Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Capital School of English Bournemouth

Capital School of English Bournemouth Hakkında

Capital School of English Bournemouth, bir aile işletmesi olanbağımsız bir dil okuludur. Okul İngiltere'nin güney kıyısında, Bournemouth adlı bir sahil kasabasında bulunmaktadır. Öğrencilere 2003'ten beri Capital School of English merkezinde ve 2013'ten beri ise çevrimiçi kurslar aracılığı ile İngilizce öğrenme imkanı sunmaktadır.

Capital School of English Bournemouthmisyonu, her öğrenciye kişisel öğrenme yolculuğunda yardımcı olmak ve destek olmaktır; İngilizce dil becerilerini ve özgüvenlerini geliştirmek ve bireysel İngilizce dil potansiyellerine ulaşmaktır.

Neden Capital School of English Bournemouth?

Capital School of English Bournemouth, her öğrencinin İngilizce dil kursları, sosyal aktiviteler ve aile yanında konaklama konusunda mümkün olan en yüksek kalitede deneyimi almasını sağlamayı hedeflemektedir. Güvenli ve destekleyici bir ortamda, herkese saygı çerçevesinde paranızın karşılığını almanızı sağlayan bir eğitim sunar.

Yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak için Capital School of English Bournemouth’ın öne çıkan özellikleri aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Size göre kişiselleştirilmiş kurs olanağı sunar: Her öğrencinin İngilizce öğrenmekteki kişisel hedefi farklıdır, bu nedenle hedefleriniz doğrultusunda esnek bir eğitim olanağı sunar.
 • Bir İngilizce kursundan daha fazlasıdır: İngilizce eğitim, sosyal aktiviteler ve konaklama olanağını bir arada sunarak bütüncül bir yaşam deneyimi elde etmenizi sağlar.
 • Muhteşem bir sahil şehrindedir: Ilıman bir sahil şehri Bournemouth’da bulunması bir avantajdır.
 • Bir ailenin ve topluluğun parçası olmanızı sağlar: Bağımsız bir aile işletmesi olan okul öğrencilerini aile gibi görür ve çeşitli ülkelerden öğrencilere eğitim vermesi nedeni ile pek çok ülkeden çok kültürlü bir arkadaş grubu edinmenize olanak sağlar.
 • Güvenli ve destekleyici bir ortam yaratır: Capital School of English Bournemouth’ın tüm personeli öğrencilerin hedeflerine erişecekleri şekilde yaşamaları, çalışmaları ve gelişmeleri için güvenli ve destekleyici bir ortam yaratma sorumluluğuna sahiptir. Özellikle 18 yaşından küçükler için ekstra özen gösterir ve her personel düzenli olarak bu konuda eğitim alır.
 • Paranızın karşılığını almanızı sağlar: İngiltere’deki diğer şehirlere göre Bournemouth’da yaşam daha ucuzdur bu sayede burada daha uzun kalmak ya da kaldığınız süre boyunca daha fazla şey yapmak maddi olarak daha olanaklıdır. Bütçenize uygun bir kurs ve konaklama seçenekleri bulunur.

Capital School of English Bournemouth, öğretmenleri tanınmış İngilizce Öğretmenliği yeterliliğine sahiptir ve düzenli eğitimlerle kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Öğretmenleri dil, anlatım ve örneklerin öğrencilerin seviyesine, yaşına ve kültürel geçmişine uygun olmasını sağlama konusunda uzmandır. Öğretmenler uygun ve zamanında geri bildirim sağlarlar. Öğrenciler hata düzeltme, ilerleme testleri, eğitimler ve haftalık geri bildirim yoluyla değerlendirilir.

Capital School of English Bournemouth, English UK, Quality English, Ralsa, IEA üyesidir ve British Council tarafından İngilizce eğitimi vermek için akredite edilmiştir.

Capital School of English Bournemouth, ilham verici bir akademik ortam yaratmıştır ve 2003 yılından bu yana dünya çapındaki birçok Eğitim Turu Operatörü ile güvenilir ortaklıklar kurmuştur.

Devamını Oku

Capital School of English Bournemouth Kursları

Capital School of English Bournemouth, her bireyin ihtiyaçlarını ve dil becerilerini karşılayacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Ayrıca çevrimiçi İngilizce kursları da bulunmaktadır.

 Capital School of English Bournemouth’daki Kurslar aşağıdaki gibidir:

 • İngilizce Kursları:
 • Genel İngilizce Kursu
 • Genel İngilizce Kursu – Genç Yetişkinler için
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu 
 • Genç Öğrenciler Kursu
 • Mesleki İngilizce Kursu
 • Öğretmen Gelişim Programı
 • Gelecekte Başarı Kursu
 • Grup Dersleri
 • Özel Dersler

Genel İngilizce Kursu:Günlük İngilizcenizi geliştirmek, günlük İngilizceyi kullanarak kendinize olan güveninizi geliştirmek ve etkili iletişim için gerekli becerileri kazanmak istiyorsanız bu kursu alabilirsiniz. Standart Kurs haftada 15 saattir, English + Kursu haftada 18 saat 45 dakikadır ve Yoğunlaştırılmış Kurs haftada 30 saattir. A1-C2 seviyesinde İngilizce eğitimi verilir. 16 yaş ve üstü öğrenciler katılabilir. Sınıflar maksimum 16 kişiliktir ancak ortalama 8-10 kişilik sınıflar olur. En az 1 hafta olacak şekilde ders verilir. Kurslar Pazartesi başlar.

Genel İngilizce Kursu – Genç Yetişkinler için: 16-19 yaş arasındaki gençlere İngilizcenin günlük kullanımını öğretir ve İngilizce iletişim becerilerini geliştirir. Standart Kurs haftada 15 saattir, English + Kursu haftada 18 saat 45 dakikadır ve Yoğunlaştırılmış Kurs haftada 30 saattir. A1-C2 seviyesinde İngilizce eğitimi verilir. Sınıflar maksimum 16 kişiliktir ancak ortalama 10 kişilik sınıflar olur. En az 1 hafta olacak şekilde ders verilir. Kurslar Pazartesi başlar. Bu kurs sadece yazın Temmuz ve Ağustos ayında açılır.

IELTS Hazırlık Kursu: IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi), yurtdışında İngilizce üniversite eğitimi almak ve İngilizce'nin ana dil olduğu bir ülkede yaşamak ve çalışmak üzere hareket etmek için dünyanın en popüler İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. Okul sınava hazırlık derslerinin yanı sıra sınava katılmanıza da yardımcı olur. Temele IELTS Kursu, A2 düzeyinde eğitim verir ve sınavdan 4.0-5.0 puan almayı hedefleyen öğrenciler için uygundur ve haftada 15 saattir. Akademik IELTS Kursu ise B1+ düzeyinde eğitim verir, sınavdan 5.0 ve üzeri not almak isteyen öğrencilere yöneliktir ve haftada 15 saattir. 16 yaş ve üstü öğrenciler katılabilir. Sınıflar maksimum 16 kişiliktir ancak ortalama 4-8 kişilik sınıflar olur. En az 1 hafta olacak şekilde ders verilir ancak bu kursun en az 4 hafta alınması tavsiye edilir.

Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu: Cambridge İngilizce Sınavları uluslararası alanda tanınmaktadır ve yurtdışında üniversite eğitimi almanın kapılarını açabilir, istihdam olanaklarını iyileştirebilir ve eğitim veya iş seçeneklerinizi artırabilir. Okul sınava hazırlık derslerinin yanı sıra sınava katılmanıza da yardımcı olur. B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) ve C2 Proficiency (CPE) seviyelerinde üç adet kurs seçeneği vardır ve tüm kurslar haftada 15 saattir. 16 yaş ve üstü öğrenciler katılabilir. Sınıflar maksimum 16 kişiliktir ancak ortalama 4-8 kişilik sınıflar olur. Kurs uzunluğu 10-12 haftadır.

Genç Öğrenciler Kursu: 12-17 yaş arasındaki öğrenciler için yazın açılan kurs, konaklama, yemek, gezi ve sosyal aktiviteleri içeren bir paket programdır. Haftada 15 saat eden 20 dersten oluşur. A1 seviyesinden başlar ve ortalama 14 kişilik sınıflarda ders verilir.Maksimum 26 gece konaklama olacak şekilde 2-3 haftalık kurslardır.

Mesleki İngilizce Kursu: OET (Mesleki İngilizce Testi), sağlık profesyonellerinin dil becerilerini değerlendiren ve İngilizce konuşulan bir ortamda mesleklerini icra etmelerini ve pratik yapmalarını sağlayan bir sınavdır. OET, Birleşik Krallık, Hemşirelik ve Ebelik Konseyi (NMC) ve Genel Tıp Konseyi'nin (GMC) yanı sıra İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, BAE ve Namibya'daki sağlık kurumları tarafından tanınmaktadır. Kurs, haftalık 20 saatlik eğitime ek olarak 5 saatlik rehberli bireysel çalışmayı da içermektedir. C1 seviyesinde eğitim verilir ve 18 yaş üstü öğrenciler kursa kabul edilir. Maksimum 10 kişilik sınıflarda en az 1 haftalık dersler şeklindedir.

Öğretmen Gelişim Programı: Bu kurs hem yeni nitelikli öğretmenlere hem de çevrimiçi veya sınıf dersleri için becerilerini geliştirmek isteyen daha deneyimli öğretmenlere yöneliktir. 90 dakikalık 20 modülden oluşur ve B2+ seviyesindedir. 18 yaş ve üzerindeki öğrenciler için uygundur. Maksimum 14 kişilik sınıflarda en az 1 haftalık dersler şeklindedir. Bu kurs çevrimiçi olarak da mevcuttur.

Gelecekte Başarı Kursu: Küresel becerilerinizi geliştirmek ve sonuçta istihdam edilebilirliğinizi artırmak için tasarlanmış bir kurstur. İngiliz şirketlerindeki iş temelli görevleri/projeleri hem fiziksel hem de sanal ortamlarda tamamlamak için işbirliğine odaklanır. B1 seviyesindedir ve 16 yaş ve üstündeki öğrenciler için uygundur. 2 hafta sürer ve maksimum 14 kişilik (yazın 16 kişilik) sınıflarda ders verilir. Bu kurs çevrimiçi olarak da mevcuttur.

Kurs 2 aşamadan oluşur:

Aşama 1 – Beceri Aşaması – 30 saat

Aşama 2 – Gerçek Dünya Aşaması. – 30 saat

Grup Dersleri: Dersler, aktiviteler, günlük geziler, konaklama, transferler, yemekler vb. içerebilecek kendi özelleştirilmiş grup deneyiminizi oluşturmak için sizinle (öğretmenler, grup liderleri, Eğitim Turu Operatörleri vb.) birlikte çalıştıkları bir kurstur. Özelleştirilmiş grup kursları 1 hafta veya daha uzun süre ile Bournemouth'taki merkezde veya çevrimiçi olarak sunulur. Yetişkinler için Grup Dersleri 16 yaş ve üzeri öğrenciler, Genç Öğrenciler için Grup Dersleri 12-16 yaş arası öğrenciler içindir. Kaç saatlik ders alacağınızı, konaklamanızı, yapacağınız günlük aktiviteleri grup olarak siz belirlersiniz. A1-C2 seviye arası dersler mevcuttur ve sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Bire Bir Dersler: Belirli bir öğrenme hedefiniz varsa veya hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız Bire Bir dersler idealdir.

Capital School of English Bournemouth’dakursunuz süresince ulaştığınız seviyeye (CEFR) uygun olarak sertifika alırsınız. 5 haftadan fazla eğitim gören ve minimum %80 devamlılık oranına sahip olan öğrencilere ayrıca Kurs Sonu Raporu verilecektir.

Devamını Oku

Capital School of English Bournemouth Yaş ve Ulus dağılımı

Capital School of English Bournemouth, 2003 yılında İngiltere'de sadece iki öğrenciyle eğitime başlamıştır ve bugün enstitünün farklı milletlerden 1.500'den fazla öğrencisi bulunmaktadır. Çocuklar için İngilizce kursları 12-17 yaş içindir, diğer kurslar için minimum yaş 16’dır. Okuldaki uyruk ve yaş karışımı farklı zaman dilimlerine, kurslara ve seviyelere göre değişiklik gösterir. Yıl genelinde yaş ortalaması 24'tür. Yaz aylarında ise yaş ortalaması 20'dir.

Capital School of English Bournemouth Konumu ve Sosyal Olanakları

Capital School of English Bournemouth, İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'ta yer almaktadır. Üç büyük havaalanı 2 saat mesafededir ve 11 km'lik ödüllü kumsalları, açık parkları ve İngilter’nin en güzel manzaralarından bazılarına olan bağlantıları ile Bournemouth'un neden yaşamak, ders çalışmak, gelişmek ve başarıya ulaşmak için mükemmel bir yer olduğunu anlamak zor değildir.

Bournemouth, zengin bir gece hayatının yanı sıra çok çeşitli restoran, bar ve kafelere sahiptir ve Britanya'nın en sıcak ve güneşli yerlerinden biridir. Magna Carta'nın evi olan Salisbury ve 5.000 yıllık Stonehenge gibi önemli tarihi mekanların yanı sıra Roma şehri Bath ve üniversite şehri Oxford gibi kültür merkezlerine de kolayca ulaşım olanağı bulunur. Londra'nın merkezi de sadece 2 saat uzaklıktadır. Güney'in en hızlı büyüyen şehirlerinden biri olan Bournemouth'un yurtdışında İngilizce öğrenmek için neden mükemmel bir seçim olduğunu anlamak zor değildir.

Bournemouth, güneşlenmek, yürüyüşe çıkmak veya gezinti yolunda koşmak veya su sporlarını denemek için ideal olan 11 km'lik muhteşem plajıyla ünlüdür. Şehir aynı zamanda yaratıcı, finans ve turizm endüstrileri için bir merkez olan canlı bir üniversite şehridir. Bournemouth'ta spordan kültüre, kaliteli yemeklerden sokak yemeklerine, hareketli şehir merkezinden sessiz sahil kulübelerine kadar herkes için bir şeyler vardır. Londra ya da Manchester gibi büyük bir şehir değildir, bir kasabadır. Otobüsle veya yürüyerek dolaşmak kolaydır, hiçbir şey çok uzakta değildir.

Capital School of English Bournemouth'ın ana merkezi 324 Wimborne Road, BH9 2HH'dir. Winton adında bir mahallede bulunmaktadır. Mağazalara, restoranlara, kafelere, yerel üniversitelere, konutlara, şehir merkezine ve plaja yakındır. Okul, eskiden banka olarak kullanılan güzel, eski, tarihi bir binada yer almaktadır. Okul olarak düzenlenmek amacı ile yenilenmiştir ancak odaların çoğu hâlâ şömine ve tonoz gibi bazı orijinal özelliklere sahiptir. Ana merkez ; şöminelerden interaktif akıllı TV'lere kadar eski ve yeni özelliklerin bir arada olduğu işlevsel sınıflara, tüm gün öğrencilere açık olan ve belirli saatlerde/günlerde yardıma hazır bir personelin bulunduğu Bireysel Çalışma Merkezi’ne TV, oyun konsolları, langırt ve masa oyunları bulunan konforlu öğrenci salonlarına, bir açık alana ve ücretsiz wi-fi ve içme suyuna sahiptir.


Capital School of English Bournemouth, yaz aylarında ana merkeze ek olarak Bournemouth Üniversitesi kampüsünden yararlanmaktadır. Üniversite kampüsünde modern ve ferah sınıflar, kampüs içi kafe ve restoranlar, kampüs içi Jimnastik ve Spor Salonu, dinlenmek ve sosyalleşmek için açık alanlar bulunur. 

Capital School of English Bournemouth bir okul sosyal programı sunar; haftada üç aktivite (Eylül'den Haziran'a kadar) ve günde üç aktivite (Temmuz ve Ağustos) planlanır. Sosyal program, İngilizcenizi geliştirmeniz için sınıf dışında pratik yapmanın ve diğer sınıflardan öğrencilerle tanışmanın harika bir yoludur. Bu aktivitelerin bazıları ücretsiz, bazıları küçük bir ücret karşılığındadır. Futbol, voleybol, yüzme, tenis, bisiklete binme ve daha birçok sporu yapma imkan mevcuttur. Londra, Oxford, Brighton veya Bath'a düzenli hafta sonu gezileri düzenlenir. (En iyi turistik yerlere rehberli turlar ve ardından gittiğiniz yeri keşfetmek için serbest zaman olanağı.)

Devamını Oku

Capital School of English Bournemouth Konaklama

Capital School of English Bournemouth, öğrencilerin bir İngiliz aile evinin güvenliğinde İngilizce pratiği yapabilecekleri ve İngiliz kültürü hakkında bilgi edinebilecekleri çok sayıda muhteşem aile yanında konaklama fırsatıyla övünmektedir. Ayrıca ana merkez ve yaz kursları için kullanılan üniversitedeki merkeze kolayca ulaşılabilecek bir konumda yazlık konaklama tesisi de bulunmaktadır.

Aile Yanı konaklama, öğrencilere sıcak ve samimi bir atmosfer, emniyetli bir ortam sağlayacak ve İngiliz kültürü hakkında bilgi edinme ve İngilizce konuşulan bir aile yanında kalarak İngilizce pratik yapma fırsatı sağlayacaktır. Tüm aile yanında konaklamalar okula yürüme mesafesindedir veya okula kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Konaklamaya neler şunlar dahildir: Güvenli, temiz, konforlu ve samimi bir ortam, tek kişilik oda (İki yataklı/Çift kişilik odalar istek üzerine mevcuttur), ortak banyo (İstek üzerine özel banyolu oda mevcuttur), ücretsiz wi-fi, kahvaltı ve akşam yemeği (Pazartesi - Cuma), kahvaltı, hafif öğle ve akşam yemeği (Cumartesi ve Pazar), 24 saat acil durum numarası. Aile yanında kaldığınız kişi kıyafetlerinizi en az haftada bir kez yıkayacaktır. Aile yanı konaklamanızda havlularınız ve nevresimleriniz (çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim) her hafta değiştirecektir. Konaklama Rezervasyon Ücreti 75£’dir. Tek kişilik ortak banyolu oda yaz sezonu için 245£, diğer sezonlar için 180£; Tek kişilik özel banyolu oda yaz sezonu için 285£, diğer sezonlar için 220£; Çift kişilik oda yaz sezonu için 210£, diğer sezonlar için 145£ olarak ücretlendirilir.

Yazlık Konaklama tesisi, uluslararası bir öğrenci yurdunda kalarak, İngiltere’de bağımsız olarak yaşamanıza ve diğer öğrencilerle tanışmanıza olanak tanır. Yurt yalnızca Temmuz-ağustos aylarında 18 yaş ve üzeri öğrenciler için geçerlidir.

Capital School of English Bournemouth Fiyatları

Capital School of English Bournemouth ‘dasınav ücretleri ve ders materyalleri (kitap, kopya vb.) kurs ücretine dahildir.

Capital School of English Bournemouth Öğrenim Ücretleri:

 • İngilizce Kursları:
 • Genel İngilizce Kursu
  • Standart Genel İngilizce Kursu – Haftalık 1-23 hafta arası 185£, 24 hafta ve üzeri 175£
  • English + Genel İngilizce Kursu - Haftalık 1-23 hafta arası 235£, 24 hafta ve üzeri 220£
  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Kursu - Haftalık 1-23 hafta arası 355£, 24 hafta ve üzeri 335£
 • Genel İngilizce Kursu – Genç Yetişkinler için
  • Standart Genel İngilizce Kursu – Haftalık 1-23 hafta arası 185£, 24 hafta ve üzeri 175£
  • English + Genel İngilizce Kursu - Haftalık 1-23 hafta arası 235£, 24 hafta ve üzeri 220£
  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Kursu – Haftalık 1-23 hafta arası 355£, 24 hafta ve üzeri 335£
 • IELTS Hazırlık Kursu
  • Temel IELTS Kursu – Haftalık 1-23 hafta arası 185£, 24 hafta ve üzeri 175£
  • Akademik IELTS Kursu - Haftalık 1-23 hafta arası 185£, 24 hafta ve üzeri 175£
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu 
  • B2 First (FCE) – 10 Hafta 2.100£, 11 Hafta 2285£, 12 Hafta 2470£, Sınav ücreti 205£
  • C1 Advanced (CAE) - 10 Hafta 2.100£, 11 Hafta 2285£, 12 Hafta 2470£, Sınav ücreti 215£
  • C2 Proficiency (CAE) - 10 Hafta 2.100£, 11 Hafta 2285£, 12 Hafta 2470£, Sınav ücreti 225£
 • Genç Öğrenciler Kursu – Haftalık 795£ (Konaklama, Yemek, Gezi ve aktiviteler ve Havaalanı transfer ücrete dahildir)
 • Mesleki İngilizce Kursu - Haftalık 250£
 • Öğretmen Gelişim Programı – Talep edilmesi halinde ücretlendirilecektir.
 • Gelecekte Başarı Kursu – Toplam 1.000£
 • Grup Dersleri - Talep edilmesi halinde talebe göre ücretlendirilecektir.
 • Özel Dersler – Saatlik Bire Bir Dersler 60£, İkiye Bir Dersler 80£
Devamını Oku

Capital School of English Bournemouth Öğrenci Vizesi Başvurusu

Capital School of English Bournemouth ‘da eğitim görmeye geliyorsanız ve vize alması gereken bir ülke vatandaşıysanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. 

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım