Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Colorado State University

Colorado State University – Colorado Eyalet Üniversitesi

1870 yılında kurulan Colorado Eyalet Üniversitesi; işletme, mühendislik, eğitim fakültesi gibi alanlarda 150’den fazla eğitim sunuyor. Ülkenin en saygın araştırma üniversitelerinden biri sayılan Colorado Eyalet Üniversitesi, özellikle atmosfer bilimi, bulaşıcı hastalıklar, temiz enerji teknolojileri ve çevre bilimi hakkındaki araştırmalarıyla tanınıyor. Colorado Eyalet Üniversitesi bölümleri arasında veterinerlik, ergoterapi, biyoloji, yer bilimleri ve MBA programları özellikle dikkat çekiyor. 


Önde gelen bir kamu araştırma üniversitesi olan Colorado Eyalet Üniversitesi, toplumun karşı karşıya olduğu çok çeşitli sorunları ele almak için geniş bir programa sahip. Colorado Eyalet Üniversitesi bölümleri öğrencilerine 70'ten fazla ana dal ve 80 yan dal seçeneği sunuyor. Colorado Eyalet Üniversitesi’nde bir lisans öğrencisi olarak önemli araştırmaları yürütmeniz ve hatta yönetmeniz de mümkün. 


Colorado Eyalet Üniversitesi, öğrenmek, çalışmak ve keşfetmek için en iyi yer olma vizyonuyla hareket eden bir kampüs kültürüne sahip. Yaklaşık 34.000 öğrencinin eğitim gördüğü Colorado Eyalet Üniversitesi’de 500’den fazla öğrenci organizasyonu bulunuyor. Rocky Dağı eteklerinin bozulmamış manzarası, geniş yeşil alan, tarihi mimari ve son teknoloji tesisler; kampüsü ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer haline getiriyor. Kampüste bulunan konaklama ve yemek hizmetleri, tüm üniversite deneyiminize katkıda bulunan konforlu bir topluluk bulabilmenizi sağlamak için çok çeşitli yaşam seçenekleri sunuyor.


10 mezundan 9’unun, eğitimlerini “mükemmel” olarak değerlendirdiği rakipsiz bir öğrenme ortamı sunan Colorado Eyalet Üniversitesi başvuru için güz döneminde son gün 1 Şubat, bahar döneminde ise 1 Kasım. Colorado Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri 48.000-64.000 dolar arasında değiştiğini de belirtelim. Colorado Eyalet Üniversitesi'ne kabul edilmek için güçlü bir akademik temele sahip olmanızın yanında İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamanız veya İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz bekleniyor. Colorado Eyalet Üniversitesi, İngilizce yeterliliği kanıtı sunmayan adayları şartlı kabul için değerlendiriyor ve yoğun İngilizce eğitim programına yönlendiriyor.


“Colorado Eyalet Üniversitesi nasıl gidilir?” diye merak ediyorsanız, Colorado Eyalet Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Colorado Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Colorado Eyalet Üniversitesi fiyatları

Colorado State University’nin yıllık eğitim ücreti, 42.000 - 57.000 dolar arasında değişiyor.

Colorado Eyalet Üniversitesi bölümleri

 • General Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Chemical Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Geography
 • Sociology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Biological Sciences
 • Agriculture & Forestry
 • Veterinary Science
 • Education
 • Psychology
  Computer Science

Lokasyon

Colorado Eyalet Üniversitesi nerede?

Toplam kampüs alanı 2.000 hektarı bulan Colorado Eyalet Üniversitesi’nin ana kampüsü Fort Collins’te yer alıyor. Sahip olduğu coğrafi özellikler sayesinde öğrencilerinin kayak, snowboard, yürüyüş, kamp ve rafting gibi etkinliklere katılabildiği Colorado Eyalet Üniversitesi, ünlü Rocky Mountain Ulusal Parkı’na birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

Üniversitenin Başarıları

 • Colorado Eyalet Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 100’de bulunuyor.

 • Colorado Eyalet Üniversitesi’nin; veterinerlik, yer ve deniz bilimleri, çevre çalışmaları ve tarım ve ormancılık bölümleri dünyada ilk 100’de yer alıyor.

 • Colorado Eyalet Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 450’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 72 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6.0 IELTS puanı

 • En az 520 SAT Evidence-Based Reading and Writing puanı

 • En az 20 ACT English puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım