Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Churchill House School of English

Churchill House School of English

İngiltere’de “butik” İngilizce kursu kavramını yerleştiren ilk dil okullarından birisi olan Churchill House ülkenin Güney Doğusunda 40000 nüfuslu Ramsgate kasabasında eğitim veren tek dil okuldur. Deniz kenarında bulunan iki binada eğitim veren okul kaliteli bir eğitimi ekonomik fiyatlar ile buluşturan, Londra dışındaki,  nadir okullardan birisidir. Haftada 20, 26 ve 32 ders veren okulda 26 veya 32 derslik programı seçenler; Academic English, Business English, Computing English, Tourism English, IELTS, TOEIC, TOEFL, Cambridge Exams, Speaking, Listening, Pronunciation, Vocabulary, Writting, Discussion gibi “elective” dersleri seçebilirler.

Churchill House okulun en gözde programlarından diğerleri ise 12-13 ve 16 hafta süren paket programları ve 22-33 ve 44 hafta süren akademik dönem kurslarıdır. Senede belirli dönemlerde başlayan bu kurslara katılan öğrenciler kendileriyle birlikte aynı program katılan öğrenciler ile kurs bitimine kadar aynı sınıfta kalarak eğitim alırlar. Churchill House okulunda öğrenciler İngiliz aileler yanında konaklar, erken rezervasyon yapıldığı takdirde aileler okula yürüme mesafesinde organize edilir. Churchill House’da eğitim yapan öğrencinin yaşam maliyetleri diğer İngiltere şehirlerine oranla çok düşüktür. Haftada 40-50 sterlinlik bir cep harçlığı öğrenciye yeterlidir. Çünkü yol masrafı ve yemek masrafları en aza indirgenebilecek bir kasabadır. Okul ayrıca yaz aylarında çocuklar ve yetişkinler için Ramsgate ve Londra  yakınlarında yaz okulları düzenler.

Kaliteli ve disiplinli bir  eğitimi  ekonomik fiyatlarla almak isteyen ancak küçük kasaba ortamında sıkılmayacak öğrenciler için muhteşem bir ortam sunar Churchill House...  


Churchill House 10-18 yaşa arası çocuklar ve gençler için Londra, Ramsgate, Cambridge gibi şehirlerde İngilizce yaz okulları düzenler. Aile yanı yada yurt konaklamalı Churchill House yaz okulları İngiltere'nin en ekonomik yaz okullarıdır. 2-3-4 hafta paket program fiyatları 2 hafta için her şey dahil 1200 Sterlin'den başlar. Churchill House Londra'daki Royal Russell Lise kampüsünde İngiltere'nin en kaliteli İngilizce yaz okulunu çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım