Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

DID | Berlin - Munich

DID | Berlin - Munich

DID sizlere Almanya’nın kültürünü, tarihini ve geleneklerini tanıyacağınız bir eğitimi garanti ediyor. Almanya’da kelime ve gramerden daha fazlasını keşfedeceksiniz. Çok kısa zamanda Alman mantığını ve dilini anlayacaksınız. Almanya’yı canlı olarak keşfetmek evinizde ders kitabını okumaktan çok daha etkileyici ve eğlenceli olacak.Hafta da 20 ders Almanca dersi izlenir. Öğleden sonra etkinlikler ve geziler düzenlenir. Öğrenim materyali okul tarafından verilir. Kurdtan önce yerleştirme testi yapılır ve öğrenciler seviyelerine göre sınıflara yerleştirilir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 14-17

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler okullara yakın konumdaki yurtlarda kalır. Odalar 2-3 kişi ile paylaşımlıdır. Yurtta oturma odası, internet kafe, kafeterya bulunur. Ayrıca, parti ve tiyatro performansları gibi faaliyetler için yeterince alan bulunmaktadır. 

Aktiviteler

Film gecesi, iletişim atölyesi, müzik atölyesi, barbekü, spor, mini-golf, spor atölyesi 

Geziler: Hayvanat Bahçesi, Teknoloji Müzesi, Tema Parkı, gece şehir turu, German Spy Museum, Pergamon Müzesi, Anti-War Müzesi, Olimpic Stadyum, Madame Tussaud Berlin); Münih Şehir Müzesi, Havalimanı turu, Natural History Müzesi, Bavarian National Museum, Pnakothek of Modern Art.

Lokasyon

Okul, Almanya’nın Berlin şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 17 Haziran – 18 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım