Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Churchill House | Ramsgate

Churchill House | Ramsgate

Ramsgate’deki Churchill House School, şehir merkezine 10 dakikadan az bir yürüme mesafesinde, sakin bir yerleşim bölgesinde bulunur. Aile yanı konaklama sunan program ile öğrenciler doğal bir ortamda konuşma becerilerini geliştir. Öğrenciler gitmeden önce çevrimiçi seviye testi olur, sınıfları belli olur. Program; kelime bilgisi, cümle yapısı, dinleme, konuşma becerilerini geliştirici dersler içerir. Hafta içi 5 gün, öğlen 1 buçuktan akşam 5’e kadar dersler olur. Kahvaltı ve akşam yemeğinden sonra çeşitli aktiviteler düzenlenir.

Eğitim Programları

Aile Yaz Okulu

Bu programa aileler çocukları ile katılır. Çocuklar dil eğitimi alırken aileler de dilerlerse dil eğitimi derslerine katılabilir ya da bu zamanı bulundukları şehri keşfederek gezi yada alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Çocukları ile de ortak zaman geçirebilirler.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Sanat Yaz Okulları

Yurtdışında prestijli Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim almak için nitelikli portfolyo oluşturmak yada yetenek sınavlarını geçmeniz gerekmektedir. Yurtdışı Sanat Yaz Okulları üniversite kampüslerinde bu alanlara hazırlık ve pratik imkanını öğrenciye sunmaktadır. 

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Spor Yaz Okulu

Yurtdışı spor yaz okullarında öğrenciler dil eğitimlerini alırken programa özel olarak hazırlanmış spor branşlarına ait derslere ve aktivitelere katılırlar. Futbol, voleybol, tennis, binicilik, okçuluk gibi bir çok farklı spor dalına ait programları yurtdışı yaz okullarında bulmanız mümkün.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler 12-17 yaş arası. Dersler haftalık 15 saat’dir. Sınıflar Maksimum 15 kişi.

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler yıllardır okulla çalışan, okul personelinin şahsen tanıdığı ailelerin yanında kalır. Ev sahiplerinin tümü oldukça sıcakkanlıdır. Konaklama tesislerinin çoğu okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul personeli küçük öğrencileri evlerine kadar bırakır.

Aktiviteler
Futbol, dans, tenis, yüzme, sanat, voleybol, drama.

Geziler:: Londra, Oxford, Cambridge, Windsor Castle, Canterbury Katedrali, Dover Castle, Chatham Dockyard, Roman Museum.

Lokasyon

Ramsgate’deki Churchill House School, şehir merkezine 10 dakikadan az bir yürüme mesafesinde, sakin bir yerleşim bölgesinde bulunur.

Başlangıç Tarihleri

  • 17 Haziran – 12 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım