Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Case Western Reserve University

Case Western Reserve University – Case Western Reserve Üniversitesi

1826 yılında kurulan Case Western Reserve Üniversitesi’nde 5000’den fazla lisans, 6000’den fazla yüksek lisans öğrencisi eğitim alıyor. Lider bir ulusal araştırma üniversitesi olan Case Western Reserve Üniversitesi; aralarında mucitlerin, eğlence, sağlık, spor, siyaset, iş dünyasından dünya çapında inanılmaz başarılara imza atan isimlerin ve Nobel ödülü sahiplerinin bulunduğu 121.000'den fazla mezundan oluşan bir ağa sahip. Case Western Reserve Üniversitesi bölümleri sanat, bilim, mühendislik, sağlık bilimleri, hukuk, yönetim ve sosyal hizmet alanlarını kapsayan programlarla, araştırma ve eğitim fırsatları sunuyor. 


Case Western Reserve Üniversitesi'nde öğrenme ve keşif, her şeyin merkezinde yer alıyor. Sizi etkileyici bir geleceğe hazırlamayı amaçlayan Case Western Reserve Üniversitesi bölümleri; 100'den fazla lisans programı, yaklaşık 160 yüksek lisans ve doktora programı, 145'ten fazla çift diploma programı sunuyor. Case Western Reserve Üniversitesi’nin en çok tercih edilen bölümleri arasında biyomühendislik, biyomedikal mühendislik, makine mühendisliği ve bilgisayar bilimleri bulunuyor.


Case Western Reserve Üniversitesi öğrencilerinin yaklaşık %20'si Amerika Birleşik Devletleri dışından geliyor, dünya çapında 90 ülkeyi temsil ediyor ve kampüste küresel bir bakış açısı oluşmasına katkıda bulunuyor. Case Western Reserve Üniversitesi öğrencilerine çeşitli liyakat bursları ve ihtiyaca dayalı finansal yardım da sağlıyor. 


19 adet üniversite spor takımı, düzinelerce kulüp seçeneği, 200'den fazla öğrenci organizasyonuyla farklı seçenekler sunan Case Western Reserve Üniversitesi kampüsünde; birinci sınıf müzeler, başarılı bir orkestra, güzel bahçeler, performans sanatları merkezi ve sanat film evi bulunuyor. 


Eğitimlerin merkezine araştırmayı koyan Case Western Reserve Üniversitesi bölüm ücretleri 61.000-82.000 dolar arasında değişiyor. Case Western Reserve Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin erken kayıt için 1 Kasım, normal kayıt için 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Case Western Reserve Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Case Western Reserve Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Case Western Reserve Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Case Western Reserve Üniversitesi başvuru zamanı

Case Western Reserve University’e erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Case Western Reserve Üniversitesi bölümleri

 • Biological Sciences
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Chemical Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Politics & International Studies 
 • Sociology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • History, Philosophy & Theology
 • Law
 • Medicine & Dentistry
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Economics & Econometrics
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
 • Computer Science
  Psychology

Lokasyon

Cleveland merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Case Western Reserve Üniversitesi kampüsü; ünlü tıp merkezlerinden, büyük spor salonlarından, kaliteli restoranlardan ve New York City dışındaki en büyük gösteri sanatları merkezinden sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor ve bunların tümüne toplu taşıma ile kolayca erişilebiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım