Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

CES English Londra

CES LANGUAGE SCHOOL CES English İngiltere


London,Oxford,Leeds,Edinburgh,Worthing,Harrogate şehirlerinde İngilizce kursu veren CES okulları son yıllarda Türk öğrenciler tarafından fiyatları ve kaliteli eğitimi nedeniyle tercih edilir. CES dil okulları konaklama olarak Türk öğrencilere aile yanı veya residence konaklama sağlar. CES Londra İngilizce dil okulu Londra’nın en güzel bölgelerinden birisi olan Wimbledon’da eğitim verir. 

Londra tarih, kültür ve birçok farklı aktivite yapabileceğiniz, İngilizce öğrenmek için fantastik bir şehirdir. Okulumuzun bulunduğu Wimbledon bölgesi, değişik mağazalar, kafeler, barlar ve restaurantlarla doludur. İngiliz yazar Samuel Johnson'a göre, eğer Londra'dan sıkıldıysanız hayattan sıkılmışsınızdır.Biz de CES olarak kendisine katılıyoruz.

Londra merkezden 20 dk uzaklıkta, tenis turnuvasıyla ünlü olan Wimbledon bölgesinden London Eye, Big Ben, Parlamento Binası, Buckingam Sarayı ve Hyde Park gibi simgesel yerlere de kolayca ulaşabilirsiniz. Alışveriş için Londra'nın en ünlü caddesi Oxford Street ve Westfield'a gidebilir, birçok müze ve galeriyi ziyarete ederek kültürel bir deneyim yaşayabilir ya da heyecan verici WestEnd bölgesinde bir sinema ya da tiyatroya gidebilirsiniz. Okulumuzda yıl boyunca eğitim, boş zaman ve sosyal olanaklarla birlikte hareketli ve çeşitli sosyal aktivite programları da bulunmaktadır.

 NEDEN CES LONDRA?

 

1.     Okulumuz her yıl yaz aylarında yapılan dünyanın en ünlü tenis turnuvasının yapıldığı ve Londra'nın en cazip banliyölerinden biri olan Wimbledonda bulunmaktadır.

2.     Okulumuz Londra merkezden trenle yalnızca 20 dk uzaklıktadır

3.     Deneyimli ve tutkulu eğitmen kadromuz İngilizce kullanımındaki güveniniz ve becerinizi geliştirmeniz için size yardımcı olacaktır.

4.     Yıl boyunca aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneğimiz bulunuyor. Aynı zamanda okula yalnızca yürüme mesafesinde olan “Premium” ailelerimiz de bulunmaktadır.

5.     Tenis dahil olmak üzere Wimbledon'ın sunabileceği her şeyi deneyimleyebilmeniz için hazırladığımız haftalık sosyal aktivite programlarımız.


LONDRA'DA YAPILMASI GEREKENLER

 

WIMBLEDON ALL ENGLAND TENNIS CLUB: Wimbledon olarak bilinen dünyanın en prestijli tenis turnuvalarından biri olanbu turnuva 1877 yılından beri All England Club'da her yaz açık çim kortlarda yapılmaktadır.

 

THE LONDON EYE : Mimari mühendislik başarısı ödüllü London Eye'a çıkarak Londra'yı farklı bir açıdan deneyimleyin. Londra göklerinin kalıcı bir demirbaşı olmuştur.

 

TATE MODERN: Dünyanın en büyük modern ve çağdaş samat müzelerinden birisi ve aynı zamanda Tate grup üyesidir. Thames nehrinin güneyinde eski bir elektrik santralinde kurulmuştur.

 

BRITISH MUSEUM: 1753 yılında kurulmuş British Museum insan tarihine, sanata ve kültüre adanmış bir devlet kurumudur. İngiltere'nin en çok ziyaret edilen turistik merkezidir.

 

CES LONDRA HAFTALIK SOSYAL PROGRAMLAR

 

Sosyal aktivite liderlerimiz CES'de ki ilk gününüzde Wimbledon merkezine ücretsiz yürüyüş turunun da dahil olduğu pekçok sosyal aktivite düzenlerler.

Bu kozmopolit Wibledon bölgesi sofistike Wimbledon kasabasının ve All England Club'da yer alan Wimbledon Müzesinin de dahil olduğu pek çok restaurant, kafe, pub ve mağazalara sahiptir. Bu aktivitelerde Londra'nın turistik merkezlerinin yanı sıra müzelere ve galerilere kültürel geziler de bulunmaktadır. Ücretsi tenis, Pub akşamları, bowling, masa tenisi ve barbekü partileri gibi eğlenceli etkinlikler de CES sosyal hayatının büyük parçalarıdır. Bütün ülkeyi deneyimleyebilmenizi sağlayacak farklı şehir gezileri de ayarlanmaktadır. Eğitimlerinin unutulmaz olması için biz öğrencilerimizin İngiliz kültürünü görmeleri ve tanımaları için yardımcı oluyoruz.

 

CES LONDRA KONAKLAMA

 

İngiltere'nin başkenti olan Londra bir çok konaklama seçeneği sunar. Aile yanı ve yurt konaklama öğrenciler arasında en popüler seçeneklerdir. İngilizce konuşma pratiği yapabilmeniz için en iyi seçeneklerden birisi aile yanı konaklamadır. Günlük bir aile yaşantısı vardır ve aileniz samimi, arkadaş canlısı ve konuşkanlardır. Aile yanı konaklamalar özenle seçilir ve kalite standartlarını korumak adına düzenli olarak bizim konaklama birimimiz tarafından denetlenirler. Eğer daha çok özgürlüğünüze düşkün biriyseniz yurt konaklama seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Devamını Oku

CES EnglishLanguage Schools Londra Fiyatları

CES Language Schools Londra Fiyatları 

4 HAFTA : 776 GBP

8HAFTA: 1480 GBP

12 HAFTA : 2.112 GBP

24 HAFTA : 3.624GBP

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 210  GBP

Yurt Konaklaması Haftalık : 290 GBP 

Britannia House Paylaşımlı Ev  Konaklaması Haftalık :  140 GBP

Yurt Yaz Ek Sezon Haftalık : 30 GBP

Aile Yanı Ek Sezon Haftalık : 30 GBP

Kayıt : 70 GBP, Konaklama Bulma : 70 GBP 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım