Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Delft University of Technology

Delft University of Technology – Delft Teknoloji Üniversitesi

1842 yılında kurulan Delft Teknoloji Üniversitesi, modern ve teknolojik eğitim metotlarını dünyaya yön veren araştırmalarda kullanarak her yıl kazandığı ödüller ile adından söz ettiriyor. Delft Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın en eski ve en büyük teknik üniversitesi olarak biliniyor. Avrupa’nın en iyi teknik üniversitelerinin bir araya gelerek kurduğu IDEA LEAGUE üyeliğiyle tanınan Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrenci adaylarına ileri görüşlü bir eğitim anlayışıyla yaklaşıyor. Delft Üniversitesi bölümleri arasında kendinize uygun programı bulmanız ise çok kolay. 8 fakültesi ile 16 Lisans, 30’dan fazla Yüksek Lisans programı sunan Delft Teknoloji Üniversitesi, 6.000 çalışanı ile 25.000’den fazla öğrenciye bilim, tasarım ve teknoloji alanında eğitim sunuyor. 


Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; özellikle bilim odaklı proje yarışmalarına yönelik maddi ve manevi destekler öğrencilerin gelişimine yardımcı olurken, üniversiteden mezun öğrenciler de farklı ülkelerdeki mezunlarla kurulan iş ağı sayesinde kariyerlerinde kolaylıkla yükselebiliyor. Delft Teknoloji Üniversitesi vizyonu ile de tüm dünyada etkili olan çalışmalara imza atıyor. Delft Teknoloji Üniversitesi’nin “Meydan Oku - Değiştir - Etki Et” sloganı ile akademisyenler ve öğrenciler bir arada çalışıp küresel ölçekte olumlu bir etki yaratacak çözümler tasarlayıp geliştiriyorlar.


Delft Teknoloji Üniversitesi, bölümlerindeki başarıyı kampüs yaşamında da sunuyor.  Teknik bir üniversitede olması gereken tüm donanımı yerleşkesinde de bulunduran Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, postane, banka ve kafe bulunuyor.


Fizik ve kimya projeleri ile 3 Nobel ödülü kazanan Delft Teknoloji Üniversitesi, son teknoloji ile inşa edilen sınıfları ile öne çıkıyor. Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine danışmanlık hizmetleri ile yardımcı olurken, öğrenciler okulda başarı bursu kazanarak da daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabiliyor. Delft Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 20.000-25.000 dolar arasında değişiyor. Farklı kültürleri tanımak ve iyi bir üniversitede modern bir eğitim almak isteyen öğrenciler için Delft Teknoloji Üniversitesi son başvuru tarihi 15 Ocak. “Delft Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Delft Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Delft Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Delft Teknoloji Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Delft Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Delft Teknoloji Üniversitesi ile farklı kültürleri tanımak ve iyi bir üniversitede modern bir eğitim almak isteyenler en son 15 Ocak’ta kayıt yaptırmalı.


Öğrencilerine Sağladığı Kolaylıklar:

Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine danışmanlık hizmetleri ile yardımcı olurken, öğrenciler okulda başarı bursu kazanarak daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabiliyor.

Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; özellikle bilim odaklı proje yarışmalarına yönelik maddi ve manevi destekler öğrencilerin gelişimine yardımcı olurken, üniversiteden mezun öğrenciler de farklı ülkelerdeki mezunlarla kurulan iş ağı sayesinde kariyerlerinde kolaylıkla yükselebiliyor.

Delft Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Aerospace
 • Architecture | Built Environment | Construction
 • Biotechnology | Life Science & Technology
 • Chemical | Biochemical | Process Engineering
 • Civil | Coastal Engineering
 • Earth Resources | Geography
 • Electrical | Electronic
 • Energy
 • Environment
 • Industrial Design Engineering
 • Information Technology | Information Engineering
 • Maritime
 • Materials
 • Mathematics
 • Mechanical
 • Medical | Biomedical | Medisign
 • Physics
 • Teacher Training | Science Communication
 • Technology, Policy & Management
 • Transport, Infrastructure & Logistic

Lokasyon

Delft Teknoloji Üniversitesi Hollanda’nın Delft Bölgesi’nde yer almaktadır. Delft Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın Delft bölgesinde bulunuyor. Delft Teknoloji Üniversitesi öğrencileri; kampüs kapsamında kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, postane, banka ve kafe hizmetlerine haftanın her günü kolaylıkla erişim sağlıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım