Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Delft University of Technology

Delft University of Technology – Delft Teknoloji Üniversitesi

1842 yılında kurulan Delft Teknoloji Üniversitesi, modern ve teknolojik eğitim metotlarını dünyaya yön veren araştırmalarda kullanarak her yıl kazandığı ödüller ile adından söz ettiriyor. Delft Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın en eski ve en büyük teknik üniversitesi olarak biliniyor. Avrupa’nın en iyi teknik üniversitelerinin bir araya gelerek kurduğu IDEA LEAGUE üyeliğiyle tanınan Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrenci adaylarına ileri görüşlü bir eğitim anlayışıyla yaklaşıyor. Delft Üniversitesi bölümleri arasında kendinize uygun programı bulmanız ise çok kolay. 8 fakültesi ile 16 Lisans, 30’dan fazla Yüksek Lisans programı sunan Delft Teknoloji Üniversitesi, 6.000 çalışanı ile 25.000’den fazla öğrenciye bilim, tasarım ve teknoloji alanında eğitim sunuyor. 


Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; özellikle bilim odaklı proje yarışmalarına yönelik maddi ve manevi destekler öğrencilerin gelişimine yardımcı olurken, üniversiteden mezun öğrenciler de farklı ülkelerdeki mezunlarla kurulan iş ağı sayesinde kariyerlerinde kolaylıkla yükselebiliyor. Delft Teknoloji Üniversitesi vizyonu ile de tüm dünyada etkili olan çalışmalara imza atıyor. Delft Teknoloji Üniversitesi’nin “Meydan Oku - Değiştir - Etki Et” sloganı ile akademisyenler ve öğrenciler bir arada çalışıp küresel ölçekte olumlu bir etki yaratacak çözümler tasarlayıp geliştiriyorlar.


Delft Teknoloji Üniversitesi, bölümlerindeki başarıyı kampüs yaşamında da sunuyor.  Teknik bir üniversitede olması gereken tüm donanımı yerleşkesinde de bulunduran Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, postane, banka ve kafe bulunuyor.


Fizik ve kimya projeleri ile 3 Nobel ödülü kazanan Delft Teknoloji Üniversitesi, son teknoloji ile inşa edilen sınıfları ile öne çıkıyor. Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine danışmanlık hizmetleri ile yardımcı olurken, öğrenciler okulda başarı bursu kazanarak da daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabiliyor. Delft Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 20.000-25.000 dolar arasında değişiyor. Farklı kültürleri tanımak ve iyi bir üniversitede modern bir eğitim almak isteyen öğrenciler için Delft Teknoloji Üniversitesi son başvuru tarihi 15 Ocak. “Delft Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Delft Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Delft Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Delft Teknoloji Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Delft Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Delft Teknoloji Üniversitesi ile farklı kültürleri tanımak ve iyi bir üniversitede modern bir eğitim almak isteyenler en son 15 Ocak’ta kayıt yaptırmalı.


Öğrencilerine Sağladığı Kolaylıklar:

Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine danışmanlık hizmetleri ile yardımcı olurken, öğrenciler okulda başarı bursu kazanarak daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabiliyor.

Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; özellikle bilim odaklı proje yarışmalarına yönelik maddi ve manevi destekler öğrencilerin gelişimine yardımcı olurken, üniversiteden mezun öğrenciler de farklı ülkelerdeki mezunlarla kurulan iş ağı sayesinde kariyerlerinde kolaylıkla yükselebiliyor.

Lokasyon

Delft Teknoloji Üniversitesi nerededir?

Delft Teknoloji Üniversitesi Hollanda’nın Delft Bölgesi’nde yer almaktadır. Delft Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın Delft bölgesinde bulunuyor. Delft Teknoloji Üniversitesi öğrencileri; kampüs kapsamında kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, postane, banka ve kafe hizmetlerine haftanın her günü kolaylıkla erişim sağlıyor.

Delft Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Aerospace
 • Architecture | Built Environment | Construction
 • Biotechnology | Life Science & Technology
 • Chemical | Biochemical | Process Engineering
 • Civil | Coastal Engineering
 • Earth Resources | Geography
 • Electrical | Electronic
 • Energy
 • Environment
 • Industrial Design Engineering
 • Information Technology | Information Engineering
 • Maritime
 • Materials
 • Mathematics
 • Mechanical
 • Medical | Biomedical | Medisign
 • Physics
 • Teacher Training | Science Communication
 • Technology, Policy & Management
 • Transport, Infrastructure & Logistic

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım