Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

CES Centre of English Studies Dublin İngilizce Dil Okulu

CES Dublin İngilizce Dil Okulu

CES Dublin İngilizce Dil Okulu

CES Dublin İngilizce dil okulu Dublin’in en çok tercih edilen İngilizce dil kurslarından birisidir. CES Dublin’de Türk öğrenciler genel ingilizce yanı sıra ielts kursları yapabilirler. CES Dublin 25 hafta ve üzeri İngilizce kursu yapan öğrencilere work and study yani çalışma hakkı sağlar.

İrlanda Dublin'in kuzey yakasında 1979 yılında kurulan CES bugün yıl boyu hizmet veren İrlanda, İngiltere, İskoçya ve Kanada'da 8 şubeye sahip olan uluslararası bir dil okulu olmuştur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce'yi öğretmek için 40 yıldan uzun süreli deneyimi ve uzmanlığı kullanmaktadır.

 

CES bir aile okuludur. CES olarak tarihi ve şuana kadar eğitim almak için gelen Türk öğrencileriyle gurur duymaktadır ve her zaman okullarında  yeni  Türk öğrenciler görmeyi arzulamaktadır. İrlanda’daki bütün öğretmenleri lisans diplomasının yanı sıra ACELS tarafından tanınan eğitmenlik vasıflarına sahiptirler. Kanada’daki bütün öğretmenleri lisans diplomalarının yanı sıra TESL Kanada sertifikasına sahiptir. İngiltere’deki öğretmenleri hepside Trinity TESOL sertifikası, CELTA ya da onaylanmış diğer eğitmenlik sertifikalarına, lisans diplomasına ve EFL eğitmenlik sertifikasına sahiptirler.

 

İrlanda, İngiltere ve Kanadadaki bütün CES okulları öğretmenleri sadece deneyimleri nedeniyle değil ayrıca tutkuları, pozitif yaklaşımları ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilmeleri göz önüne alınarak seçilmişlerdir.

 

Bütün CES okulları aile yanı konaklamanın yanı sıra seçtikleri okuldan talep etmeleri üzerine yurt ve otel konaklaması olmak üzere birçok konaklama seçeneği sunmaktadır.

 

Study Travel Magazin ( Dünya çapında ), Languagecourses.net ( Dünya çapında ), Ryugoku Journal ( Japonya ) ve UED ( Türkiye ) gibi birçok bağımsız ve dış kaynaklar tarafından tanınan CES aynı zamanda birçok ödüle de sahiptir.

 

CES İngiltere’de British Council, İrlandada ACELS ( İrlanda Eğitim Birliği ) ve Kanadada Languages Canada tarafından tanınmış ve onaylanmıştır.

 

CES  yıl boyu eğitim veren 4 okuluyla EAQUALS tam üyesi olmaktan gurur duyar. Dublin, Leeds, Harrogate ve Toronto okulları resmi IELTS ve Cambridge test merkezidir. Yine Dublin, Leeds ve Harrogate şubeleri OET test merkezidir ayrıca Dublin okulumuz Pearson Test merkezidir.

 

Bütün CES okulları Trinity Sertifikası ve LanguageCert Examinations sunmaktadır.

 

CES IALC üyesi bir okuldur ve ALTO üyesidir.

 

Bütün CES UK okulları English UK tam üyyesidir.

 Bütün öğrencilerimiz kurslarına başlamadan önce CES'in mükemmel ücretsiz e-öğrenim platformuna erişmeye başlayabilir. Bu platformda kursunuzdan önce, kursunuz esnasında ve kurs bitiminde ilerlemenizi sağlayabilecek zengin materyal ve kaynakları bulabilirsiniz.

 CES Dublin ile “Avrupa’nın kalbinde Dublin’in misafirperverliği ve samimiliğini deneyimleyin”

CES Okulları , tarihi Dublin bölgesinin tam merkezinde, muhteşem bir lokasyonda bulunmaktadır. Trinity College, Dublin Kalesi ve Temple Bar gibi turistik merkezler sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Dublin’in en iyi alışveriş bölgesi olan Grafton Street’e ve en huzurlu ve güzel parkı olan St. Stephen’s Green Park’a çok yakın mesafedeyiz. İngilizceyi Joyce, Beckett ve Wilde’nin şehri olan Dublinde öğrenin. Kültürel açıdan zengin bu deneyim bütün öğrencilerin hoşuna gdecektir.

Dünyada ziyaretçilerine kollarını açan ancak halen kendi geleneklerini ve karakterini koruyan Dublin gibi bir şehir az vardır. Böyle arkadaş canlısı bir nüfusa sahip Dublinde, İrlandaya eğitime gelen dil öğrencilerinin özgüvenlerinde ve İngilizce akıcılıklarındaki gelişmeye şaşırmamak gerekir.

 Trinity College: tarihi kampüsüyle hizmet vermeye devam eden Trinity College, eski, yeni ve değişmekte olan İrlandayı tecrübe etmek isteyen birçok öğrenci ve turisti cezbeder.

Dublin Kalesi: Başlangıçta bir Viking yerleşim bölgesine kurulmuş olan Dublin Kalesi, Dublin’in en önemli turistik merkezlerinden birisidir ve 13. Yüzyıldan beri iktidarın merkezidir.

Temple Bar: Dublin şehir merkezinde bulunan Temple Bar bölgesi 1980 yılından beri hareketli Dublin hayatının kalbinin attığı yerdir.

Guinness Storehouse: 350 yıldan fazladır Guinness Dublinde üretilmektedir. Guinness Storehouse’da Dubln’in en çok ziyaret edilen turistik mekanlarından biri haline gelmiştir.

 Başkent Dublin konaklama için birçok seçenek sunar. Öğrenciler için en popüler konaklama seçenekleri ise aile yanı konaklama ve yurt konaklamasıdır.

Öğrencilerin ingilizce konuşma becerilerini geliştirmek için en iyi seçeneklerden birisi aile yanı konaklamadır. Aile yaşantısı samimi ve aile bireyleri misafirperver, arkadaşcanlısı ve konuşkandırlar. Yüksek standartların korunabilmesi için aile yanı konaklamalar, konaklama birimimiz tarafından özenle seçilmiş ve düzenli olarak denetlenmektedir. Eğer biraz daha özgürlüğüne düşkün biriyseniz, yurt konaklaması seçeneğimiz de bulunmaktadır..

Konaklama fiyatları için lütfen resmi CES fiyat listesine bakınız. Seyahat sürelerinin de trafik yoğunluğuna göre değişebileceğini unutmayınız.

 

Devamını Oku

CES Dublin İngilizce Dil Okulu Fiyatları

Neden CES İngilizce Dil Okulları

 

1-     Dünyaya İngilizce öğretmede 40 yıldan fazla deneyim.

2-     Dublin şehir merkezinde yıl boyu hizmet veren 3 kampüsümüz.

3-     Oldukça deneyimli ve yüksek kaliteli öğretmenlerimiz ve idari kadromuz.

4-     Hem aile yanı konaklama hem yurt konaklaması opsiyonu sunan geniş konaklama seçeneklerimiz.

Çeşitli alanlarda sunduğumuz sosyal ve külürel ziyaretlerimiz ayrıca okul içi aktivitelerimiz ve ücretsiz seçmeli derslerimiz


CES Dublin İngilizce Dil Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 4150Euro

25 Hafta Öğlen Programı:3080 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 225 Euro

Aile Yanı konaklama için Yüksek sezon farkı : 28 Mayıs -17 Eylül arası haftalık: 35 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 350 EURO

Kayıt : 85 Euro, Konaklama Bulma : 85 Euro

Sağlık sigortası :120Euro

Sınav Ücreti :205 Euro

CES- Centre of English Studies İngilizce Kursları

CES- Centre of English Studies İngilizce Kursları

 

CES Öğrencileri kendilerine göre bir plan oluşturabilmek, değerlendime ve hangi konulara yönelecekleri konusunda görüşmek için öğretmenleriyle düzenli olarak birebir görüşme yaparlar.

 

CES Konuşma Dersleri  ( conversation )

 

Bu dersler, öğrendiğiniz yeni kelimeleri ve grammer konularını pratiğe dökmenize yardımcı olur. Öğrenme hedeflerinize ulaşabilmeniz için öğretmeniniz hatalarınızı düzeltmekte sizi teşvik edecektir.

 

CES Grup Dersleri ( group tuition)

 

Dil geliştirme derslerimizde öğrencilerimiz grammer, kelime, telaffuz, yazma ve dinleme gibi konulara odaklanır.

 

CES Sınav Hazırlığı ( exam prep )

 

CES size sınav becerileriniz ve tekniğinizi geliştirebileceğiniz çok çeşitli sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Bütün şubelerimizde IELTS hazırlığı, sınıf çalışmalarına dahil edilebilir ayrıca Dublin, Leeds, Harrogate ve Toronto şubelerimiz IELTS test merkezleridir. Aynı zamanda Cambridge Hazılık Kursları da sunuyoruz. OET, TOEIC, ve TOEFL hazırlığıda bireysel talebiniz olursa karşılanabilir.

 

CES Üniversite Danışmanlığı (guidance )

 

CES'in sizin gelecek kariyerinize ulaşmanızda nasıl yardımcı olabileceğini Akademik danışmanınızla görüşebilirsiniz.

 

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım