Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Churchill House | Royal Russell School

Churchill House | Royal Russell School

Royal Russell School olağanüstü doğal güzellikleri olan, geleneksel bir İngiliz yatılı okuludur. Hem Londra’ya yakın olmak isteyen hem de kampüs konaklamasında daha ciddi bir eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. Okul Londra ve dünyaca ünlü turistik mekanlarına çok kolay erişim merkezi Croydon’a sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Geniş oyun alanları ve üniversite tarzı kampüs atmosferi ile okul bir yaz tatili ve İngilizce dil kursu için harika bir ortam sağlar. 

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10-17 yaş arası
Dersler haftalık 15 saat’dir.
Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler tek, iki ya da daha çok kişilik yurt odalarında kalır. Kız ve erkek öğrencilerin binaları ayrıdır. Bazı odalarda banyo içerde ve bir kısmında ise ortak kullanım alanındadır. Bütün odalar son derece modern döşenmiştir. 

Aktiviteler
Öğrenciler tek, iki ya da daha çok kişilik yurt odalarında kalır. Kız ve erkek öğrencilerin binaları ayrıdır. Bazı odalarda banyo içerde ve bir kısmında ise ortak kullanım alanındadır. Bütün odalar son derece modern döşenmiştir. 


Bilmeniz Gerekenler

Haftada 15 saat ders akıcı konuşma, proje çalışma, pratikte konuşma, yazma, okuma ya yönelik olarak çalışma yapılır. Hafta içi 5 gün, sabah 9’dan öğlen 12 buçuğa kadar ders olur. Öğleden sonra ve akşam çeşitli aktiviteler düzenlenir. İsteğe bağlı Londra Deneyimi programı ile hafta içi 3 gün öğleden sonra Londra’daki müzeleri ve galerilerine geziler düzenlenir. Multisport Activity Programında tag rugby, voleybol, basketbol, futbol, yoga ya da zumba gibi sporlar olur. Ayrıca dans programı da vardır.

Lokasyon

Okul Londra ve dünyaca ünlü turistik mekanlarına çok kolay erişim merkezi Croydon’a sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 5/12 Ağustos

  • 18/22/29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Karşılama

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım