Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Cambridge Academy of English

Neden Cambridge Academy of English?

Şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan okul, öğrencilerine modern metotlar ve yenilikçi bir bakış açısıyla eğitim fırsatı tanıyor.Londra’nın merkezine çok yakındır. Sınav hazırlık kursları, hukuk İngilizcesi ve iş İngilizcesi programları ile üstün başarı sağlamaktadır. Yemyeşil bir doğa içinde yer alan binası ile ders aralarında keyifli zaman geçirmek isteyen öğrencilerine hobi fırsatları sunmaktadır. Her yıl en az 30 ülkeden gelen öğrencileri için bir kültür merkezi olmaktadır. Tecrübeli kadrosu öğrencilerine yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

CAMBRIDGE ACADEMY OF ENGLISH DİL OKULU

Profesyonel ve yoğun bir yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için ilk tercihlerden biri olan Cambridge Academy of English, Cambridge şehrinin eteklerinde ve merkeze yaklaşık 15 dakika yakında eğitim veriyor.

Yurt dışı dil eğitimi veren okullar listesinde üst sıralarda yer alan ve öğrencilerine özel banyolu aile konaklaması yanında otel, yurt gibi konaklama alternatifleri sunan bu dil okulu aynı zamanda deneyimli eğitim kadrosuyla tanınıyor. Cambridge Academy of English, yurt dışı İngilizce dil eğitimi konusunda sahip olduğu tecrübesiyle öğrencilerine modern bir eğitim sunarken; sıcacık ortamıyla dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencileri evinde hissettiriyor. Cambridge Education ayrıcalığı ile eğitim almak isteyen öğrencilerine danışmanlık hizmetinin yanında birçok hobi seçeneği sunan Cambridge Academy of English, özellikle ders dışında öğrencilerin bir araya geldiği spor etkinliklerindeki başarısı ile biliniyor. Hareketli ve enerjik bir öğrenci şehri olarak görülen Cambridge’ın yenilikçi dil okulu olarak kabul edilen Cambridge Academy of English, yurt dışı üniversite hazırlık programlarında sunduğu başarı oranları ile birçok okulun önüne geçiyor. Akşam etkinlikleri, hafta içi hobi buluşmaları ve hafta sonu eğlenceleri ile yurt dışı dil eğitimi yanında öğrencilerine kişisel gelişim imkanları da sunan Cambridge Academy of English, eğitimin keyifle buluştuğu bir ortam oluşturuyor. Cambridge Education, yurt dışı eğitim konusunda dünyanın dört bir yanında güvenilir ve profesyonel bir izlenime sahip olmasıyla bilinirken; Cambridge Academy of English de tüm Cambridge okulları gibi kısa sürede uzman bir bakış açısıyla öğrenim veriyor. İngilizce dil kursu konusundaki başarısını birçok başarı belgesiyle ispatlayan ve yurt eğitiminde yenilikçi dokunuşlarıyla tanınan Cambridge Academy, çalışma merkezleri ile öğrencilerine bir arada çalışma fırsatı sunuyor. Cambridge Academy, yurt dışı eğitim ve yurt dışı hazırlık programlarında üstün başarı gösteriyor. Cambridge Academy of English tecrübesini ve profesyonelliğini tercih edecek öğrenciler için yemyeşil bir doğa içerisinde keyif dolu bir binada eğitim veren bu okul, özellikle merkeze yakın konumu sayesinde sıkça tercih ediliyor.

Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır. 

Okul eğitmenlerin nitelikleri

Alanında uzman öğretmenleri, yüzlerce ülkede geçerli yeterlilik belgeleri ve modern bakış açıları ile eğitim vermektedir.

Akreditasyonlar

Şehir hakkında

Cambridge, öğrenci şehri olarak biliniyor ve nehir üzerinde sandal ile gezinti yapmak başta olmak üzere keyifli zaman geçirme seçeneği sunuyor.

Öğrenci yorumu

Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre Amerika’da bulundum. Şimdi de Lambton College’de devam etmeyi planladığım Big Data Analytics Lisansüstü Diploma programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitime katılacağım. Kardeşim Hazal Ergün de Biyo Mühendislik alanında yapmak istediği master programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitimine katılım sağlayacak. Okul kayıt işlemlerimiz, vize sürecimiz ve ihtiyacımız olan her konuda bize destek olan danışmanımız Yasemin Yener ve tüm Global Vizyon Ankara ekibine sonsuz teşekkürler.

Hazal Ergün Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım