Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

California State University, San Bernardino

California State University, San Bernardino

California State University, San Bernardino Üniversitesi 1965 yılında kurulmuştur. Üniversite Los Angles ile San Diego bölgeleri arasında yer almaktadır. Yaklaşık 16.000 öğrencisi vardır. Üniversitede 70’e yakın program ve sertifika sunulmaktadır.

5 adet akademik koleji vardır: Arts and Letters, Business and Public Administration, Education, Extended Learning, Natural Sciences, ve Social and Behavioral Sciences. 

M.B.A. programı computer science, geographic information ve decision sciences, health, public administration, ve accounting ve finance programları kadar oldukça başarılıdır. Bölgenin en büyük Teacher Training enstitü sidir ve mezunların %95 i full-time olarak iş bulabilmişlerdir. United States de az sayıda Universite tarafından sunulan National Security Studies Yüksek lisans programı CSUSB bünyesinde verilmektedir. En popüler bölümler %23 ile Business ağırlıklı bölümler, %27 Güzel Sanatlar, %9 sosyal bilimler, %8 Psikoloji, %7 security ve protective. 

Lisans yıllık eğitim ücretleri ortalama 15.000 $ civarındadır.

Toplam Öğrenci Sayısı: 16,500
Undergraduates: 12,926
Postgraduates: 3,553
Mascot: Coyotes

The American Culture and Language Program (ACLP) büyesinde Intensive English, Graduate Prepration Program ve The International Training and Education Programs (ITEP) barındırmaktadır. 10 haftalık Graduate Prepration Program sonrasında Level 6 yı geçen öğrenci bir çok masters programlarına geçiş yapabilmektedir.

California State University, San Bernardino 23 California eyalet üniversitesi arasında en çok çeşitlilik gösteren kampüstür. 11 tanesi geçtiğimiz 10 yıl içinde inşa edilmiş olan modern bina ve tesislerle zenginleştirilmiştir. CSUSB’nun bulunduğu yere, ana otoyollarla çok kolay erişilebilmekle beraber, Kaliforniya eyaletinin çöller, dağ ve sahil kıyıları, modern yerleşim merkezleri gibi ilginç ve doğal mekanlarına da sadece arabayla kısa bir yolculuk ile ulaşılabilir.

Cal. State San Bernardino ana kampüsüne ek olarak yaklaşık 1000 öğrencinin eğitim gördüğü Palm Desert kampüsü ile okul, aynı zamanda Güney California aşağı çöl bölgesinde de faaliyet göstermektedir. Hizmete yeni sokacağı kampüs 3,000 öğrenciye daha eğitim olanağı sağlayarak çok yakında tek başına faaliyet gösteren bir Cal State kampüsü haline gelebilecektir.

CSUSB öğrencileri danışmanları ile devamlı iletişim halindedir. Öğrencilerin üniversiteye başvuru talebini arttırmak ve eğitimlerini daha sağlıklı sürdürebilmeleri için bütçesini sürekli genişleterek öğrencilerine yeni burs olanakları sunma uğraşındadır.

Üniversite, 5 fakültesinde 70’den fazla degree ve sertifika programı sunmaktadır. MBA programı, bilgisayar bilimleri, coğrafya bilgisi ve karar bilimleri, psikoloji, sağlık ve kamu yönetimi, muhasebe ve iktisat gibi programları ulusal düzeyde kabul almış programlarından sadece birkaçıdır.

CSUSB 100’den fazla öğrenci klubüyle öğrencilerin liderlik ve girişimcilik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunlara ek olarak çok geniş bir yurt ağı bulunmaktadır. 2004 sonbaharında açılan Üniversite Köyü Daireleri ile birlikte kampüslerinde yaklaşık 1,600 öğrenciye barınma imkanı sağlamaktadır.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım