Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
  • Yurtdışı Yaz Okulları

Dünyanın En İyi Üniversitelerinden UCLA'da Yaz Okuluna Giderek Fark Yaratabilirsiniz!

Dünyanın En İyi 20 Üniversitesi Arasında Yer Alan UCLA’da Yaz Okulu Deneyimi!

California Üniversitesinde Summer Discovery

Summer Discovery yaz okulu programlarına dahil olan üniversiteler arasında University of California (UCLA) bulunmaktadır. 1919 yılında kurulan üniversite günümüzde dünyanın en iyi araştırma merkezlerinden bir tanesidir. THE World Universities Ranking listesin göre dünyanın en iyi 17. Üniversitesi olan UCLA; açtığı yaz okulu programlarıyla uluslararası öğrencilere üst düzey eğitim alma fırsatı tanımaktadır. Nobel ödüllü mezunlara sahip bir üniversitenin üst düzey eğitim olanaklarından faydalanmak ve akademik havayı solumak öğrencilerin hayatlarını değiştirecek niteliktedir. Bu hayat değiştiren deneyimi; harika bir kampüs içerisinde, birbirinden güzel aktivitelerle desteklemek unutulmaz bir yaz tatili geçirilmesini de sağlayacaktır.

Dünyanın En İyi Üniversitelerinden

UCLA’da açılan yaz okulu programları; İngilizcesini geliştirmek veya akademik dersler almak isteyenler için uygundur… Arzu eden öğrenciler sadece İngilizce becerilerini geliştirmeye yoğunlaşırken, akademik gelişim göstermek isteyenler bu alana özel açılan programlara katılabilir. Programlar dahilinde 100 civarında seçmeli ders sunulur. Sunulan derslerden biri kredi dersi diğer ise kendini geliştirme dersidir. Öğrenci 100 ders içinden kendi istediği dersi seçebilmektedir. Bu derslerin yanı sıra öğrenci isterse ek ücret ödeyerek; TOEFL, SAT, Medya, sanat, sağlık, hukuk, işletme, psikoloji, tiyatro, müzik derslerine de katılabilir.

Genel dil eğitimine odaklanan yaz okulu programlarında öğrencinin kısa sürede etkili bir gelişim göstermesi amaçlanır. Program kapsamında her öğrenci seviye belirleme sınavına tabii tutularak, en uygun sınıfa yerleştirilir. Bu seviye belirleme sınavları yaz okulu boyunca devam eder ve öğrenci ilerleyişini sınav sonuçlarına bakarak takip edebilir.

Programlara 14-18 yaş arası öğrenciler katılabilir. Haftalık ders saatleri 20-25-28 arası değişir. Öğrenci ders yoğunluğuna kendisi karar verir. Yaz okulu programında kullanılacak materyaller ve kitaplar üniversite tarafından ücretsiz olarak tahsis edilir.

Haziran ve ağustos ayları arasında 2 sezon şekline açılan Summer Discovery yaz okulu programlarının ücreti 4.899 – 10.499 Dolar arasında değişmektedir. Sadece İngilizce eğitim alınan programlar 4.899 Dolardır. Fiyatlar seçilen tarihlere ve programlara göre değişiklik gösterir. Net fiyatı Global Vizyon danışmanlarıyla görüştükten sonra edinebilirsiniz.   

Kaliforniya Üniversitesi’nde Düzenlenen Etkinlikler ve Aktiviteler

Amerika’nın en sevilen şehirlerinden olan Kaliforniya’da yaz okulu eğitimi almak unutulmaz bir deneyim olacaktır. Her zaman hareketli ve eğlenceli bir şehir olan Kaliforniya’da bulunan UCLA’nın kampüsü Amerika’nın en iyi kasabalarından Westwood içerisindedir. UCLA’nın kampüsü ve çevresi o kadar güzeldir ki öğrenciler çoğu zaman bu bölgeden dışarı çıkmayı bile istemez. Öğrenciler kampüs içerisinde sayısız aktivite yapma imkânı bulur. Kampüs içinde sağlık kulübü, squash odası, tırmanma duvarı, aerobik salonu ve dans odaları bulunur. Bunların yanı sıra Olimpik yüzme havuzu, ağırlık salonları, koşu parkurları, 13 adet tenis kortu, futbol sahası, golf sahası, frizbe alanları yer alır. Tüm bu tesisler öğrencilerin kullanımına açıktır. Öğrenciler boş zamanlarını buralarda değerlendirebilmektedir.

Kampüs dışı aktivitelere de önem veren program kapsamında; Disneyland, Universal Studios, Six Flag Magic Mountains, Universal City Walk, Hurricane Harbor Water Adventure Park, L.A Galaxy Major League Soccer, Hollywood Walk of Fame, Griffin Observatory gezileri düzenlenir. Kaliforniya sahillerinde güneşlenme ve sörf yapma da öğrencilerin sevdiği aktivitelerdendir. Hollywood tabelasına yapılan trekking de ilgi çekici aktiviteler arasında yer alır.

Okul, LA Havalimanına sadece 20 dakika uzaklıktadır. Arzu eden öğrenciler okul görevlileri tarafından havalimanında karşılanır.

Konaklama

Öğrenciler kampüs içinde bulunan yurtta konaklar. Odalar 2 ya da 3 kişiliktir. Banyolar paylaşımlıdır. Yurt içerisinde çamaşırhane, oyun odası ve yemekhane bulunur. Öğrenciler yemeklerini yemekhanede hep birlikte yer.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım