Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Neden Cambridge Academy of English?

Şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan okul, öğrencilerine modern metotlar ve yenilikçi bir bakış açısıyla eğitim fırsatı tanıyor.Londra’nın merkezine çok yakındır. Sınav hazırlık kursları, hukuk İngilizcesi ve iş İngilizcesi programları ile üstün başarı sağlamaktadır. Yemyeşil bir doğa içinde yer alan binası ile ders aralarında keyifli zaman geçirmek isteyen öğrencilerine hobi fırsatları sunmaktadır. Her yıl en az 30 ülkeden gelen öğrencileri için bir kültür merkezi olmaktadır. Tecrübeli kadrosu öğrencilerine yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

CAMBRIDGE ACADEMY OF ENGLISH DİL OKULU

Profesyonel ve yoğun bir yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için ilk tercihlerden biri olan Cambridge Academy of English, Cambridge şehrinin eteklerinde ve merkeze yaklaşık 15 dakika yakında eğitim veriyor.

Yurt dışı dil eğitimi veren okullar listesinde üst sıralarda yer alan ve öğrencilerine özel banyolu aile konaklaması yanında otel, yurt gibi konaklama alternatifleri sunan bu dil okulu aynı zamanda deneyimli eğitim kadrosuyla tanınıyor. Cambridge Academy of English, yurt dışı İngilizce dil eğitimi konusunda sahip olduğu tecrübesiyle öğrencilerine modern bir eğitim sunarken; sıcacık ortamıyla dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencileri evinde hissettiriyor. Cambridge Education ayrıcalığı ile eğitim almak isteyen öğrencilerine danışmanlık hizmetinin yanında birçok hobi seçeneği sunan Cambridge Academy of English, özellikle ders dışında öğrencilerin bir araya geldiği spor etkinliklerindeki başarısı ile biliniyor. Hareketli ve enerjik bir öğrenci şehri olarak görülen Cambridge’ın yenilikçi dil okulu olarak kabul edilen Cambridge Academy of English, yurt dışı üniversite hazırlık programlarında sunduğu başarı oranları ile birçok okulun önüne geçiyor. Akşam etkinlikleri, hafta içi hobi buluşmaları ve hafta sonu eğlenceleri ile yurt dışı dil eğitimi yanında öğrencilerine kişisel gelişim imkanları da sunan Cambridge Academy of English, eğitimin keyifle buluştuğu bir ortam oluşturuyor. Cambridge Education, yurt dışı eğitim konusunda dünyanın dört bir yanında güvenilir ve profesyonel bir izlenime sahip olmasıyla bilinirken; Cambridge Academy of English de tüm Cambridge okulları gibi kısa sürede uzman bir bakış açısıyla öğrenim veriyor. İngilizce dil kursu konusundaki başarısını birçok başarı belgesiyle ispatlayan ve yurt eğitiminde yenilikçi dokunuşlarıyla tanınan Cambridge Academy, çalışma merkezleri ile öğrencilerine bir arada çalışma fırsatı sunuyor. Cambridge Academy, yurt dışı eğitim ve yurt dışı hazırlık programlarında üstün başarı gösteriyor. Cambridge Academy of English tecrübesini ve profesyonelliğini tercih edecek öğrenciler için yemyeşil bir doğa içerisinde keyif dolu bir binada eğitim veren bu okul, özellikle merkeze yakın konumu sayesinde sıkça tercih ediliyor.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettiği programdır. Program 2- 36 hafta arası sürer. Programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Öğrenciler; konuşma, okuma, yazma ve dinleme alanlarında gelişme gösterir. 

IELTS Sınav Hazırlık

Tüm dünyada geçerliliğe sahip olan İngilizce yeterlilik testi IELTS’e hazırlanmak isteyenlerin katıldığı programdır. Program öğrencilerin IELTS sınavından en yüksek skoru alması için tasarlanmıştır.

TOEIC

TOEIC sınavı iş İngilizcesi konusunda yeterlilik belgesine sahip olmak isteyenlerin başvurduğu bir sınavdır. Algısal ve üretimsel olarak adlandırılan iki kısımdan oluşan TOEIC sınavına özel açılan hazırlık kurslarında öğrencilerin en yüksek puanı almasını hedeflenir.  

Cambridge Başlangıç

Uluslararası geçerliliği olan Cambrigde Yeterlilik Sınavında başarılı olmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Bu program her seviye için ayrı ayrı açılır. Başlangıç düzeyinde İngilizcesi olanlar bu programdan verim alacaktır.

Cambridge İleri Düzey

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge Yeterlilik Sınavları her seviyeye göre yarı ayrı verilmektedir. İleri seviyede yeterliliğe sahip olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir. Program öğrencilerin sınavdan en iyi notu alabilmeleri üzerine planlanmıştır.

 

Cambridge Yeterlik

Yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlerden İngilizce seviyelerini kanıtlamaları beklenir. Cambridge Yeterlilik Sınavında iyi bir skor almak isteyenler bu programı tercih eder. 

TOEFL Sınav Hazırlık

Dünyadaki en popüler İngilizce yeterlilik sınavı olan TOEFL’dan geçer not almak isteyenler TOEFL sınav hazırlık kurslarına katılabilir. Kurslar öğrencileri en iyi şekilde TOEFL sınavına hazırlar. 

Şehir hakkında

Cambridge, öğrenci şehri olarak biliniyor ve nehir üzerinde sandal ile gezinti yapmak başta olmak üzere keyifli zaman geçirme seçeneği sunuyor.

 • Wifi
 • Dijital Yazı Tahtası
 • TV
 • Doğal Işık
 • Klima
25 Ortalama Yaş
210 Kapasite
15 Derslik
12 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
17 Min. Yaş Sınırı
Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır. 

Öğrencilerin Genel Ulus Dağılımları
 • Fransız %5
 • Alman %3
 • İtalyan %8
 • İspanyol %5
 • Avrupa %14
 • Çinli %3
 • Japon %6
 • Koreli %9
 • Taylandlı %4
 • Arap %8
 • Afrikalı %9
 • Brezilyalı %3
 • Amerikalı %8
 • Orta Doğu %9
 • Türk %6
Okul eğitmenlerin nitelikleri

Alanında uzman öğretmenleri, yüzlerce ülkede geçerli yeterlilik belgeleri ve modern bakış açıları ile eğitim vermektedir.

Akreditasyonlar

British council

English UK

ARELS


Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Yurt Konaklaması: Yurt konaklaması öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneğidir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler kendi yaşıtlarıyla bir arada bulunma şansı yakalar. Yurtlarda farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen öğrenciler bulunduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edenler güzel kazanımlar edinir. Yurt odalarının konforu eğitim kurumlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle yurt konaklamasında özel oda ya da paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler kendi isteklerine ve bütçelerine göre farklı oda tiplerini seçebilmektedir. Yurt konaklamalarında öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilmektedir. Bazı yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri de vardır. Öğrenci yurtların kampüs içerinde olabileceği gibi kampüs dışında da bulunabilir. Kampüs dışı seçenekler genellikle okula yürüme mesafesinde bulunur.

Aile Yanı Konaklama: Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler için en uygun konaklama seçeneği aile yanı konaklamadır. Öğrencilerin yanlarında konaklayacağı aileler, eğitim kurumları tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin en büyük avantajı ana dili İngilizce olan kişilerle birlikte yaşamaktır. Bu sayede öğrenciler yabancı dillerini günlük hayatın içinde geliştirir ayrıca farklı bir kültürü yakından tanıma şansına sahip olur. Aile yanında konaklayan öğrencilerin kendilerine ait odaları olur. Böylece öğrenciler kendi evlerindeki düzenlerini burada da sürdürebilir ve ev konforunun keyfini çıkarır. Aile yanı konaklamanın diğer bir cazip tarafı da fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

Residence Konaklaması: Konaklama seçenekleri arasında en yüksek bütçelisi residence konaklamadır. Bu konaklama seçeneğinde konfor ön plandadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalır. Odalarda kendilerine özel banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bu seçenekte öğrencilerin kullanabilecekleri konforlu ortak alanlar vardır. Çalışma alanları, dinlenme alanları, çamaşırhane, mutfak, oyun odaları ve hatta sinema salonları gibi alanlar bulunabilir. Bu faaliyet alanları seçilen residence’a göre değişiklik gösterir.

 • Kafe
 • Spor salonu
 • Wifi
 • Kütüphane
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Tenis kortları
 • Writing Club
 • Sinema Geceleri
 • Müzik
 • Yoga
 • Masa tenisi
 • Şehir Gezisi
 • Pub Etkinlikleri
 • Pizza Partisi
 • Bowling Turnuvaları
 • Bekleme odası
 • Bahçe & Açık Alan
 • Voleybol
 • Futbol
Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Paylaşımlı Öğrenci Evleri: Öğrenciler arkadaşlarıyla bir araya gelip ev kiralayabilir ya da odasını kiraya açan kişilerden oda kiralayabilirler. Bu seçenek bireysel ev kiralamaktan daha uyguna gelmektedir.

Otel: Otel konaklaması özellikle kısa dönemli eğitim alacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olduğunda maliyetleri açısından zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenci otelleri ve hosteller tercih edilirse maliyetler düşmektedir.

Bireye özel ev kiralama: Öğrenciler arzu ederse eğitim aldıkları süre boyunca kendi evlerini kiralayabilirler. Bu seçenek maliyetli fakat konforludur.

Öğrenci yorumu

Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre Amerika’da bulundum. Şimdi de Lambton College’de devam etmeyi planladığım Big Data Analytics Lisansüstü Diploma programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitime katılacağım. Kardeşim Hazal Ergün de Biyo Mühendislik alanında yapmak istediği master programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitimine katılım sağlayacak. Okul kayıt işlemlerimiz, vize sürecimiz ve ihtiyacımız olan her konuda bize destek olan danışmanımız Yasemin Yener ve tüm Global Vizyon Ankara ekibine sonsuz teşekkürler.

Hazal Ergün Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım