Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Columbia University

Columbia University – Columbia Üniversitesi

1754 yılında kurulan Columbia Üniversitesi, kapsamlı bir dizi akademik program sunuyor. Columbia Üniversitesi bölümleri; anatomi ve fizyoloji, sanat ve beşerî bilimler, jeofizik ve jeoloji konularındaki programları ile öne çıkıyor. Dünyanın en önemli araştırma merkezlerinden birisi olarak bilinen Columbia Üniversitesi, aynı zamanda birçok akademik ve profesyonel alandaki lisans ve lisansüstü öğrencileri için seçkin bir öğrenme ortamı olarak kabul ediliyor. Columbia Üniversitesi bölümleri, 384 farklı çalışma alanında geniş bir akademik çalışma ve araştırma yelpazesi sunuyor.


250 yıldan fazla bir süredir ülke çapında ve dünya çapında yüksek öğrenimde lider konumda bulunan Columbia Üniversitesi; dünyaca ünlü bir tıp merkezi, 26 tane kütüphane, yaklaşık 200 araştırma merkezi ve enstitüye de ev sahipliği yapıyor. 1 milyar dolarlık araştırma bütçesi ile her yıl yüzlerce projeye imza atan Columbia Üniversitesi’nin 1000’den fazla patenti bulunuyor.


Yıllar boyunca Oscar ve Nobel ödüllülerden Yüksek Mahkeme yargıçlarına kadar çok sayıda seçkin mezun yetiştiren Columbia Üniversitesi’nin mezunları arasında Bağımsızlık Bildirgesi ve Amerikan Anayasası'nın yazarları, üç tane de ABD Başkanı bulunuyor. Üniversite aynı zamanda gazetecilik, edebiyat ve müzik kompozisyonu alanındaki başarılara verilen seçkin Pulitzer Ödülü'nü de yönetiyor.


Ülkedeki en uluslararası çeşitliliğe sahip öğrenci topluluklarından birine ev sahipliği yapan, 40.000'den fazla öğrenci, öğretim üyesi ve personeli bulunan Columbia Üniversitesi’nde; 500’den fazla kültürel, akademik ve atletik öğrenci kulübü bulunuyor. Columbia Üniversitesi, olağanüstü fakültesi ve sanat dünyasının merkezi New York City'deki varlığından yararlanarak çok sayıda sanat etkinliği de sunuyor. 


Kapsamlı bir akademik program yelpazesi sunan Columbia Üniversitesi başvuru için son tarihler erken kayıtta 1 Kasım, normal kayıtta ise 1 Ocak. Columbia Üniversitesi bölüm ücretleri 40.000-87.000 dolar arasında değiştiğini de belirtelim. %5,8'lik lisans kabul oranı ile şu anda Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en seçici üçüncü kolej olan “Columbia Üniversitesi nasıl gidilir?” diye merak ediyorsanız, Columbia Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Columbia Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Columbia Üniversitesi başvuru zamanı

Columbia Üniversitesi’ne erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.

Columbia Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler

Amerika’nın geçmiş başkanları Theodore Roosevelt, Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama; ünlü siyasiler Madeleine Albright, Alan, Greenspan, Dwight Eisenkower; iş insanları Warren Buffet, Larry Grossman, Robson Walton, Columbia Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları.

Lokasyon

Columbia Üniversitesi’nin ana kampüsü, dünyanın en dinamik şehirlerinden biri olan New York’ta bulunuyor. “Hiç uyumayan şehir” unvanına sahip New York, sürekli olarak konserlere ve diğer canlı şovlara ev sahipliği yapıyor. Empire State Binası, Central Park, Times Meydanı, Metropolitan Sanat Müzesi ve Amerikan Doğa Müzesi; şehrin ilgi çeken mekanlarından sadece bazıları. 

Üniversitenin Başarıları:

 • Columbia Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de yer alıyor.

 • Columbia Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 15’te bulunuyor.

 • Columbia Üniversitesi’nin anatomi, fizyoloji, arkeoloji, beşeri bilimler ve tarih bölümleri dünyada ilk 10’da yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 700 SAT Evidence Based Reading ve Writing puanı

 • En az 29 ACT Reading puanı

 • En az 100 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 7 IELTS puanı

Columbia Üniversitesi bölümleri:

 • African-American Studies
 • American Studies
 • Ancient Studies
 • Anthropology
 • Applied Mathematics
 • Archaeology
 • Architecture
 • Art History
 • Astronomy
 • Astrophysics
 • Biochemistry
 • Biological Sciences
 • Biophysics
 • Chemical Physics
 • Chemistry
 • Classical Studies
 • Classics
 • Computer Science
 • Computer Science-Mathematics
 • Creative Writing
 • Dance
 • Data Science
 • Drama and Theatre Arts
 • Earth Science
 • Economics
 • Economics-Mathematics
 • Education
 • English and Comparative Literature
 • Environmental Biology
 • Environmental Chemistry
 • Ethnicity and Race Studies
 • Film Studies
 • Financial Economics
 • French and Francophone Studies
 • French and Romance Philology
 • German Literature and Cultural History
 • Hellenic Studies
 • Hispanic Studies
 • History
 • History and Theory of Architecture
 • Human Rights
 • Information Science
 • Italian
 • Jazz Studies
 • Jewish Studies
 • Latin American and Caribbean Studies
 • Linguistics
 • Mathematics
 • Mathematics-Statistics
 • Medieval and Renaissance Studies
 • Middle Eastern, South Asian, and African Studies
 • Music
 • Philosophy
 • Physics
 • Political Science
 • Political Science-Statistics
 • Portuguese
 • Psychology
 • Regional Studies
 • Religion
 • Slavic Language and Culture
 • Slavic Studies
 • Sociology
 • Statistics
 • Sustainable Development
 • Urban Studies
 • Urban Teaching
 • Visual Arts
 • Women's and Gender Studies

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım