Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

California State University, San Bernardino

California State University, San Bernardino

California State University, San Bernardino Üniversitesi 1965 yılında kurulmuştur. Üniversite Los Angles ile San Diego bölgeleri arasında yer almaktadır. Yaklaşık 16.000 öğrencisi vardır. Üniversitede 70’e yakın program ve sertifika sunulmaktadır.

5 adet akademik koleji vardır: Arts and Letters, Business and Public Administration, Education, Extended Learning, Natural Sciences, ve Social and Behavioral Sciences. 

M.B.A. programı computer science, geographic information ve decision sciences, health, public administration, ve accounting ve finance programları kadar oldukça başarılıdır. Bölgenin en büyük Teacher Training enstitü sidir ve mezunların %95 i full-time olarak iş bulabilmişlerdir. United States de az sayıda Universite tarafından sunulan National Security Studies Yüksek lisans programı CSUSB bünyesinde verilmektedir. En popüler bölümler %23 ile Business ağırlıklı bölümler, %27 Güzel Sanatlar, %9 sosyal bilimler, %8 Psikoloji, %7 security ve protective. 

Lisans yıllık eğitim ücretleri ortalama 15.000 $ civarındadır.

Toplam Öğrenci Sayısı: 16,500
Undergraduates: 12,926
Postgraduates: 3,553
Mascot: Coyotes

The American Culture and Language Program (ACLP) büyesinde Intensive English, Graduate Prepration Program ve The International Training and Education Programs (ITEP) barındırmaktadır. 10 haftalık Graduate Prepration Program sonrasında Level 6 yı geçen öğrenci bir çok masters programlarına geçiş yapabilmektedir.

California State University, San Bernardino 23 California eyalet üniversitesi arasında en çok çeşitlilik gösteren kampüstür. 11 tanesi geçtiğimiz 10 yıl içinde inşa edilmiş olan modern bina ve tesislerle zenginleştirilmiştir. CSUSB’nun bulunduğu yere, ana otoyollarla çok kolay erişilebilmekle beraber, Kaliforniya eyaletinin çöller, dağ ve sahil kıyıları, modern yerleşim merkezleri gibi ilginç ve doğal mekanlarına da sadece arabayla kısa bir yolculuk ile ulaşılabilir.

Cal. State San Bernardino ana kampüsüne ek olarak yaklaşık 1000 öğrencinin eğitim gördüğü Palm Desert kampüsü ile okul, aynı zamanda Güney California aşağı çöl bölgesinde de faaliyet göstermektedir. Hizmete yeni sokacağı kampüs 3,000 öğrenciye daha eğitim olanağı sağlayarak çok yakında tek başına faaliyet gösteren bir Cal State kampüsü haline gelebilecektir.

CSUSB öğrencileri danışmanları ile devamlı iletişim halindedir. Öğrencilerin üniversiteye başvuru talebini arttırmak ve eğitimlerini daha sağlıklı sürdürebilmeleri için bütçesini sürekli genişleterek öğrencilerine yeni burs olanakları sunma uğraşındadır.

Üniversite, 5 fakültesinde 70’den fazla degree ve sertifika programı sunmaktadır. MBA programı, bilgisayar bilimleri, coğrafya bilgisi ve karar bilimleri, psikoloji, sağlık ve kamu yönetimi, muhasebe ve iktisat gibi programları ulusal düzeyde kabul almış programlarından sadece birkaçıdır.

CSUSB 100’den fazla öğrenci klubüyle öğrencilerin liderlik ve girişimcilik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunlara ek olarak çok geniş bir yurt ağı bulunmaktadır. 2004 sonbaharında açılan Üniversite Köyü Daireleri ile birlikte kampüslerinde yaklaşık 1,600 öğrenciye barınma imkanı sağlamaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım