Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Conestoga College

Conestoga College

Kanada sertifika programları denildiğinde akla gelen okullardan olan Conestoga College 1967 yılından bu yana eğitim vermektedir. Kanada’nın Ontario Eyaleti’nde bulunan Conestoga College bölgenin en hızlı büyüyen politeknik kolejlerinden biridir. Okul; yayınlanan rakamlara göre 5 yıl içerisinde %42 büyüme hızına erişmiştir. 2022 Kanada Conestoga College’ın büyüme rakamlarını daha da artıracağı bir yıl olarak görülmektedir.

23 binden fazla öğrencisi bulunan Conestoga College’ın bin 700’ün üzerinde uluslararası öğrencisi bulunmaktadır. Bu da okulun çok kültürlü bir eğitim kurumu olmasını sağlar. Constoga Canada 70’den fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktadır.

Conestoga Canada’nın Waterloo Bölgesi’nde 9 kampüsü ve eğitim merkezi bulunur. Okul öğrencilerini sektöre en iyi şekilde hazırlamak için gereken alt yapıyı kampüslerinde kurmuştur. Kampüsler günümüz iş ve eğitim dünyasının ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Waterloo’nun Kanada’nin teknoloji ve inovasyon merkezi olması bu şehirde eğitim alan öğrenciler için önemli bir fırsattır. Co-op programlarına katılacak öğrenciler şehirdeki şirketlerde çalışabilmektedir. Waterloo Bölgesi’nde iş bulma oranı %94.6 gibi standartlar üstü bir rakamdır.

Conestoga College sertifika ve diploma programları konusunda iddialıdır. Conestoga College bünyesinde 230’dan fazla eğitim programı bulunur. Co-op özelliği olan yurtdışı sertifika ve diploma programı sayısı 70’dir. Conestoga College kariyer odaklı ve uygulamalı eğitimi anlayışını benimsemiştir. Bu sebeple sınıflarının öğrenci sayısını düşük tutmakta, uygulamalı, proje odaklı eğitim sunmaktadır. Kariyer odaklı eğitim anlayışını benimseyen okulun co-op programlarındaki başarısı yüksektir.

Conestoga College’ın Kanada’daki diğer üniversitelerle iş birliği mevcuttur. Öğrenci üniversite eğitimine devam etmek isterse Conestoga College’ın iş birliği içerisinde olduğu üniversitelerde derslerini saydırabilmektedir. Öğrenciler Conestoga College sayesinde çoklu diploma programlarına da katılabilmektedir.

Conestoga College sertifika ve diploma programları; Big Data Solution Architecture, Business Development and Sales, 3D Computer Animation, Software Quality Assurance and Test Engineering, Construction Management, Event Management, Global Business Management, Project Management, Robotics and Industrial Automation, Supply Chain Management gibi alanlarda açılmaktadır.


Devamını Oku
Conestoga College Sertifika ve Diploma Programları

Kanada’nın Waterloo Bölgesi’nde kurulmuş politeknik bir kolej olan Conestoga College başarısını her yıl artırmasıyla dikkat çekmektedir. Okulun başarı grafiği her yıl yükselen bir ivmeye sahiptir. Conestoga College kariyer odaklı, uygulamalı araştırma ve eğitime önem veren bir okuldur. Conestoga Canada aynı zamanda geleceğin değişen şartlarına ayak uydurmak için yoğun bir çaba göstermektedir. Okul geleceğin iş dünyasında ihtiyaç duyulacak yeni meslekleri araştırıp, yeni sertifika ve diploma programları açmaktadır. Ayrıca bu meslekleri yapabilmek için gerekli donanım ve malzemeyi de kampüslerinde bulundurarak öğrencilerinin bu donanımdan yararlanmasını sağlar.Conestoga College eğitmen kadrosuna da özen göstermektedir. Okul; sektörün önde gelen isimleriyle anlaşıp öğrencilerine gerçek iş hayatı deneyimi olan isimlerden eğitim aldırmaktadır. Conestoga College; eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenebildiği sayılı kurumlar arasındadır. Eğitmenler öğrencilerinin teorik eğitimini en iyi şekilde vermenin yanı sıra öğrencilerinin iş başvuru süreçlerinde de onları en doğru şekilde yönlendirmektedir. İnovasyon ve teknoloji merkezi olan Waterloo’da yer alan Conestoga College’ın bu bölgedeki başarılı şirketlerle yoğun iş birliği bulunur. Pek çok saygın şirket Conestoga College ile iş birliği anlaşması yapmıştır ve her yıl bu okuldan yüzlerce öğrenciye co-op imkânı sunmaktadır.

Programa Kimler Katılmalıdır

Conestoga College sertifika ve diploma programlarına mesleğini en iyi şekilde öğrenmek ve uygulamak isteyenler katılmalıdır. Conestoga College sektörün önde gelen isimlerinden oluşan eğitmen kadrosuyla öğrencilerine üst düzey eğitim sunar. Sunduğu bu eğitimi donanımlı kampüslerinde araştırmaya ve sonrasında co-op döneminde uygulamaya dökme fırsatı yaratır. Bu sebeple eğitiminin kalitesine önem verenler, araştırmalarla eğitimini desteklemek isteyenler Conestoga College sertifika ve diploma programlarına katılmalıdır.

Son dönemde yurtdışında çalışma ve yaşama hayali olanlar da yurtdışı sertifika ve diploma programlarını tercih etmektedir. Kanada yurtdışı sertifika programlarına katılanlar mezuniyetlerinin ardından bu ülkede oturma ve çalışma izni alabilmektedir. Eğitim alınan süreye bağlı olarak verilen çalışma ve oturum izni süresi değişir. Bu konuda sağlıklı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Conestoga College sertifika ve diploma programları oldukça farklı alanlarda açılmaktadır. Conestoga College sertifika programları konusunda çeşitliliği en fazla olan okullardan biridir. Bu sebeple farklı alanlarda eğitim almak isteyenlerin bu okuldaki programları incelemesini tavsiye ederiz.


Lokasyon

Lokasyon

Conestoga College Kanada’nın Ontario Eyaleti’nde bulunan Waterloo Bölgesi’nde yer almaktadır. Küçük bir şehirde büyük şehir standartlarında yaşamak isteyenler ideal bir şehirdir. Kanada’nın teknoloji ve inovasyon merkezi olarak görülen Waterloo şehri başkent Toronto’ya bir buçuk saatlik mesafededir.

Conestoga College’ın; Conestoga, Kitchener, Waterloo, Cambridge, Guelph, Stratford, Ingersoll ve Brantford'da kampüsleri bulunmaktadır.

Conestoga College Başarılar

 • Conestoga College bölgenin en hızlı büyüyen okullarındandır.

 • Teknoloji ve inovasyon bölgesi olarak bilinen Waterloo’da yer alan Conestoga College öğrencilerine başarılı şirketlerde çalışma imkanı sunar.

 • Conestoga Canada’nın ön plana çıkan en önemli başarılarından biri; öğrencilerin %87’sinin mezuniyetlerinin ardından 6 ay içerisinde iş bulmasıdır.

Okul Kabul Şartları

 • Lise veya lisans diploması

 • IELTS 6.0, TOEFL 80 dil yeterliliği

 • Okulun; Akademik Çalışmalar için İngilizce (EAS) dil kursu yeterliliği de kabul edilir.

Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarına katılmaya karar vermek ve sonrasında Conestoga College’ı seçmek hayatımda verdiğim en doğru kararlardan oldu. Eğitmenlerimde dahil olmak üzere çok güzel insanlarla tanıştım. Aldığım eğitimin kalitesini ve yaşadığım deneyimi Conestoga College fiyatları ile kıyaslayınca çok karlı bir seçim yaptığımı görüyorum.


Özlem Özsağır
Öğrenci Yorumları

Tekrar üniversiteye dönmek benim için endişelendiriciydi fakat Conestoga Canada’dan içeri girdikten sonra bu endişelerimin yersiz olduğunu anladım. Gerek eğitmenlerim gerek arkadaşlarım çok destekleyici davrandılar. Conestoga College’dan mezun olduktan sonra çok hızlı bir şekilde iş budum.

Utku Ulusoy
Öğrenci Yorumları

Conestoga College sertifika programlarına katılmam çok faydalı bir deneyimdi.

Katıldığım yurtdışı sertifika programı kapsamında çok çeşitli makinalarla çalışmam gerekiyordu. Conestoga College’ın kampüsünde o kadar güzel bir alt yapı ve donanım var ki çalışmam, öğrenmem gereke tüm makinaları elimin altında buldum.

Cansu Öz
Neden Conestoga College Kanada

Öğrencilerine teknoloji ve inovasyonun merkezi olan bir bölgede eğitim alma fırsatı sunan Conestoga Canada aynı zamanda yaşam şartlarıyla da öğrenciler için idealdir. Özelikle bütçesini zorlamak istemeyenler Conestoga College’ı incelemelidir. Waterloo Bölgesi’ndeki yaşam giderleri Ontario Eyaleti içerisindeki şehirlerin yaşam giderleriyle karşılaştırıldığında %20 daha düşüktür. Bu da öğrencilerin maddi olarak daha rahat etmesini sağlar.

Conestoga College sertifika ve diploma programları Kanada içerisindeki en çok ve en farklı olanlardır. Öğrenciler pek çok farklı alanda uzmanlaşma imkânı bulur. Okulda verilen teorik eğitim, kampüslerde yer alan güçlü araştırma imkanıyla birleşince öğrenciler üst düzey bir eğitim alır. Teori ve araştırma co-op döneminde uygulamayla da birleştirilince öğrenciler dört dörtlük bir eğitime sahip olur. Bu sayede öğrenciler mezuniyetlerinin ardında şirketler tarafından aranan isimler olur.Conestoga College öğrencilerine verdiği değer ve destekle de ön plana çıkar. Araştırma yapmak isteyen öğrenciler olsun, iş bulmaya çalışanlar olsun, psikolojik desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler olsun sorunlarının çözümünde yanlarından Conestoga Canada yetkililerini bulur.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım