Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Conestoga College

Conestoga College

Kanada sertifika programları denildiğinde akla gelen okullardan olan Conestoga College 1967 yılından bu yana eğitim vermektedir. Kanada’nın Ontario Eyaleti’nde bulunan Conestoga College bölgenin en hızlı büyüyen politeknik kolejlerinden biridir. Okul; yayınlanan rakamlara göre 5 yıl içerisinde %42 büyüme hızına erişmiştir. 2022 Kanada Conestoga College’ın büyüme rakamlarını daha da artıracağı bir yıl olarak görülmektedir.

23 binden fazla öğrencisi bulunan Conestoga College’ın bin 700’ün üzerinde uluslararası öğrencisi bulunmaktadır. Bu da okulun çok kültürlü bir eğitim kurumu olmasını sağlar. Constoga Canada 70’den fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktadır.

Conestoga Canada’nın Waterloo Bölgesi’nde 9 kampüsü ve eğitim merkezi bulunur. Okul öğrencilerini sektöre en iyi şekilde hazırlamak için gereken alt yapıyı kampüslerinde kurmuştur. Kampüsler günümüz iş ve eğitim dünyasının ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Waterloo’nun Kanada’nin teknoloji ve inovasyon merkezi olması bu şehirde eğitim alan öğrenciler için önemli bir fırsattır. Co-op programlarına katılacak öğrenciler şehirdeki şirketlerde çalışabilmektedir. Waterloo Bölgesi’nde iş bulma oranı %94.6 gibi standartlar üstü bir rakamdır.

Conestoga College sertifika ve diploma programları konusunda iddialıdır. Conestoga College bünyesinde 230’dan fazla eğitim programı bulunur. Co-op özelliği olan yurtdışı sertifika ve diploma programı sayısı 70’dir. Conestoga College kariyer odaklı ve uygulamalı eğitimi anlayışını benimsemiştir. Bu sebeple sınıflarının öğrenci sayısını düşük tutmakta, uygulamalı, proje odaklı eğitim sunmaktadır. Kariyer odaklı eğitim anlayışını benimseyen okulun co-op programlarındaki başarısı yüksektir.

Conestoga College’ın Kanada’daki diğer üniversitelerle iş birliği mevcuttur. Öğrenci üniversite eğitimine devam etmek isterse Conestoga College’ın iş birliği içerisinde olduğu üniversitelerde derslerini saydırabilmektedir. Öğrenciler Conestoga College sayesinde çoklu diploma programlarına da katılabilmektedir.

Conestoga College sertifika ve diploma programları; Big Data Solution Architecture, Business Development and Sales, 3D Computer Animation, Software Quality Assurance and Test Engineering, Construction Management, Event Management, Global Business Management, Project Management, Robotics and Industrial Automation, Supply Chain Management gibi alanlarda açılmaktadır.


Devamını Oku

Conestoga College Sertifika ve Diploma Programları

Kanada’nın Waterloo Bölgesi’nde kurulmuş politeknik bir kolej olan Conestoga College başarısını her yıl artırmasıyla dikkat çekmektedir. Okulun başarı grafiği her yıl yükselen bir ivmeye sahiptir. Conestoga College kariyer odaklı, uygulamalı araştırma ve eğitime önem veren bir okuldur. Conestoga Canada aynı zamanda geleceğin değişen şartlarına ayak uydurmak için yoğun bir çaba göstermektedir. Okul geleceğin iş dünyasında ihtiyaç duyulacak yeni meslekleri araştırıp, yeni sertifika ve diploma programları açmaktadır. Ayrıca bu meslekleri yapabilmek için gerekli donanım ve malzemeyi de kampüslerinde bulundurarak öğrencilerinin bu donanımdan yararlanmasını sağlar.Conestoga College eğitmen kadrosuna da özen göstermektedir. Okul; sektörün önde gelen isimleriyle anlaşıp öğrencilerine gerçek iş hayatı deneyimi olan isimlerden eğitim aldırmaktadır. Conestoga College; eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenebildiği sayılı kurumlar arasındadır. Eğitmenler öğrencilerinin teorik eğitimini en iyi şekilde vermenin yanı sıra öğrencilerinin iş başvuru süreçlerinde de onları en doğru şekilde yönlendirmektedir. İnovasyon ve teknoloji merkezi olan Waterloo’da yer alan Conestoga College’ın bu bölgedeki başarılı şirketlerle yoğun iş birliği bulunur. Pek çok saygın şirket Conestoga College ile iş birliği anlaşması yapmıştır ve her yıl bu okuldan yüzlerce öğrenciye co-op imkânı sunmaktadır.

Programa Kimler Katılmalıdır

Conestoga College sertifika ve diploma programlarına mesleğini en iyi şekilde öğrenmek ve uygulamak isteyenler katılmalıdır. Conestoga College sektörün önde gelen isimlerinden oluşan eğitmen kadrosuyla öğrencilerine üst düzey eğitim sunar. Sunduğu bu eğitimi donanımlı kampüslerinde araştırmaya ve sonrasında co-op döneminde uygulamaya dökme fırsatı yaratır. Bu sebeple eğitiminin kalitesine önem verenler, araştırmalarla eğitimini desteklemek isteyenler Conestoga College sertifika ve diploma programlarına katılmalıdır.

Son dönemde yurtdışında çalışma ve yaşama hayali olanlar da yurtdışı sertifika ve diploma programlarını tercih etmektedir. Kanada yurtdışı sertifika programlarına katılanlar mezuniyetlerinin ardından bu ülkede oturma ve çalışma izni alabilmektedir. Eğitim alınan süreye bağlı olarak verilen çalışma ve oturum izni süresi değişir. Bu konuda sağlıklı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Conestoga College sertifika ve diploma programları oldukça farklı alanlarda açılmaktadır. Conestoga College sertifika programları konusunda çeşitliliği en fazla olan okullardan biridir. Bu sebeple farklı alanlarda eğitim almak isteyenlerin bu okuldaki programları incelemesini tavsiye ederiz.


Neden Conestoga College Kanada

Öğrencilerine teknoloji ve inovasyonun merkezi olan bir bölgede eğitim alma fırsatı sunan Conestoga Canada aynı zamanda yaşam şartlarıyla da öğrenciler için idealdir. Özelikle bütçesini zorlamak istemeyenler Conestoga College’ı incelemelidir. Waterloo Bölgesi’ndeki yaşam giderleri Ontario Eyaleti içerisindeki şehirlerin yaşam giderleriyle karşılaştırıldığında %20 daha düşüktür. Bu da öğrencilerin maddi olarak daha rahat etmesini sağlar.

Conestoga College sertifika ve diploma programları Kanada içerisindeki en çok ve en farklı olanlardır. Öğrenciler pek çok farklı alanda uzmanlaşma imkânı bulur. Okulda verilen teorik eğitim, kampüslerde yer alan güçlü araştırma imkanıyla birleşince öğrenciler üst düzey bir eğitim alır. Teori ve araştırma co-op döneminde uygulamayla da birleştirilince öğrenciler dört dörtlük bir eğitime sahip olur. Bu sayede öğrenciler mezuniyetlerinin ardında şirketler tarafından aranan isimler olur.Conestoga College öğrencilerine verdiği değer ve destekle de ön plana çıkar. Araştırma yapmak isteyen öğrenciler olsun, iş bulmaya çalışanlar olsun, psikolojik desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler olsun sorunlarının çözümünde yanlarından Conestoga Canada yetkililerini bulur.


Lokasyon

Conestoga College Kanada’nın Ontario Eyaleti’nde bulunan Waterloo Bölgesi’nde yer almaktadır. Küçük bir şehirde büyük şehir standartlarında yaşamak isteyenler ideal bir şehirdir. Kanada’nın teknoloji ve inovasyon merkezi olarak görülen Waterloo şehri başkent Toronto’ya bir buçuk saatlik mesafededir.

Conestoga College’ın; Conestoga, Kitchener, Waterloo, Cambridge, Guelph, Stratford, Ingersoll ve Brantford'da kampüsleri bulunmaktadır.

Sosyal Olanaklar

  • conestoga college

    conestoga college

  • conesta

    conesta

Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarına katılmaya karar vermek ve sonrasında Conestoga College’ı seçmek hayatımda verdiğim en doğru kararlardan oldu. Eğitmenlerimde dahil olmak üzere çok güzel insanlarla tanıştım. Aldığım eğitimin kalitesini ve yaşadığım deneyimi Conestoga College fiyatları ile kıyaslayınca çok karlı bir seçim yaptığımı görüyorum.


Özlem Özsağır Conestoga College Öğrencisi
Öğrenci Yorumları

Tekrar üniversiteye dönmek benim için endişelendiriciydi fakat Conestoga Canada’dan içeri girdikten sonra bu endişelerimin yersiz olduğunu anladım. Gerek eğitmenlerim gerek arkadaşlarım çok destekleyici davrandılar. Conestoga College’dan mezun olduktan sonra çok hızlı bir şekilde iş budum.

Utku Ulusoy Conestoga College Öğrencisi
Öğrenci Yorumları

Conestoga College sertifika programlarına katılmam çok faydalı bir deneyimdi.

Katıldığım yurtdışı sertifika programı kapsamında çok çeşitli makinalarla çalışmam gerekiyordu. Conestoga College’ın kampüsünde o kadar güzel bir alt yapı ve donanım var ki çalışmam, öğrenmem gereke tüm makinaları elimin altında buldum.

Cansu Öz Conestoga College Öğrencisi
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım