association), Edinburgh Napier Üniversitesi öğrencilerinin temsilcisidir. Öğrenci Birliği, öğrencilerin sesi olarak hareket etmekte ve onların çıkarlarını korumaktadır. Ayrıca, üniversitenin öğrenci birliği, öğrencilerin ilgi alanlarına göre etkinlikler düzenlemektedir. Konserler, spor turnuvaları, film gösterimleri, kültür ve sanat etkinlikleri gibi pek çok etkinlik öğrencilerin ücretsiz katılımına açıktır. Edinburgh Napier University’de 26 farklı spor kulübü bulunmaktadır. Öğrenciler bu kulüplere katılıp farklı spor dallarını deneyimleyebilir.

Edinburgh Napier University Şehir ve Bölge Hakkında

Edinburgh Napier University, Edinburgh şehir merkezinde 3 farklı kampüse sahiptir. Edinburgh, tarihi ve kültürel zenginlikleri, harika manzaraları ve canlı kültür sanat sahneleri ile ünlüdür. Edinburgh Kalesi, Royal Mile, Holyrood Sarayı, National Museum of Scotland, Princes Street Bahçeleri, Arthur's Seat, Edinburgh Kraliyet Botanik Bahçesi, St Giles Katedrali, Edinburgh Uluslararası Festivali ve Calton Hill gibi yerleri öğrenciler ve turistler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Edinburgh 2017 yılında Birleşik Krallık’taki en yeşil şehir olarak seçilmiştir. Ayrıca Deutsch Bank tarafından dünya üzerinde yaşanılacak en iyi ikinci şehir olarak seçilmiştir.

 

Edinburgh, canlı gece hayatı ile ünlü bir şehirdir. Şehirde birçok bar, pub, gece kulübü bulunmaktadır. George Street, Rose Street, Grassmarket ve Cowgate gibi bölgeler birçok mekana ev sahipliği yapmaktadır. Edinburgh’da, canlı müzik olanağı sunan birçok kafe de bulunmaktadır. The Liquid Room, Bongo Club, Sneaky Pete's ve The Jazz Bar gibi mekanlar, canlı müzik sevenler için harika seçenekler arasındadır. Şehir ayrıca, birçok farklı kültürden insanın bir araya geldiği bir yerdir. Bu nedenle, farklı müzik tarzlarını sunan yerler de mevcuttur. Örneğin, Whistlebinkies, geleneksel İskoç müziğini merak edenler için harika bir seçenektir.

Devamını Oku

Edinburgh Napier University Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Edinburgh Napier University Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Edinburgh Napier University, yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrenciler arasında en çok tercih edilen üniversiteler arasındadır. Edinburgh Napier University kabul oranı %56’dır.

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • IELTS 6.0
  • Hazırlık eğitimi

·        Lise Diploması

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • IELTS 6.0

·        Lisans Diploması: 2.5/4.0

Edinburgh Napier University Popüler Bölümleri

Edinburgh Napier University Popüler Bölümleri

Edinburgh Napier University 200’den fazla lisans ve yüksek lisans bölümünde eğitim vermektedir. Edinburgh Napier University lisans bölümleri genellikle 4 yıl sürmektedir. Yüksek lisans programları ise 1 yıl sürmektedir.

En çok talep gören Lisans Bölümleri

·        Computer Science

·        Computing

·        Software Engineering

·        Data Science

·        Business Management

·        International Business Management

·        Cyber Security and Forensics

·        Architectural Technology

·        Law

·        Psychology

 

 

En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri

·        Data Engineering

·        Advanced Security and Digital Forensics

·        MBA

·        International Business Management

·        Leadership and Innovation

·        International Business Management

·        Entrepreneurship

·        Business Management

·        Architectural Technology & Building Performance

·        Applied Forensic Psychology

Edinburgh Napier University PHD Programları

Edinburgh Napier University, kan şekerinin uzaktan izlenmesinden, Kenya’daki ormanların kurtarılmasına kadar geniş bir perspektifte araştırmalar yapmaktadır. Edinburgh Napier University 9 farklı araştırma merkezine sahiptir. Research Excellence Framework (REF) tarafından yayınlanan son rapora göre, Edinburgh Napier University internationally excellent” ve “world-leading” olarak değerlendirlen araştırmaların oranı %53’ten %68’e yükselmiştir. Ayrıca Edinburgh Napier University’nin research power puanı 250’den 718’e fırlamıştır. Ekim ayında başlayan PhD programlarına son başvuru tarihi 31 Mayıs, mart ayında başlayan PhD programlarına son başvuru tarihi ise 30 Kasım’dır. Edinburgh Napier University PhD programlarına katılım için minimum IELTS 6.5 gereklidir. Full-time PhD programları 3 sene sürmektedir.

Edinburgh Napier University Online, Uzaktan Eğitimler

Edinburgh Napier University 32 farklı yüksek lisans bölümünde Online, Uzaktan Eğitim vermektedir. Bu programlar part-time şeklinde verilmektedir. Edinburgh Napier University tarafından verilen online yüksek lisans programlarına katılmak için IELTS 6.0 gereklidir. Edinburgh Napier University 14 farklı MBA programını online olarak vermektedir ve bu programlar 21 ay ile 33 ay arasında sürmektedir. Online MBA programların ücretleri 10.980 sterlindir. Edinburgh Napier University tarafından sunulan uzaktan eğitim programları, örgün eğitime göre öğrencilere daha esnek bir öğrenme deneyimi sunar, bu programlar özellikle aktif olarak çalışan kişiler için uygun bir seçenektir.

Devamını Oku

Edinburgh Napier University Burs ve İş Olanakları ve Kurs Fiyatları

Edinburgh Napier University Burs ve İş Olanakları ve Kurs Fiyatları

Edinburgh Napier University öğrencilerinin ve mezunlarının istihdamına yoğun bir önem göstermektedir. Öğrencilerini desteklemek için Employability Skills Programme adında bir eğitim programı vermektedir. Bu program kapsamında problem çözme, stres yönetimi, doğru iletişim gibi iş dünyasında işe yarayacak ve mezunlarını öne çıkaracak gerekli becerileri kazandırmayı hedeflemektedir.

 

Edinburgh Napier University, Student Futures adında kariyer uzmanlarından oluşan bir grup bulundurmaktadır. Bu grup, kariyer planlaması, iş arama teknikleri, staj ve iş fırsatları bulma, CV ve cover letter hazırlama, mülakat teknikleri gibi konularda öğrencilere destek sağlamaktadır. Edinburgh Napier University tarafından tüm bu hizmetler, öğrencilerin iş dünyasına hazırlanmalarına, kariyer hedeflerine ulaşmalarına ve mezuniyet sonrası istihdam edilebilirliğini artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Edinburgh Napier University’de eğitim alan Türk öğrenciler haftada 20 saat part-time işlerde çalışma hakkına sahip olmaktadır. Mezuniyet sonrası ise 2 sene boyunca İngiltere’de yaşama ve çalışma hakkına sahip olurlar.

Edinburgh Napier University Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

Edinburgh Napier University Lisans Ücretleri: 14.170 £- 16.425 £

Edinburgh Napier University Yüksek Lisans Ücretleri: 15.945 £- 17.370 £

Edinburgh Napier University MBA Program Ücreti: 19.820 £

Edinburgh Napier University Burs olanakları: Yüksek lisans ve master programlarında Türk öğrencilere özel 4.000 sterlin ile 10.000 sterlin arasında burs olanağı bulunmaktadır.

Edinburgh Napier University Konaklama Seçenekleri

Edinburgh Napier University 3 farklı yurdu ile 1240 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Edinburgh Napier University lisans öğrencilerine ilk senelerinde yurt garantisi vermektedir. Eylül ayında başlayan programlar için yurt başvuruları mayıs ayında başlamaktadır. Edinburgh Napier University yurtlarında kalabilmek için 39 haftalık veya 50 haftalık kontratlar yapılması gereklidir. Ayrıca 500 sterlin kapora ödenmesi gereklidir. Edinburgh Napier University yurtlarında kalmak istemeyen öğrenciler şehirde bulunan tekli oda kiralama seçenekleri veya daha büyük daireler kiralama şansına sahiptir. Hatta bu konuda Edinburgh Napier University’nin özel bir destek ekibi bulunmaktadır. Bu ekip öğrencilere ev bulma gibi konularda yol göstermektedir.

Edinburgh Napier University Yurt Fiyatları

Bainfield Studio: 170£ ile 187£ arası
Slateford: 170£ ile 187£ arası
Orwell: 110£ ile 170£ arası

Edinburgh Napier University Başvuru Tarihleri

Edinburgh Napier University Lisans bölümleri için son başvuru tarihi 30 Haziran olarak kabul edilmektedir.

Edinburgh Napier University yüksek lisans bölümleri genellikle eylül, ocak ve mayıs aylarında başlamaktadır. Yüksek lisans ve master bölümleri yıl boyunca başvuru kabul etmektedir. Sadece birkaç bölümde son başvuru tarihi bulunmaktadır.

Edinburgh Napier University İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

Edinburgh Napier University’de eğitim almak isteyen öğrenciler TIER 4 öğrenci vizesine sahip olmak zorundadır. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım