Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

CES- Centre of English Studies Edinburgh

CES- Centre of English Studies Edinburgh

Edinburgh'un tam kalbinde, faal olmayan bir volkanik dağ olan Arthur's Seat'in en üstüne çıkıp önünüze serilen şehrin tarihinden etkilenmemeniz imkansızdır. Solunuzda Old Town'a doğru Edinburgh Kalesi yükselir, sağınızda 200 adım yükseklikte Scoot Mountain, New Town'ın başlangıcını işaret eder, ikisinin ortasında da Princess Street bahçeleri size Edinburgh'un İngilterenin en yeşil şehri olduğunu hatırlatır. Dört büyük üniversitesi, çeşitli spor alanları ve şehri ileri bir noktaya taşıyan genç ve modern parlamento binasıyla Edinburgh oldukça hareketli bir şehirdir.

Edinburgh'un Yeni Bölgesinin kalbinde bulunan CES Edinburgh, eğitim almanız ve İngiltere'nin en etkileyici şehirlerinden birini yaşayabilmeniz için mükemmel bir lokasyondur. İskoçya'nın eşsiz ve karakteristik kültürü hayatınız boyunca sizinle kalacaktır.

 

NEDEN CES EDINBURGH?

 

1.     Edinburgh Yeni Bölgesinin kalbinde, geleneksel Georgian mimarisinde bir binada eğitim alın

2.     Öğrenciler için geniş ortak alanlar ve özel bahçesi diğer öğrencilerle sosyalleşebilmeniz için birçok imkan sunar.

3.     Deneyimli ve tutkulu eğitmen kadromuz İngilizce kullanımında güveniniz ve becerilerinizi geliştirebilmeniz için size yardımcı olacaktır.

4.     Sosyal Aktivite liderlerimiz size gerçek İskoç deneyimi yaşatabilmek için kendilerini adamışlardır

5.     Otobüs ve trenle şehirler arası ulaşıma yakın olduğu için İskoçya ve Kuzey İngiltereyi kolayca keşfedebilirsiniz.


EDINBURGH'DA YAPILMASI GEREKENLER

 

EDINBURGH KALESİ : Castle Rock'ın tepesinden Edinburgh gökyüzüne hakim olan Edinburgh Kalesi, Edinburgh'un en popüler turistik merkezidir.

 

PRINCESS STREET BAHÇELERİ: En güzel ve modern, insan yapımı bahçelerden birisi olan Princess Street Bahçeleri, Eski ve Yeni Şehri birbirinden ayırır ve şehir merkezinin en önemli dinlenme alanıdır.

 

İSKOÇYA PARLAMENTO BİNASI: 2004 Yılında açılan İskoçya Parlamento Binası şimdiden, İskoçyanın Modern Dünyadaki konumuyla ilgili birçok ateşli tartışmaya ev sahipliği yapmıştır.

GREYFRIAR'S KIRKYARD: Sadık köpek Bobby heykelinin koruması altında bulunan, birçok önde gelen İskoç figürünün ve ünlü bir kara büyücünün de son durağıdır.

 

CES EDINBURGH HAFTALIK SOSYAL PROGRAM

 

Bir rehber kitap size şehirde turistik merkezleri nerede bulacağınızı söyler ama bir yeri tamamen deneyimleyebilmek için yerel bilgiye sahip olmanız gerekir. İster Princess Street'in sonunda neden bir fil heykelinin olduğunu merak edin, ister yerel bir halıcının nasıl Robert Louis Stevenson'ın Dr. Jekyll ve Mr. Hyde kitabını yazmasına ilham olduğunu, hatta Greyfriar's Bobby heykelinin neden yanlış yönü gösterdiğini merak edin, bizim “Sarı Tshirtlü” Sosyal Aktivite Liderlerimiz size bütün şehir hayatını sunacaktır.

İlk günkü hoşgeldin konuşması ve şehrin etrafında yapacağınız oryantasyon turundanitibaren “Sarı Tshirtlü” ekibimiz kalışınız boyunca hep sizinle olacaklardır. Yerel turistik yerleri ziyaret ederken onlar size eşlik edecek ve yerel bilgiler ile başka hiçbir yerde duyamayacağınız ipuçları sunacaklardır.

Samimi, arkadaş canlısı ve yardımsever olan liderlerimizin birer çalışan olduğunu hızlıca unutup onların yakın dostlarınız olduklarını düşünmeye başlayacaksınız.

 

CES EDINBURGH KONAKLAMA

 

Öğrenciler yurtdışı eğitimi yerel ve otantik bir deneyim yaşamak için tercih ediyorlar ve Edinburgh'da eğitim almayı tercih eden öğrencilerimiz kendilerini kültür ve miras dolu muhteşem bir şehirde buluyorlar. Sıcak kanlı ve samimi ailelerimiz farklı meslek ve kariyerlere sahip olsalarda hepsi sizleri evlerinde ağırlamak ve çay, bisküvi eşliğinde sizinle sohbet etmek için aynı tutkuya sahiptirler.

Biraz daha özgür ruhlu öğrencilerimiz için öğrenci yurdumuz ana binamızdan 15 dk yürüme mesafesi uzaklıktadır ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle tanışma şansı yakalarsınız. Özel banyolu tek kişilik odalarınız size huzur ve sessizlik sunarken paylaşımlı mutfağınız ve ortak alanlarınız sosyalleşebilmeniz için mükemmeldir.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım