Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

College Du Leman | Cenevre

College Du Leman | Cenevre

İsviçre’deki Yaz Okulu Deneyiminizi Kendinizin Tasarladığı Düşünün. Okul İsviçre- Cenevrede bulunan akademik düzeyde eğitim sunmaktadır. Okulda bilgisayar programlama, CSL laboratuvarı, İngilizce, Fransızca, Geleceğin Liderleri, Robotik gibi dersler barındıran “Genius”; Şampiyonlar ligi, Olimpic, Sokak Dansı, Drama, Resim, Teknoloji derslerini içeren “Action” ve Golf, At Binme, Müzik, Tennis, Su Sporları gibi dersler barındıran “Premium” programları bulunur.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 8-18

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler kendi yaş gruplarındaki öğrencilerle aynı odalarda kalır.

Aktiviteler

Bowling, lasergame, futbol, voleybol, basketbol, disco, sirk gösterisi, araba yarışı 

Geziler: Gruyere peynir fabrikası, çikolata fabrikası, Patek Philippe Müzesi, ünlü İşviçre şehirleri, ünlü İsviçre Dağlar.


Lokasyon

Okul, İsviçre’nn Cenevre şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 8 Temmuz – 2 Temmuz

  • 5 Ağustos

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra ücretler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım