Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Dartmouth College

Dartmouth College – Dartmouth Koleji

1769 yılında kurulan Dartmouth Koleji, bugün öğrencilerin ve öğretim üyelerinin zamanımızın en acil sorunlarına araştırma ve yenilikle yanıt verdiği canlı, kapsayıcı bir öğrenme ortamı sunuyor. Dartmouth Koleji bölümleri 75'ten fazla merkez ve enstitü ile; tıp, sanat, mühendislik ve işletme gibi çeşitli alanlarda genişletilmiş öğrenim ve araştırma fırsatlarına kapı açıyor. Bu fırsatların çoğu disiplinler arası olup, karmaşık konular üzerinde çalışmak için kampüsün dört bir yanından fakülte ve öğrencileri bir araya getiriyor. Dünya standartlarındaki öğretim üyeleri ve eğitim birimleriyle Dartmouth Koleji bölümleri, 57 farklı ülkeden gelen 6.500 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski ve en prestijli yüksek eğitim kurumlarından biri olarak kabul edilen Dartmouth Koleji’nin 40’tan fazla lisans programı bulunuyor. Dartmouth Koleji’nde MBA, lisansüstü ve doktora programları ise Guarini Yüksek Lisans ve İleri Araştırmalar Okulu, Geisel Tıp Fakültesi, Thayer Mühendislik Okulu ve Tuck İşletme Okulu'ndaki profesyonel programlar ve okullar arasında ortak ve çift diploma programları tarafından sunuluyor. Dartmouth Koleji, ayrıca Carnegie Vakfı tarafından “yoğun araştırma faaliyetli üniversite” olarak sınıflandırılıyor. 


Sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun parçası olacağınız Dartmouth Koleji’nin ağaçlarla çevrili kampüsünde; Hopkins Sanat Merkezi'nde canlı performansların keyfini çıkarmak, Hood Sanat Müzesi'nde dolaşmak, organik çiftlikten sebzeleri hasat etmek gibi doğa, sanat veya sporla ilgili çok sayıda aktiviteye katılmak mümkün. 


Güçlü fikirli, çok yetenekli, birbirlerinin farklılıklarına karşılıklı saygı duyarak birlikte yaşamaya ve öğrenmeye hevesli öğrenciler arayan “Dartmouth Koleji nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Dartmouth Koleji başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Dartmouth Koleji başvuru yapacak öğrencilerin erken kayıt için 1 Kasım, normal kayıt için 3 Ocak tarihlerine kadar belgelerini iletmeleri gerekiyor. Yaklaşık 80.000 mezundan oluşan küresel bir ağa sahip Dartmouth Koleji bölüm ücretleri 61.000-83.000 dolar arasında değişiyor. Kabul ofisi Dartmouth Koleji öğrencileri seçtikten sonra, Mali Yardım Ofisi her öğrencinin ihtiyacını beliriyor ve buna göre mali yardım veriyor. Dartmouth Koleji bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Dartmouth Koleji başvuru zamanı

Dartmouth College’a erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 2 Ocak.

Lokasyon

95 hektarlık kampüse sahip Dartmouth Koleji, Hanover’de bulunuyor ve öğrencilerinin %90’ı kampüs içinde yaşıyor. Hanover, yerel ve küresel, dost canlısı ve verimli, gündelik ve sofistike dengeleri nedeniyle sık sık Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşanacak en iyi yerlerden biri olarak değerlendiriliyor.

Dartmouth Koleji bölümleri:


 • Economics & Econometrics

  Business & Management

  Accounting & Finance

  Biological Sciences

  Medicine & Dentistry

  Archaeology

  Art, Performing Arts & Design

  History, Philosophy & Theology

  Languages, Literature & Linguistics

  General Engineering

  Electrical & Electronic Engineering

  Chemical Engineering

  Mechanical & Aerospace Engineering

  Geography

  Politics & International Studies 

  Sociology

  Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences

  Physics & Astronomy

  Chemistry

  Mathematics & Statistics

  Computer Science

  Psychology


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım