Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Delft University of Technology

Delft University of Technology – Delft Teknoloji Üniversitesi

1842 yılında kurulan Delft Teknoloji Üniversitesi, modern ve teknolojik eğitim metotlarını dünyaya yön veren araştırmalarda kullanarak her yıl kazandığı ödüller ile adından söz ettiriyor. Delft Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın en eski ve en büyük teknik üniversitesi olarak biliniyor. Avrupa’nın en iyi teknik üniversitelerinin bir araya gelerek kurduğu IDEA LEAGUE üyeliğiyle tanınan Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrenci adaylarına ileri görüşlü bir eğitim anlayışıyla yaklaşıyor. Delft Üniversitesi bölümleri arasında kendinize uygun programı bulmanız ise çok kolay. 8 fakültesi ile 16 Lisans, 30’dan fazla Yüksek Lisans programı sunan Delft Teknoloji Üniversitesi, 6.000 çalışanı ile 25.000’den fazla öğrenciye bilim, tasarım ve teknoloji alanında eğitim sunuyor. 


Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; özellikle bilim odaklı proje yarışmalarına yönelik maddi ve manevi destekler öğrencilerin gelişimine yardımcı olurken, üniversiteden mezun öğrenciler de farklı ülkelerdeki mezunlarla kurulan iş ağı sayesinde kariyerlerinde kolaylıkla yükselebiliyor. Delft Teknoloji Üniversitesi vizyonu ile de tüm dünyada etkili olan çalışmalara imza atıyor. Delft Teknoloji Üniversitesi’nin “Meydan Oku - Değiştir - Etki Et” sloganı ile akademisyenler ve öğrenciler bir arada çalışıp küresel ölçekte olumlu bir etki yaratacak çözümler tasarlayıp geliştiriyorlar.


Delft Teknoloji Üniversitesi, bölümlerindeki başarıyı kampüs yaşamında da sunuyor.  Teknik bir üniversitede olması gereken tüm donanımı yerleşkesinde de bulunduran Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, postane, banka ve kafe bulunuyor.


Fizik ve kimya projeleri ile 3 Nobel ödülü kazanan Delft Teknoloji Üniversitesi, son teknoloji ile inşa edilen sınıfları ile öne çıkıyor. Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine danışmanlık hizmetleri ile yardımcı olurken, öğrenciler okulda başarı bursu kazanarak da daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabiliyor. Delft Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 20.000-25.000 dolar arasında değişiyor. Farklı kültürleri tanımak ve iyi bir üniversitede modern bir eğitim almak isteyen öğrenciler için Delft Teknoloji Üniversitesi son başvuru tarihi 15 Ocak. “Delft Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Delft Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Delft Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Online Programlar

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Delft Teknoloji Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Delft Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Delft Teknoloji Üniversitesi ile farklı kültürleri tanımak ve iyi bir üniversitede modern bir eğitim almak isteyenler en son 15 Ocak’ta kayıt yaptırmalı.


Öğrencilerine Sağladığı Kolaylıklar:

Delft Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine danışmanlık hizmetleri ile yardımcı olurken, öğrenciler okulda başarı bursu kazanarak daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabiliyor.

Delft Teknoloji Üniversitesi’nde; özellikle bilim odaklı proje yarışmalarına yönelik maddi ve manevi destekler öğrencilerin gelişimine yardımcı olurken, üniversiteden mezun öğrenciler de farklı ülkelerdeki mezunlarla kurulan iş ağı sayesinde kariyerlerinde kolaylıkla yükselebiliyor.

Delft Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Aerospace
 • Architecture | Built Environment | Construction
 • Biotechnology | Life Science & Technology
 • Chemical | Biochemical | Process Engineering
 • Civil | Coastal Engineering
 • Earth Resources | Geography
 • Electrical | Electronic
 • Energy
 • Environment
 • Industrial Design Engineering
 • Information Technology | Information Engineering
 • Maritime
 • Materials
 • Mathematics
 • Mechanical
 • Medical | Biomedical | Medisign
 • Physics
 • Teacher Training | Science Communication
 • Technology, Policy & Management
 • Transport, Infrastructure & Logistic

Lokasyon

Delft Teknoloji Üniversitesi nerededir?

Delft Teknoloji Üniversitesi Hollanda’nın Delft Bölgesi’nde yer almaktadır. Delft Teknoloji Üniversitesi, Hollanda’nın Delft bölgesinde bulunuyor. Delft Teknoloji Üniversitesi öğrencileri; kampüs kapsamında kütüphane, laboratuvar, bilim merkezleri, spor merkezleri, postane, banka ve kafe hizmetlerine haftanın her günü kolaylıkla erişim sağlıyor.

Üniversitenin Başarıları

 • Hollanda’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor

 • Times en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de bulunuyor

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6,5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım