Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Colorado State University

Colorado State University – Colorado Eyalet Üniversitesi

1870 yılında kurulan Colorado Eyalet Üniversitesi; işletme, mühendislik, eğitim fakültesi gibi alanlarda 150’den fazla eğitim sunuyor. Ülkenin en saygın araştırma üniversitelerinden biri sayılan Colorado Eyalet Üniversitesi, özellikle atmosfer bilimi, bulaşıcı hastalıklar, temiz enerji teknolojileri ve çevre bilimi hakkındaki araştırmalarıyla tanınıyor. Colorado Eyalet Üniversitesi bölümleri arasında veterinerlik, ergoterapi, biyoloji, yer bilimleri ve MBA programları özellikle dikkat çekiyor.

Önde gelen bir kamu araştırma üniversitesi olan Colorado Eyalet Üniversitesi, toplumun karşı karşıya olduğu çok çeşitli sorunları ele almak için geniş bir programa sahip. Colorado Eyalet Üniversitesi bölümleri öğrencilerine 70'ten fazla ana dal ve 80 yan dal seçeneği sunuyor. Colorado Eyalet Üniversitesi’nde bir lisans öğrencisi olarak önemli araştırmaları yürütmeniz ve hatta yönetmeniz de mümkün. 

Colorado Eyalet Üniversitesi, öğrenmek, çalışmak ve keşfetmek için en iyi yer olma vizyonuyla hareket eden bir kampüs kültürüne sahip. Yaklaşık 34.000 öğrencinin eğitim gördüğü Colorado Eyalet Üniversitesi’de 500’den fazla öğrenci organizasyonu bulunuyor. Rocky Dağı eteklerinin bozulmamış manzarası, geniş yeşil alan, tarihi mimari ve son teknoloji tesisler; kampüsü ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer haline getiriyor. Kampüste bulunan konaklama ve yemek hizmetleri, tüm üniversite deneyiminize katkıda bulunan konforlu bir topluluk bulabilmenizi sağlamak için çok çeşitli yaşam seçenekleri sunuyor.

10 mezundan 9’unun, eğitimlerini “mükemmel” olarak değerlendirdiği rakipsiz bir öğrenme ortamı sunan Colorado Eyalet Üniversitesi başvuru için güz döneminde son gün 1 Şubat, bahar döneminde ise 1 Kasım. Colorado Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri 48.000-64.000 dolar arasında değiştiğini de belirtelim. Colorado Eyalet Üniversitesi'ne kabul edilmek için güçlü bir akademik temele sahip olmanızın yanında İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamanız veya İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz bekleniyor. Colorado Eyalet Üniversitesi, İngilizce yeterliliği kanıtı sunmayan adayları şartlı kabul için değerlendiriyor ve yoğun İngilizce eğitim programına yönlendiriyor.

“Colorado Eyalet Üniversitesi nasıl gidilir?” diye merak ediyorsanız, Colorado Eyalet Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Colorado Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Colorado Eyalet Üniversitesi fiyatları

Colorado State University’nin yıllık eğitim ücreti, 42.000 - 57.000 dolar arasında değişiyor.

EĞİTİM PROGRAMLARI
Okulda 8 fakülte bünyesinde 65 farklı ana dalda eğitim verilmektedir. Programlar ulusal ve uluslararası tanınırlığa sahiptir. Okulda en çok tercih edilen popüler bölümlerden bazıları; Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Zirai Ekonomi.

ÖĞRENCİ YAŞAMI
Üniversite bünyesinde 330 civarı öğrenci klubü ve organizasyon bulunmaktadır. Okulda bulunan faaliyetlerden bazıları; yeni yapılan eğlence ve aktivite merkezi, spor tesisleri, güzel sanatlar atölyeleri, uygulamalı sanatlar, açık hava spor etkinlikleri, kayak, danışmanlık servisleri, öğrenci yayımları.

ÖĞRENCİ HİZMETLERİ
Öğrencilere destek vermeye yönelik hazırlanmış olan destek etkinlikleri kapsamında hizmet veren birimler; Uluslararası Programlar Ofisi, Öğrenci Yaşamı ve Aktiviteleri, Avukatlık Ofisi, Kariyer Merkezi, Akademik Başarı Servisleri, Sağlık Servisleri, Kütüphane/Elektronik Kaynaklar Merkezi, Konaklama, Danışmanlık, Kampus Polisi, Güvenlik.

DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
Colorado State University akademik başarıları ve yaptığı başarılı araştırmalar ile tanınmaktadır. U.S. News and World Report tarafından 248 ulusal üniversite içinde 120.sırada gösterilmektedir.

Lokasyon

Colorado Eyalet Üniversitesi nerede?

Toplam kampüs alanı 2.000 hektarı bulan Colorado Eyalet Üniversitesi’nin ana kampüsü Fort Collins’te yer alıyor. Sahip olduğu coğrafi özellikler sayesinde öğrencilerinin kayak, snowboard, yürüyüş, kamp ve rafting gibi etkinliklere katılabildiği Colorado Eyalet Üniversitesi, ünlü Rocky Mountain Ulusal Parkı’na birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

Colorado Eyalet Üniversitesi bölümleri

 • General Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Chemical Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Geography
 • Sociology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Biological Sciences
 • Agriculture & Forestry
 • Veterinary Science
 • Education
 • Psychology
  Computer Science

Üniversite bünyesinde 330 civarı öğrenci klubü ve organizasyon bulunmaktadır. Okulda bulunan faaliyetlerden bazıları; yeni yapılan eğlence ve aktivite merkezi, spor tesisleri, güzel sanatlar atölyeleri, uygulamalı sanatlar, açık hava spor etkinlikleri, kayak, danışmanlık servisleri, öğrenci yayımları.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım