Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Cornerstone College Vancouver

Cornerstone College Vancouver Kanada

Kanada sertifika programlarına katılmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği okullardan biri de Cornerstone College’dir. Cornerstone College 1980 yılından bu yana uluslararası öğrencilere sertifika ve diploma eğitimleri vermektedir. Cornerstone College Kanada’nın sevilen şehirlerinden biri olan Vancouver’da bulunmaktadır.

Cornerstone College bulunduğu bölgenin en prestijli okullarındandır. Cornerstone College; eğitim tarzı, eğitmen kadrosu, teknik imkanları ve kurduğu iş birlikleriyle en hızlı büyüyen okullar arasına girmiştir. Cornerstone Canada’da eğitim alan öğrencilerin büyük çoğunluğu aldıkları eğitimden memnun kalmıştır. Bu da okulun günden güne artan öğrenci sayısının altındaki nedenlerdendir. 

Cornerstone College sertifika ve diploma programlarına katılanlar eğitim aldıkları süre zarfında co-op fırsatından yararlanarak çalışabilir.


Cornerstone Canada öğrencileri eğitimlerinin ikinci yarısından itibaren full-time çalışma imkanına sahip olur. Bu da haftada 40 saat çalışmaya denk gelmektedir. Öğrenciler sınıflarda aldıkları yüksek kalitedeki teorik eğitimi co-op yaptıkları şirketlerde pratiğe dökmektedir. Böylece öğrenciler uzun süreli çalışma dönemlerinde sektörü çok daha iyi bir şekilde öğrenme imkânı bulur. Tam adıyla Cornerstone International Community College verdiği eğitim kadar co-op’lardaki başarısıyla da dikkat çeker. Alanında uzman co-op koordinatörlerine sahip olan Cornerstone College öğrencilerini en iyi işlere, en hızlı şekilde yerleştirmeyi hedefler. 

Cornerstone College sertifika programları belirli alanlarda açılır. Cornerstone College sertifika ve diploma programları; yoğunlaştığı bu belli alanlarda en iyi eğitimi vermeyi hedefler ve bunu da başarır.


Cornerstone College; Network and System Solutions, Web and Mobile App Development, Dijital Marketing Specialist, Dijital Marketing Specialist & Advanced, Hospitaly & Management, International Business Management alanlarında eğitimler vermektedir.

Cornerstone College bünyesinde bulunan dil kursları da İngilizce yeterliliği olmayan öğrenciler için güzel bir çözüm olmaktadır. Öğrenciler önce dil kurslarında eğitimlerine başlayıp sonrasında gelişen İngilizce seviyeleriyle yurtdışı sertifika programlarına başlayabilir. Okul her yıl 72’den fazla ülkeden gelen öğrencileri sınıflarında ağırlamaktadır. 

Devamını Oku

Cornerstone College Sertifika ve Diploma Programları

Cornerstone International Community College (CICCC), 2800 üzerinde öğrencisiyle Kanada'daki en büyük özel kolejlerinden bir tanesİdir. Okulun kampüsleri Kanada’nın yaşaması en keyifli şehri olan Vancouver'da bulunur ve bütün kampüsleri ulaşımın çok kolay bir şekilde sağlandığı şehir merkezinde bulunmaktadır.

 

CICCC Web Development, Mobile App Development, Network and System Solutions, Digital Marketing, UI/UX Design, Hospitality Management, International Business Management ve Customer Relations Specialist gibi teknoloji ve yönetim alanlarında eşsiz programlar sunmaktadır.

 

Cornerstone College’ı sunmuş olduğu programların dışında öğrenciler için en cazip kılan yönleri ise;

 

      Türkiye’den gelecek öğrencilere özel sunmuş olduğu burs imkanları

      %98’in üzerindeki memnuniyet oranı

      %96’nın üzerinde işe yerleştirme oranına sahip olması

      Online ve yüz yüze eğitim sisteminin öğrencilere sunulması ve sınırsız bir şekilde bu imkanlardan faydalandırması

      Kaliteli eğitmen kadrosuyla sunulan ve her okulda bulunmayan eşsiz diploma programlarının sunulması

      Kanada’nın en kaliteli uluslararası öğrenci dağılımına sahip olması

      İngilizcesi yetersiz olan öğrenciler için sunulan yoğunlaştırılmış İngilizce kursları ile ön plana çıkmaktadır.

Her bölümde dil yeterlilikleri farklılık göstermektedir.


Cornerstone College sertifika ve diploma programları her yıl dünyanın 72 ülkesinden genci sınıflarında ağırlamaktadır. Uzun bir süredir Kanada sertifika programlarının yanı sıra dil kursu eğitimleri de veren Cornerstone College yükselen başarı grafiğine sahiptir. Gelen başvurulara bakıldığında 2022 Kanada Cornerstone College için parlak bir yıl olacaktır.

Okul günümüz şartlarına uygun teknolojik eğitim tarzını benimsemektedir. Ayrıca amacı öğrencilerine meslek edindirmek olan Cornerstone College co-op dönemlerine de çok önem vermektedir. Bu sebeple Kanada’daki şirketlerle iyi ilişkiler kuran okul öğrencilerinin bu şirketlerde co-op dönemini geçirmesini ve sektörü deneyimlemesini sağlar. Cornerstone College’da teorik eğitim alan gençler, şirketlerde geliştirdikleri becerilerini pratiğe dökerek sektöre en iyi şekilde hazırlanır. 

Devamını Oku

Cornerstone College Programlarına Kimler Katılmalıdır

Cornerstone College’a meslek edinmek ya da mesleğinde yükselmek isteyenler başvurabilir. Bunun yanı sıra son dönemde Kanada’da yaşamak ve çalışmak isteyenler de Kanada sertifika programlarına başvurmaktadır. Kanada sertifika programlarına katılanlar aldıkları programın uzunluğuna bağlı olarak bu ülkede çalışma ve oturum iznine sahip olurlar. 1 yıllık ve 2 yıllık programlarda verilen izinler değişmektedir. Genellikle 1 yıllık programlarda mezuniyetin ardından bir yıl, iki yıllık programlar da ise mezuniyetin ardından 3 yıl Kanada’da oturum ve çalışma izni alınabilmektedir. 

Cornerstone College co-op döneminde öğrencilerine güzel destekler sunduğu için eğitiminin çalışma dönemini sorunsuz geçirmek isteyenler Cornerstone Canada’yı tercih edebilir. Kanada’nın Vancouver şehrinde yer alan şirketlerle sağlam iş birlikleri olan Cornerstone College öğrencilerinin %96’sı 30 gün içinde işe yerleşmektedir. Bu da yüksek bir rakamdır. 

Neden Cornerstone College Kanada?

Cornerstone Canada gerek verdiği eğitim gerek eğitmen kadrosu gerekse kampüslerindeki alt yapı ile eğitim alması keyifli okullardandır. Cornerstone College öğrencilerine teknolojik sınıflarda eğitim alma imkânı sağlar. İki adet kampüsü bulunan okulun öğrencileri; yönetim ve teknoloji alanlarında farklı kampüslerde eğitim alır. Okulun her iki kampüsü de öğrencilerine en iyiyi sunmaktadır. 

Cornerstone College Vancouver öğrencilerine kaliteli eğitimi uygun fiyatlara sunmaktadır. Cornerstone College fiyatları Kanada dil kursu fiyatlarıyla karşılaştırıldığında bile uygundur. Bu sayede öğrenciler bütçelerini zorlamadan eğitim alabilmektedir. Kanada sertifika programları arasında iyi bir repütasyona sahip olan Cornerstone College her yıl 72’den fazla ülkeden gelen öğrencileriyle kalitesini ve güvenirliğini ispatlamaktadır.

Cornerstone College Vancouver Diploma Programları ve Fiyatları

Bir sonraki sayfada göreceğiniz tablodaki fiyatlar 2024 aylık promosyonlu fiyatlardır. Promosyonlar her ay değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle güncel fiyatları öğrenmek, sizler için en uygun programı seçmek ve kontenjanları kaçırmamak için mutlaka uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

Cornerstone College Vancouver Diploma Programları ve Fiyatları

 

Program Adı

8 Aylık Ücret

1 Yıllık Ücret

2 Yıllık Ücret

Başlangıç Tarihleri

MANAGEMENT

Customer Relations Specialist Diploma

$4,995

$5,695

-

Her ay

International Business Management Diploma

-

$6,995

-

Hospitality Management Diploma

$5,495

$6,995

$10,495

TECHNOLOGY

Digital Marketing Specialist + Advanced Diploma

-

$7,695

$11,995

Ocak, Nisan, Temmuz, Eylül

UI/UX Design Specialist & Advanced Diploma

-

$7,695

$11,995

Eylül, Ocak, Mayıs

Web & Mobile App Development Diploma

-

-

$13,545

Ağustos, Ocak, Mayıs

Network & System Solutions Specialist Diploma

-

-

$9,995

Her ay

DUAL DIPLOMA-ÇİFTE DİPLOMA

Customer Relations Specialist + International Business Management

-

-

$9,995

Her ay

Customer Relations Specialist + Hospitality Management

-

-

$9,995

Customer Relations Specialist + Digital Marketing Specialist

-

-

$11,495

Customer Relations Specialist + UI/UX Design Specialist

-

-

$11,495

International Business Management + Hospitality Management

-

-

$9,995

International Business Management + Digital Marketing Specialist

-

-

$12,495

International Business Management + UI/UX Design Specialist

-

-

$12,495

Hospitality Management + Digital Marketing Specialist

-

-

$12,195

Digital Marketing Specialist + UI/UX Design Specialist

-

-

$12,495

Ocak, Nisan, Temmuz, Eylül

 

Devamını Oku

Cornerstone College Nerede?

Greystone College Kanada’nın en sevilen ve 3. Büyük şehri olan Vancouver’da bulunur. Vancouver soğuk Kanada havasının ılımanlaştığı bir loksayondur. Bu sebeple sert kıştan hoşlanmayanlar için güzel bir lokasyondur. 


Cornerstone Canada’nın 2 kampüsü bulunmaktadır. Kampüslerden biri West Hastings Kampüsü diğeri ise Cornerstone Teknik Kampüsüdür. Cornerstone College’ın kampüsleri şehrin merkezi konumlarındadır. 

Cornerstone College Vancouver Öğrenci Yorumları

 Yurtdışı sertifika programlarına katılırken fiyatın uygun olması benim içimn önemliydi. Cornerstone College fiyatlarının uygun olması ve öğrenci memnuniyetinin yüksek olması Cornerstone Canada’yı seçmemi sağladı. Aldığım eğitimden ve yaşadığım iş tecrübesinden memnunum. 

Seda Dinç Cornerstone College öğrencisi
Cornerstone College Vancouver Öğrenci Yorumları

Global Vizyon danışmanlarım yurtdışı sertifika ve diploma progamlarında en doğrusunu seçmem için beni çok güzel yönlendirdi. Diğer okullar gibi çok fazla program açmamasına rağmen açtığı programlardaki başarısı yüksek olan Cornerstone College’ı tercih ettim. Danışmanlarıma çok teşekkür ederim. 

Gizem Cansoy Cornerstone College öğrencisi
Cornerstone College Vancouver Öğrenci Yorumları

Cornerstone International College’da aldığım eğitimden memnumum. Fakat en memnun olduğum nokta co-op dönemimde bana hızlıca iş bulmaları oldu. En güzel şekilde yönlendirdiler. Hem Türkiye’deki Global Vizyon danışmanlarıma hem de Cornerstone College’daki danışmanlarıma teşekkür ederim. 


İlayda İbrahimoğlu Cornerstone College öğrencisi
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım