Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Churchill House | Queen Ethelburga’s College

Churchill House | Queen Ethelburga’s College

York, İngiltere’deki en ilginç müzelerin bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Queen Ethelburga’s College 100 dönümlük bir arazide konumlanmış lüks bir yatılı okuldur. Okul eski malikane etrafına kurulmuştur, ancak okuldaki her şey oldukça moderndir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler 10-17 yaş arası  Dersler haftalık 15 saat’dir. Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri Öğrenciler 4 kişilik paylaşımlı yurt odalarında kalır. Odalarda Wİ-F, 55 in. TV, mini kasa, çalışma alanı bulunur.

Aktiviteler Dans, tenis, basketbol, futbol, drama, yüzme, moda sanat ve el işi Geziler: York, Newcastle, Harrogate, Leeds, Liverpoll, Knaresborough 


Bilmeniz Gerekenler

Hafta içi 5 gün sabah 9’dan öğlen 12 buçuğa kadar İngilizce dersi verilir. Öğleden sonra ve akşam çeşitli aktiviteler düzenlenir. Cumartesi günleri geziler düzenlenir. Derslerde öğrencilerin İngilizcelerini yaratıcı bir şekilde kullanmalarını ve İngiliz kültürü ile tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlamak için proje çalışmaları yapılır. Exlorer Programını seçen öğrenciler haftada iki kez yarım günlük gezilere çıkar. Multisport Activity Programında tag rugby, voleybol, basketbol, futbol, yoga ya da zumba gibi sporlar olur. Ayrıca dans, tenis, Trinity GESE sınav programları da vardır.

Lokasyon

Okul, İngiltere’nin York şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1/8/15/22/29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Karşılama

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım