Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

CES Centre of English Studies Leeds

CES Centre of English Studies Leeds

1970'lerin büyük sanayi şehrinden bugün modern bir üniversite şehri olan Leeds her zaman Kuzey İngiltere'nin can damarıydı. Çok çeşitli restaurantları, kafeleri, barları, öğrencilerin çok tercih ettiği clubları ve müzik performans sahneleriyle Leeds, ülkenin diğer şehirlerini kıskandırır. Ilıman iklimi ve geniş parklarıyla Leeds, gurur duydukları sanayi mirasının aksine İngiltere'nin en yeşil üçüncü şehridir.

CES Leeds şehrin adli ve finansal merkezinin tam kalbindedir ve ana otobüs ile tren istasyonlarına kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Georgian tarzı kırmızı tuğladan tarihi bir binada olan CES Leeds modern ve ferah bir okuldur. CES Leeds aynı zamanda resmi IELTS Test merkezi ve CELTA eğitim merkezidir.

 

NEDEN CES LEEDS?

 

1.     Hareketli ve heyecan verici bir öğrenci şehridir.

2.     Deneyimli ve tutkulu öğretmen kadromuz İngilizce kullanımındaki güven ve becerinizi geliştirebilmeniz için size yardımcı olacaktır.

3.     Ferah öğrenci salonu ve kişisel erişim merkezi diğer öğrencilerle sosyalleşebilmenizi sağlar.

4.     Sosyal Aktivite liderlerimiz Lees'in ve Kuzey İngiltere'nin sunabileceği her şeyi deneyimleyebilmeniz için kendilerini size adamışlardır.

5.     Şehirler arası otobüs ve tren hatlarına yakın olduğu için İngiltere Kuzeyini kolayca keşfedebilirsiniz.

LEEDS'DE YAPILMASI GEREKENLER

 

ROYAL ARMOURIES: Britanya'nın ulusal silah ve zırh koleksiyonlarını barındıran müzede dünya çapında ünlü 75.000'den fazla eseri keşfedin.

 

ARMLY MILLS ( Leeds Sanayi Müzesi) : Otantik bir dokuma fabrikasının çevresinde Leeds'i bugün Leeds yapan ticaret ve sanayisiyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Burada ayrıca 1920'lerden aklma halen aktif olan bir sinema da bulunmaktadır.

 

HAREWOOD HOUSE: Kıymetli Georgian tarzı kır evini ve onun şaşırtıcı mekanlarını ziyaret edin, birçok egzotik kuş türünü barındıran bir kuş kafesi de bulunmaktadır.

 

TROPICAL WORLD&ROUNHAY PARK: Yolun hemen tam karşısındaki Leeds'in en güzel ve büyük bu güzel camdan evinde kaplumbağalar ve egzotik kuşlar gibi canlıları görebilirsiniz.

 

CES LEEDS’DE HAFTALIK SOSYAL PROGRAMLAR

 

Leeds şehir merkezine adım atar atmaz dikkat çekici mimarileri ve modern alışveriş merkezlerini göreceksiniz, hissedeceğiniz ilk şey enerji olacak.

Modern bir üniversite şehri olan Leeds, başarılı müzek performans sahneleri ve genç, dinamki nüfusa hizmet eden hareketli kafe kültürüyle İngiltere'nin en heyecan verici şehirlerinden birisidir.  Şehirde yapılacak çok şey olduğu için şaşırmanız mümkün ama dersinizde geçirdiğiniz zaman gibi ders dışında da kalan zamanınızı en iyi şekilde geçirebilmeniz için bizim “Sarı Tshirtlülerimiz” size yardımcı olacağı için çok şanslısınız. Hergün öğleden sonraları ve akşam programları için kayıt olmayı unutmayın.

 

CES LEEDS’DE KONAKLAMA:

 

Kahve kültürü popülerliğini arttırsada hiçbir şey bir bardak çayın yerini tutamaz! Şansınıza Yorkshire bölgesi İngiliz çayının merkezidir ve Leeds halkı bir kupa çay eşliğinde hava durumu, siyaset ve günlük hayatla ilgili sohbet etmeyi çok severler. Bu olumlu yaklaşımları Yorkshire'ı İngilltere'nin en misafirperver bölgesi yapar. İngilizcelerini ana dilleri İngilizce olan insanlarla daha doğal bir ortamda geliştirmek isteyen öğrenciler için muhteşem aile yanı konaklama seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Birçok İngiliz şehrinde olduğu gibi Leeds de ki aile yanı konaklamaları da şehir merkezinde değil, çevredeki yakın sakin mahallelerdedir o nedenle öğrencilerin okullarına ulaşımı yaklaşık 30-40 dk  sürer. Bizim şehir merkezindeki lokasyonumuz ve Leeds'in muhteşem otobüs ve tren ulaşımı muhteşem parklar ve mimari bakımdan güzel binalar arasından geçerek öğrencilerin yolculuğunu keyifli hale getirir.

Aile yanı konaklamalarımız Leeds'de kahvaltı ve alşam yemeği dahil şekildedir ayrıca Temmuz ve Ağustos aylarında yetişkin öğrencilerimiz için kendi yemeklerini kendilerinin yapacakları sınırlı sayıda yurt konaklaması seçeneğimiz de bulunmaktadır.


Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım