Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ecole Des Roches | Paris

Ecole Des Roches | Paris

École des Roches her yıl Paris’in hemen dışındaki Normandiya’da EcoleDesRochesFr ecoledesroches yer alan kampüsünde özellikle Fransız ve yabancı öğrencilerine yaz okulu eğitimi imkanı sunmaktadır. “Klasik Program” seçeneği ile öğrencilerimize hem dil hem de kültür eğitimi imkanı sunuyoruz.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 8-19

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler okula ait olan 10 adet büyük, konforlu yurttan birinde konaklar. Yurt ile ilgli tüm konularda okul personeli öğrencilere yardıcımcı olur.

Aktiviteler

Öğrenciler okula ait olan 10 adet büyük, konforlu yurttan birinde konaklar. Yurt ile ilgli tüm konularda okul personeli öğrencilere yardıcımcı olur.


Lokasyon

Okul, Fransa Normandiya’da yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 18 Haziran - 18 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım