Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ec English | Malta

Ec English | Malta

Malta yaz aylarında İngilizce öğrenmek ve tatil yapmak isteyenlerin akın ettiği bir ülke olmuştur. Bireysel katılım olabildiği gibi öğrenci ailesiyle beraber programlara dahil olabilir. EC Malta Yaz Okulu Malta’nın en ünlü özel okullarından biri olan St.Martin’s College’de eğitim alırlar.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 13-17

Dersler haftalık 15  saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler, aile yanında, yurtta ya da isterlerse 4 yıldızlı ve güvenli bir otelde kalırlar. Otel konaklama tam pansiyondur.

Aktiviteler

Film gecesi, havuz partisi, International Night, quiz gecesi, pizza partisi, yüzme Geziler: Harbour Cruise, Valletta Turu, Rocky Beach, Sandy Beach, Water Park.

Bilmeniz Gerekenler

Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Ders sonrasında geziler ve etkinlikler düzenlenir. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre sınıflara yerleştirilir. Aile programında çocuklar St. Martin’s binasında eğitim yaparken aileler EC okulu ana binasında ders izlerler.

Lokasyon

EC Malta Yaz Okulu Malta’nın en ünlü özel okullarından biri olan St.Martin’s College’de eğitim alırlar.

Başlangıç Tarihleri

  • 16 Haziran -26 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım